Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Elica Era BL/A/52 Odsávač pár

Kód: 98060
Neohodnotené
Značka: Elica
€129
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vstavaný digestor Elica ERA C BL/A/52,čierne prevedenie, 3 stupne výkonu, sací výkon minimálny/maximálny: 290-368 m3/hod, hlučnosť minimálna/maximálna: 62- 67 dB, priemer sacieho otvoru 120 mm, osvetlenie 2x3W LED, širka 60 cm.

 

 

 

Výkon odsávača 

Výkon odsávača Elica ERA C BL/A/52 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, popr. oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 368 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 67 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 120 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v čiernom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránená mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED 2 x 3 W, ktoré maximálne efektívne osvetľujú pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter CFC0141571 (nie je súčasťou balenia ). Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania.

PARAMETRE PRODUKTU

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 67 dB
Trieda energ.účinnosti  D
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 368 m3
Počet motorov 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba čierna
Šírka 60 cm
Výška 17.7 cm
Hĺbka 30 cm
Hmotnosť 4.8 Kg

Ďalšie vlastnosti

Značka Elica
Smart Nie
Maximálny výkon odsávania 368 m3
Počet rýchlostí 3
Počet motorov 1
Min.vzdial. od el.var.dosky 50 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky 65 cm
Počet vývodov 1
Vhodný uhl. filter CFC0141571

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť 67 dB

Ďalšie parametre

Trieda energ.účinnosti D

Energetické údaje

Celková spotreba 71 kWh

Dizajn

Typ ovládania mechanické
Typ digestora odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov 1

Funkcie

Automatické spustenie Nie
Typ osvetlenia LED

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávače pár
Záruka: 24