Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Eta 5056 90000 Tasso Ponorný mixér

Kód: 97759
Neohodnotené
Značka: ETA
€56
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko o produkte

ponorný mixér • príkon 600 W • 6 rýchlostí • nadstavec na šľahanie, sekanie, mixovanie a prípravu pyré • nádoba na sekanie s objemom 500 ml • pracovná nádoba s vekom s objemom 700 ml • svetelná signalizácia prevádzky • ergonomická rukoväť

 

ETA Tasso 5056 90000, černá

ETA Tasso 5056 90000, čierna

Ušetrite čas strávený v kuchyni. Kúpte si pomocníka, ktorý vám bude asistovať pri príprave najrôznejších pokrmov. Ponorný mixér ETA Tasso vás už na prvý pohľad očarí moderným dizajnom, ktorému dominuje čierna a strieborná farba. Vďaka svojmu silnému DC motoru zvládne spracovať aj tvrdšie kúsky ovocia a zeleniny. A poradí si aj s orieškami.

4 praktické nadstavce

Tento ponorný mixér je multifunkčný a zastane funkciu hneď štyroch prístrojov zároveň. Nadstavec na mixovanie si poradí s prípravou omáčky bez hrudiek, nadstavec na šľahanie pripraví pevné bielky aj šľahačku. V príslušenstve nájdete aj sekáčik s objemom 500 ml, ktorý nekompromisne naseká oriešky alebo bylinky. Nechýba ani špeciálny nadstavec na prípravu pyré a stláčanie zemiakov. K mixéru dostanete aj praktickú pracovnú nádobu s objemom 700 ml s vekom. Pripravenú zmes tak môžete uložiť do chladničky na neskôr.

Možnosť regulácie rýchlosti

Plynulá regulácia otáčok vám zaistí nastavenie rýchlosti presne podľa vašej aktuálnej potreby. K dispozícii vám bude celkom 6 rýchlostí. Režim TURBO z prístroja v priebehu chvíľky vyťaží maximálny výkon. Ak je mixér v prevádzke, pýši sa modrým podsvietením.

Pohodlná obsluha vďaka ergonomickej rukoväti

Mixér je vybavený ergonomicky tvarovanou rukoväťou. Obsluha je vďaka tomu jednoduchá a maximálne komfortná. Len čo s varením skončíte, prístroj stačí jednoducho rozobrať a jednotlivé časti umyť.


 

 

Predĺžená záruka

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku. Po registrácii sa tak záruka predĺži na 3 roky.

Technické parametre

Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Príkon ponorného mixéra 600 W
Počet rýchlostí 6
Plynulá regulácia Áno
Pulzný spínač Áno
Funkcie, príslušenstvo mixovacia nádoba, mixovanie, nadstavec na kašu/pyré, sekací nadstavec (chopper), šľahanie
Značka kvality dTest Nie
Zdroj energie sieťový
Značky ETA
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 6.5 cm
Výška výrobku 39.0 cm
Hĺbka výrobku 7.5 cm
Hmotnosť výrobku 1.6 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 33.5 cm
Výška výrobku 25.5 cm
Hĺbka výrobku 13.5 cm
Hmotnosť výrobku 1.9 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné mixéry
Záruka: 24