Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Marvo WM103BK bezdrôtová Myš

Kód: 98665
Neohodnotené
Značka: MARVO
€5,99
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kancelárska myš Marvo WM103BK

Aj spoločnosť Marvo sa rozhodla vyhovieť všetkým ľuďom, ktorí nie sú hráči alebo gaming nie je ich denný chlieb. Rozhodli sa potešiť všetkých, ktorí pracujú v kancelárii, doma alebo na cestách. Táto optická myš Vás na prvý pohľad zaujme svojím jemným designom, ktorý zapadne do každej kancelárie. Pre väčšiu efektivitu práce sa dá DPI nastaviť od 800 až do 1600.

Dosah až 10 metrov

Myš pracuje na 2.4 GHz pripojenie, kedy je dosah tohoto pripojenia až 10 metrov. Môžete teda myš používať na veľmi veľkú vzdialenosť napríklad z vášho gauča.
O napájanie sa postará 1x AA batéria (ktorá nie je súčasťou balenia) a nízke spotreba zaistí veľmi dlhú životnosť.

Až 3 miliónov kliknutí a to v úplnej tichosti.

Najväčšou prednosťou tejto myši nie je takmer nekonečná výdrž, ale tzv "silent click". Táto myš pri klikaní nevydáva takmer žiadny zvuk, takže nehrozí žiadne nepríjemné rušenie vašich kolegov alebo sám seba. Myš disponuje 3 tlačidlami a rollovacím kolieskom. Tlačidlo pre nastavenie citlivosti myši sa nachádza pod rollovacím kolieskom.

Myš je kompatibilná s: Windows, Mac i Android.

 

Základná špecifikácia:

Typ myši:  optická
Typ pripojenia:  2,4 Ghz (USB adaptér)
Počet tlačidiel:  3 + koliesko
Minimálne Dpi:  800
Maximálne Dpi:  1600
Životnosť:  3 mil. stlačení
Napájanie:  1 x AA
Dosah:  10 m
OS:  Windows, Mac, Android
Farba:  čierna
Rozmer:  104 x 64 x 37 mm
Hmotnosť:  58 g

Dodatočné parametre

Kategória: Myši
Záruka: 24