Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

AEG IAE 84431 FB

Kód: 89462
Neohodnotené
Značka: AEG
€653
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko o produkte

indukčná varná doska • šírka 78 cm • 4 varné zóny • pripojenie 400 V • skosené hrany • dotykové ovládanie • sonda na pečenie SensePro – zmeria presnú teplotu pokrmu • funkcia PowerBoost – zaistí maximálny výkon varnej zóny • funkcia Bridge® – spojenie varných zón • bezpečnostné prvky: detský zámok, ukazovateľ zvyškového tepla, automatické vypnutie s akustickým signálom • V × Š × H: 4,4 × 78 × 52 cm

 

AEG Mastery SensePro IAE84881FB, čierna

Nekonečné možnosti pri varení ponúka indukčná varná doska AEG Mastery SensePro IAE84881FB, ktorá sa stane štýlovým doplnkom vašej kuchyne. Elegantná doska v čiernom vyhotovení a so skosenými hranami je vyrobená z kvalitného sklokeramického materiálu. Na jej hladkom povrchu sa nič nepripáli, preto sa vyznačuje jednoduchou údržbou. Povrch je navyše odolný, takže sa nemusíte obávať poškriabania. Indukčné varenie je moderné a vyniká efektívnou a úspornou prevádzkou, varenie prebieha rýchlejšie a bez zbytočných tepelných strát.

Najlepšie výsledky varenia

K dispozícii budete mať 4 varné zóny, ktorých obsluha je zaistená pomocou dotykového ovládania. Skvelá funkcia detekcie riadu zaistí, že jednotlivé zóny začnú hriať až vo chvíli, keď na ne umiestnite riad. Rýchlejšie varenie a bleskový ohrev pokrmov si užijete s funkciou PowerBooster, ktorá maximalizuje výkon dosky. Nechýba ani funkcia časovača, ktorá za vás postráži čas prípravy. Bezpečnosť zaisťuje funkcia automatického vypnutia s akustickým signálom a pred popálením vás ochráni ukazovateľ zvyškového tepla. Pre väčšiu bezpečnosť je doska vybavená detským zámkom, ktorý zablokuje ovládací panel.

 

Kľúčové vlastnosti:

  • Indukčná vstavaná varná doska so skosenými hranami
  • Posuvné dotykové ovládanie a veľký farebný displej MaxiSight™ uľahčí ovládanie
  • Sonda na pečenie SensePro zmeria presnú teplotu pokrmu
  • Funkcia Bridge® na spojenie varných zón
  • Automatická detekcia riadu rôznych veľkostí a tvarov

Dokonalá kontrola nad varením, ktoré je rýchle, komfortné a úsporné.

  Prepojenie varných zón

Varná doska je vybavená 4 varnými zónami. Inteligentná funkcia Bridge® vám umožní spojiť dve varné zóny do jednej a vytvoriť tak jednu veľkú plochu vhodnú aj na veľký riad. Prepojené zóny pracujú za rovnakých nastavení, teplo je dokonale a rovnomerne rozvádzané pre akýkoľvek riad.

 


Bezdrôtová teplotná sonda

S bezdrôtovou sondou SensePro® dosiahnete požadovanú teplotu pripravovaných pokrmov. Sonda pracuje tak, že meria presnú teplotu, podľa ktorej varná doska upraví spôsob ohrevu. Dokáže tiež zmerať a následne udržať požadovanú teplotu vody a s jej pomocou sa dá variť i metódou sous-vide.

 


 

Rýchle nastavenie optimálnej teploty

Nastavenie teploty prípravy je veľmi jednoduché a intuitívne. Celý proces varenia budete mať pod kontrolou vďaka posuvnému dotykovému ovládaciemu panelu MaxiSight™ s farebným displejom, na ktorom si nastavíte parametre osobitne pre každú zónu.

 


 

Prispôsobí sa veľkosti i tvaru riadu

Varné zóny MaxiSense® sa prispôsobia veľkosti akémukoľvek riadu. Vďaka tomu sa bude jedlo pripravovať rovnomerne a bez ohľadu na to, kde je riad umiestnený.

 

Čerstvý vzduch pri varení

Varný panel je možné pomocou technológie Hob2Hood automaticky prepojiť s odsávačom pár. Počas varenia sa prispôsobí intenzita odsávania, takže si môžete naplno užiť varenie bez nutnosti upravovať nastavenia. So stúpajúcou intenzitou varenia sa zvýši výkon odsávača a tiež sa aktivuje praktické osvetlenie.

 


 

Rozdelenie varných zón

  • Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2 300 / 3 200 W / 210 mm
  • Stredná predná zóna - výkon/priemer: 1 400 / 2 500 W / 145 mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2 300 / 3 200 W / 210 mm
  • Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2 300 / 3 600 W / 240 mm

Technické parametre

Konštrukcia
Typ varnej dosky indukcia
Prevedenie
Ovládanie dotykové
Vyhotovenie dosky sklokeramika
Umiestenie ovládania vpravo
Vyhotovenie hrany VD skosený okraj
Zóny
Počet varných zón 4
Funkcia
Časovač/minútka áno
Detská poistka Áno
Signalizácia zostatkového tepla Áno
Booster Áno
Hob2Hood Áno
Automatické vypnutie pri nečinnosti Áno
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Apple HomeKit Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Nie
Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Rozšírená záruka SK -
Celkový príkon 7.35 kW
Rozšírená záruka značky Nie
Farba sivá
Šírka 78 cm
Výška 0 cm
Hĺbka 52 cm
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Áno
Značka kvality dTest Nie
Pripojenie 400 V
Pripojovací kábel súčasťou balenia Áno
Retro Nie
Značky AEG
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 78.0 cm
Výška výrobku 4.4 cm
Hĺbka výrobku 52.0 cm
Hmotnosť výrobku 12.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 86.8 cm
Výška výrobku 11.8 cm
Hĺbka výrobku 60.0 cm
Hmotnosť výrobku 14.0 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Varné dosky indukčné
Záruka: 24