Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Sencor SCF 2100 WH Ohrievač

Kód: 96561
Neohodnotené
Značka: SENCOR
€49,90
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko o produkte

teplovzdušný konvektor • ľahké prenášanie • 3 stupne výkonu: 750, 1 250, 2 000 W • do priestorov do 25 m² • plynule regulovateľný termostat • 24 h časovač • voľne stojaci • integrovaná rukoväť • ochrana proti prehriatiu • svetelná kontrolka zapnutia • ochrana proti mrazu

 

Sencor SCF 2100WH, biela

Počas studených zimných nocí si doma vytvorte útulné hrejivé prostredie. Poslúži vám na to teplovzdušný konvektor Sencor SCF 2100WH. Prístroj je možné vďaka kompaktnému vyhotoveniu a nožičkám ľahko prenášať a umiestniť tam, kde sa vám najviac hodí. Na jeho tele nájdete plynule regulovateľný termostat. Môžete si nastaviť tri stupne vykurovacieho výkonu, a to 750, 1 250 alebo 2 000 W. Svojimi rozmermi a výkonom sa prístroj výborne hodí do menších a stredne veľkých miestností do 25 m2. K bezpečnosti prevádzky prispieva ochrana proti prehriatiu a svetelná kontrolka, ktorá informuje o zapnutí vykurovacích telies.

Kľúčové vlastnosti:

  • Tri stupne nastavenia výkonu sa prispôsobia každému prostrediu
  • Je vhodný do miestností do 25 m2
  • Nôžky a rukoväť uľahčia prenášanie
  • Režim Anti-freeze bráni zamrznutiu počas ľadových zimných mesiacov
  • Nastavte si časovač až na 24 hodín

Vykúrte si každú miestnosť v dome v priebehu niekoľkých minút.

 

Tri stupne výkonu

Pomocou regulátora si môžete ľahko nastaviť požadovaný stupeň výkonu tak, aby vám konvertor dokázal vykúriť miestnosť, ale zároveň nevytvoril nepríjemne horúce prostredie. Máte na výber nízky, stredný a vysoký ohrev, pri ktorých prístroj pracuje s výkonom 750, 1 250 a 2 000 W.

 

 


 

24-hodinový časovač

Podľa vlastných preferencií si nastavte pomocou časovača ľubovoľný čas vykurovania, a to až s dĺžkou 24 hodín. Môžete nechať kúriť cez noc alebo, naopak, začať vykurovať popoludní, aby ste sa z práce vracali domov do už vyhriatej obývacej izby.

 


 

2 režimy prevádzky

Konvertor ponúka dva režimy prevádzky. Pohotovostný režim sa automaticky spustí v momente, keď skončí prednastavený režim. Aj keď nevykuruje, kontroluje teplotu v miestnosti a automaticky sa spustí, pokiaľ teplota klesne pod nastavenú úroveň. Druhým režimom je Anti-freeze, ktorý bráni zamrznutiu izby a udržuje teplotu stabilne nad bodom mrazu.

 


 

Bezpečná prevádzka

Prístroj je možné postaviť kamkoľvek do miestnosti bez toho, aby hrozilo nebezpečie vzniku nehody. Je vybavený dvojnásobným tepelným istením a stojí na pätkách, aby si zaistil výbornú stabilitu na rôznych typoch povrchov vrátane pevných podláh a dlažieb.

 


 

Jednoduché prenášanie

Na tele konvertora nájdete ergonomickú rukoväť, pomocou ktorej môžete prístroj pohodlne prenášať do vedľajších miestností. Potom ho stačí iba postaviť na pätky a zapojiť do zásuvky, aby vám okamžite začal vyhrievať celý priestor.

 

Technické parametre

Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Umiestenie voľne stojaci
Ventilátor žiadny
Príkon 2000 W
Prepínanie výkonu prepínanie 1 200/2 400 W
Výkonové stupne 750/1250/2000 W
Ochrana proti mrazu Áno
Termostat Áno
Časovač Áno
Oscilácia Nie
Diaľkové ovládanie Nie
Značky Sencor
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 3.1 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 15.1 cm
Výška výrobku 44.3 cm
Hĺbka výrobku 64.2 cm
Hmotnosť výrobku 3.8 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické ohrievače
Záruka: 24