Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Doprava a možnosť platby

Objednaný tovar doručujú zmluvní prepravcovia SPS (do 50kg), SDS (nad 50kg) alebo doprava predajcu. Objednávky, ktoré budú zrealizované na eshope v pracovnom dni do 12.00hod., budú štandartne doručené zákazníkovi do 48 hodín (podmienkou je, aby objednaný tovar bol na sklade).

Objednaný tovar je možné si vyzdvihnúť aj osobne na adrese predajne a to od pondelka do piatku v čase od 09.00hod. do 19.00hod. a v sobotu od 09.00hod. do 14.00hod. (okrem štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja). Osobný odber nie je spoplatnený a nezahŕňa predvedenie a odskúšanie výrobku.

Pri osobnom odbere je možné objednávku uhradiť platbou v hotovosti alebo platobnou kartou.

Cena dopravy je uvedená v objednávacom procese v časti "Doprava a platba" a je platná pre doručovanie tovaru v rámci Slovenskej republiky. Ak je cena dopravy uvedená 0,-Euro, tak je doprava bezplatná. Aktuálne je doprava zadarmo pri objednávke nad 200€.

Objednávku, doručenú dopravou predávajúceho, je možné uhradiť len platbou v hotovosti bez ďalšieho poplatku.

Zásielky na dobierku, doručené spoločnosťami SPS alebo SDS, je možné uhradiť v hotovosti alebo kartou, pokiaľ kuriér disponuje terminálom.

Doručenie tovaru mimo územie Slovenskej republiky sa riadi osobitnými podmienkami a jeho cena je stanovená individuálne podľa miesta doručenia.