Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Beko BDIN 38643 C

Kód: 96989
Neohodnotené
Značka: BEKO
€459
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko o produkte

vstavaná umývačka riadu • kapacita 16 súprav riadu • funkcia HygieneIntense na odstránenie baktérií a vírusov • automatické otvorenie dvierok po umytí • umývacie rameno CornerIntense • odložený štart • funkcia AquaIntense na intenzívne umývanie • systém Glass Care na ochranu skla • LCD displej • výškovo nastaviteľný horný kôs • LED signalizácia prevádzky na podlahu • V × Š × H: 81,8 × 60 × 55 cm

 

Beko Beyond BDIN38643C

Beko Beyond BDIN38643C je vstavaná umývačka riadu, ktorá vám výrazne ušetrí a uľahčí prácu. S kapacitou 16 súprav riadu sa výborne hodí aj do väčších domácností. Slúži na vstavanie, takže vám bude perfektne ladiť s celou kuchyňou a nebude pôsobiť ako rušivý element. Vrchný kôš je možné výškovo nastaviť podľa potreby, aby ste interiér využili naplno a mohli v jednej várke umyť všetok špinavý riad. Umývačka efektívne zbavuje riad škodlivých baktérií a vírusov pomocou funkcie HygieneIntense. Na extra odolnú špinu vyskúšajte funkciu AquaIntense na intenzívne umývanie. V umývačke bude v bezpečí dokonca aj sklo, o jeho šetrné umývanie bez rizika poškriabania sa postará systém Glass Care.

 

Kľúčové vlastnosti:

  • Veľký priestor až pre 16 súprav riadu na jeden umývací cyklus
  • Funkcia HygieneIntense zanechá riad čistý bez baktérií a vírusov
  • Možnosť výškovo nastaviť horný kôš podľa potreby
  • Bezpečná prevádzka s LED indikátorom prevádzky
  • Intenzívne umývanie AquaIntense odstráni aj odolné nečistoty a mastnotu

S umývačkou Beko bude váš riad žiariť čistotou bez toho, aby ste ho museli drhnúť ručne.

 

 

 

Perfektné výsledky umývania

Umývačka riadu zvládne vždy dokonale umyť bez ohľadu na to, aké odolné a usadené nečistoty sa na ňom nachádzajú. Používa umývacie rameno CornerIntense s vylepšeným tvarom aj pohybom. Toto rameno zvládne vodu aj umývací prostriedok rovnomerne dostať do všetkých častí umývačky, aby aj riad na krajoch bol spoľahlivo umytý a bez zvyšku jedla.

 

 

 

Hygienicky čistý riad

Udržujte si taniere, hrnce aj príbory vždy hygienicky čisté. S programom HygieneIntense umývačka s využitím horúcej vody a pary efektívne odstráni až 99,99 % škodlivých vírusov a baktérií. Súčasne vie umývať aj dezinfikovať, takže splní aj náročné požiadavky na hygienickú čistotu.

 

 

 

Rýchly program

Potrebujete mať čisté taniere a poháre v čo najkratšom čase? Zvoľte super rýchly program, ktorý zvládne umyť a usušiť aj plnú náplň 16 súprav riadu za iba 58 minút. To oceníte predovšetkým pri oslave alebo počas vzácnej návštevy, kedy všetkým budete môcť servírovať jedlo bez oneskorenia.

 

 

 

Vhodná aj pre príbory

Nebojte sa do umývačky vložiť aj príbory. Spolu so spotrebičom dostanete v balení aj príborovú priehradku, ktorá ponúkne dostatok priestoru pre všetky použité príbory. Počas umývacieho cyklu sa táto priehradka dočká vlastného sprchovania, aby umývačka zaistila spoľahlivé vyčistenie drobných príborov.

 

 

 

Efektívne sušenie

Po skončení umývania sa automaticky spustí proces sušenia. Dvierka SelfDry sa automaticky otvoria, aby vlhkosť z interiéru rýchlejšie unikla von a riad bol usušený v ešte kratšom čase.

 

 

 

Invertorový kompresor

Spotrebič poháňa moderný a kvalitný invertorový kompresor ProSmart. Ten zaisťuje tiché, úsporné a spoľahlivé umývanie. Vyniká dlhou životnosťou a bezchybnou prevádzkou, aby ste sa na bezchybnú prevádzku umývačky mohli spoľahnúť veľa rokov.

 

 

 

Nastaviteľný horný kôš

Vyberte si z troch nastavení výšky horného koša podľa toho, aký riad máte aktuálne špinavý. Možnosť regulácie výškového nastavenia vám umožní využiť interiér umývačky na maximum, aby ste mohli všetok riad bez ohľadu na jeho veľkosť umyť v jednom cykle a ušetrili čas, vodu aj energiu.

 

 

 

LED signalizácia prevádzky

Po spustení umývacieho programu sa aktivuje LED indikátor, ktorý svieti na podlahu a vždy vám dá vedieť, kedy je cyklus stále aktívny, a kedy je už bezpečné dvierka otvoriť a riad upratať. Nehrozí preto riziko, že by niekto z rodiny nedopatrením dvierka otvoril a voda zvnútra sa vyliala na kuchynskú podlahu.

 

 

 

Pohodlné ovládanie

Na hornej časti dvierok sa nachádza prehľadný displej s ovládaním Direct Access. Tu si stačí vybrať z ponuky prednastavených programov a sprievodných funkcií bez nutnosti zdĺhavého preklikávania. Nastavenie umývania zvládnete počas chvíľky, aby ste ušetrili ešte viac času.

 

 

 

Hadica s Aquastopom

Umývačka je vybavená bezpečnostnou hadicou s Aquastopom, ktorá bráni pretečeniu umývačky a chráni pred únikom vody pri poškodení hadice. Pokiaľ dôjde k poruche, spotrebič automaticky preruší napúšťanie vody, takže sa nestane, že by ste sa domov vracali k vyplavenej kuchyni.

Technické parametre

Konštrukcia
Typ vstavaný
Konštrukcia umývačky plne integrovaná
Typ konštrukcie Vstavaný integrovaný
Počet sád riadu
Kapacita umývačky 16 súprav
Spotreba
Vážená spotreba energie za 100 cyklov 77 kWh
Vážená spotreba vody za cyklus 9.5 l
Energetická trieda 2021 C
Umývanie / sušenie
Index čistiacej schopnosti 1.13
Index sušiacej schopnosti 1.07
Čas trvania eko programu 3:56 hod.
Počet teplôt 5
Počet ostrekovacích ramien 3
Programy / funkcie
Funkcie umývačky indikácia leštidla, indikácia soli
Počet programov 8
Príborová zásuvka Áno
AquaStop Áno
ComfortLift Nie
Zeolith Nie
SMART Nie
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Apple HomeKit Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Nie
Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Rozšírená záruka SK Beko 10 rokov záruky na inventor motor
Hlučnosť pri umývaní 44 dB
Trieda hlučnosti B
Rozšírená záruka značky Áno
Displej Áno
Šírka umývačky 60 cm
Výška umývačky 81.8 cm
Hĺbka umývačky 55 cm
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Automatické otváranie dverí Áno
Premietanie času na podlahu Nie
Lúč na podlahu Áno
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Značky Beko
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 81.8 cm
Hĺbka výrobku 55.0 cm
Hmotnosť výrobku 38.2 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 64.4 cm
Výška výrobku 85.9 cm
Hĺbka výrobku 66.1 cm
Hmotnosť výrobku 41.3 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Umývačky riadu vstavané
Záruka: 24
Energetická trieda: C
Hlučnosť: 44dB
Odložený štart: Áno
Farba: -
Počet programov: 8
Ukazovateľ soli: Áno
Počet sád riadu: 16
Spotreba energie na jeden cyklus: 770W
Spotreba vody na jeden cyklus: 9.5l
Trieda účinnosti sušenia: A
Indikátor zostávajúceho času: Áno
Tretí príborový kôš: Áno
Rýchly program: Áno
Rozmery (šírka): 60cm
Rozmery (výška): 81.8cm
Rozmery (hĺbka): 55cm
Ukazovateľ leštidla: Áno