Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Remington HC5035

Kód: 80069
Neohodnotené
Značka: REMINGTON
€29,90
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

zastrihávač • čepele z nerezovej ocele • samoostriaca čepeľ • 9 farebne rozlíšených hrebeňov (1,5-25 mm) • úroveň skosenia pomocou páčky (0,5-2 mm) • sieťová prevádzka • bohaté príslušenstvo

 

Remington HC5035 ColourCut

Remington HC5035 ColourCut

Remington ColourCut vám umožní jednoducho a rýchlo zastrihávať vlasy v pohodlí domova, ale dosiahnuť pritom profesionálneho výsledku. Veľmi ostré čepele z nerezovej ocele si poradia aj s hustými vlasmi, ale zároveň nevyžadujú zložitú údržbu - samy sa totiž ostria.

Jednoducho si zapamätáte správnu farbu

Názov zastrihávača odkazuje na praktické sfarbenie zastrihávania nástavcov. Každý z vodiacich hrebeňov o dĺžkach od 1,5 do 25 milimetrov má inú farbu, takže ho ľahko spoznáte - nebudete sa musieť pri každom strihaní prehrabávať rovnako vyzerajúcimi nástavcami a lúštiť malé písmenká. Páčkou ešte nastavíte sklon medzi 0,5 a 2 mm, aby bol strih ešte presnejší. Vďaka sieťovej prevádzke odpadá nutnosť nabíjania akumulátorov. Remington navyše strojček vybavil bohatým praktickým príslušenstvom: čistiacou kefkou na čepele, kefou na zmetenie ostrihaných vlasov z krku, nožnicami a stylingovým hrebeňom.

Obrázky produktov sú iba informatívneho charakteru.

Dokumentácia k tomuto produktu
hc5035_int Zobraziť / (1.24 MB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Typ zastrihávača zastrihávač vlasov
Materiál strihacích nožov oceľ
Použitie a údržba neumývateľný
Samoostriace nože Áno
Počet nadstavcov v balení 9
Zdroj energie sieťový 230 V
Zastrihovanie bez nadstavca Áno
Cestovné puzdro Nie
Značky Remington
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 5.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hĺbka výrobku 5.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.8 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hĺbka výrobku 23.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.6 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Strihače vlasov
Záruka: 24