Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Samsung QE65Q60CAUXXH TV

Kód: 98082
Neohodnotené
Značka: Samsung
€799
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Televízor 65

Na sledovanie obľúbených filmov a relácií si môžete dopriať TV 65" Samsung QE65Q60C s praktickými funkciami a dokonalým obrazom. Úplne dostačujúca veľkosť uhlopriečky 65 " spolu s rozlíšením 4K Ultra HD je dobrou voľbou pre toho, kto hľadá televízor do priestranných izieb. Dokonalé rozlíšenie 4K TV ponúka štvornásobok detailov oproti štandardnému Full HD. Výrobcom použitá technológia QLED, pochádzajúca z hláv inžinierov spoločnosti Samsung, vďaka maximálnej svietivosti použitej diódy Quantum Dot istí neuveriteľne plné farby po celej ploche obrazovky. Výsledný obraz je tak s touto konkrétnou technológiou podaný s úplnou vernosťou. Smart TV vám otvára pestrú paletu multimediálnych aplikácií.

Najpodstatnejšie prednosti televízora 65" Samsung QE65Q60C

 • Televízor Samsung disponuje uhlopriečkou 65"
 • Vždy ostrý a jemný obraz vďaka 4K rozlíšeniu
 • Dokonale verné zobrazenie farieb s technológiou QLED
 • Dynamický rozsah HDR vám prináša nadpriemerne dynamický a prirodzený zážitok
 • Typ tunera DVB-T2 - HEVC je štandardom, na ktorý plošne prechádzajú všetky pozemné vysielania
 • Televízor Samsung je multifunkčný podľa vzoru HbbTV 2.0, čo je kombinácia televízneho vysielania a širokopásmového internetu
 • Červené tlačidlo HbbTV ovládača vám sprostredkuje prehliadanie napr. programov, možnosť prehrať reláciu od začiatku, alebo napríklad hranie hier
 • Funkcionalita ovládania hlasom znamená koniec nutnosti neustále siahať po ovládači
 • Vstavaná WiFi v televízore umožňuje prehliadanie internetu
 • Štandard prichytenia VESA s vopred pripravenými závitmi na skrutky vo vzájomnej vzdialenosti 400×300 na inštaláciu na stenu
 • Multimediálny protokol DLNA umožňujúci prehrávať na televízore médiá aj s externými titulkami
 • Naplno si budete môcť vychutnať 360° video

Televízor 65

Televízor 65

Výnimočne kvalitný obraz TV Samsung

Nechcete nič iné, len špičkovú kvalitu? TV 65" Samsung QE65Q60C s dokonalou kvalitou obrazu a jemným rozlíšením patrí medzi to najlepšie, čo sa dá postaviť do obývacej izby. Označenie 4K znamená panel s dokopy štvornásobným počtom zobrazovacích bodov, než mávajú klasické Full HD typy. Obraz televízora Samsung sa tak skladá z 3 840 × 2 160 bodov, a len vďaka tomu dosahuje vysoké prekreslenie a skvelé detaily. Ani pri pohľade z pár desiatok centimetrov sa kvalita nemení a zostáva perfektne ostrý. Nadpriemernú jemnosť obrazu sa hodí nielen pri seriáloch či športe, ale predovšetkým pri filmoch z Blu-ray prehrávačov. Aj klasické filmy a seriály vzniknuté v menšom rozlíšení navyše umelo prepočíta do vyššieho a zlepší tak ľahko ich obraz. Vedľajším, ale užitočným efektom vysokého rozlíšenia, býva rýchlejší priebeh pridaných aplikácií a funkcií, podobné televízory mávajú veľmi silný hardvér.

TV s technológiou QLED pre dokonale prirodzené farby

Zárukou kvality je exkluzívna QLED technológia, ktorá panel obrazovky podsvecuje vylepšeným systémom diód. Zobrazuje vďaka tomu najširšiu paletu farieb a jej obraz je skutočne verný predlohe. Pritom má tento televízor veľmi vysoký jas a možno ho sledovať aj vo svetlej miestnosti. Obraz je kvalitný a neskreslený za každých okolností, aj pri pozorovaní z ostrejších uhlov. Celkom samozrejmý je takzvané HDR, teda vysoký dynamický rozsah. Ten sa stará o prirodzený jas a kontrast, nevznikajú vďaka nemu tak tmavé plochy kvôli protisvetlu a scéna pôsobí reálnejším dojmom. Podporovaná je tiež technológia HDR10, HDR10+ a HLG. HDR10 zaisťuje pre celý obraz farby, ktoré sú bližšie tomu, ako ich vidí ľudské oko. HDR10+ je jedinečná technológia, s ktorou sú jas aj farby všetkých scén optimálne upravované. Vo výsledku podáva obraz s HLG technológiou jas vernejšie a oživí tak jednotlivé scény.

Televízor 65

Televízor 65

Tuner pre DVB-T2 a ďalšie funkcie TV 65" Samsung QE65Q60C

Pokiaľ dávate prednosť klasickej anténe, hlavnú starosť môžete hodiť za hlavu. Štandard vysielania DVB-T2 tento TV zvládne, nič ďalšie už nebudete musieť riešiť. Vďaka integrovanému DVB-S2 tuneru možno prijímať aj satelitný signál s obľubou využívaný kvôli vysokému pokrytiu a množstvu programov. V prípade káblového typu je možné zapojiť 65" Samsung QE65Q60C pomocou tunera s označením DVB-C. Všetky funkcie sa otvárajú až s internetom, na ten nájdete klasický, z počítačov známy konektor. Ak už ste dali káblom zbohom, môžete sa spoľahnúť na pripojenie cez WiFi. Rovnako ako pri smartfónoch a počítačoch, aj tu si okrem originálnych služieb a aplikácií otvoríte klasické webové rozhranie. Na napojenie ďalšej elektroniky poslúži Bluetooth signál. Pre mnohých nevyhnutnou funkciou TV Samsung je prehrávanie flash a externých diskov vďaka USB portu. Podporuje zvukové formáty Dolby Digital Plus.

Ďalšie smart funkcie a aplikácie v televízore Samsung

TV Samsung vám tiež okrem iného ponúkne aplikácie a sociálne siete ako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video, Disney+, Voyo, Skylink Live TV a T-Mobile TV GO. Vďaka AirPlay 2 premietnete obsah z Apple zariadení, či už sú to fotky z galérie, alebo streamované video. Len čo raz dôjde k spárovaniu s telefónom, už ho nie je potrebné ďalej pripájať ručne, v budúcnosti bude dochádzať k automatickému spárovaniu s televízorom.

Dodatočné parametre

Kategória: TV QLED
Záruka: 24
Analógové vstupy: Nie
Bluetooth: Áno
Ďalšie parametre tv: HDR.HDR10+,HLG,
Digitálny audio výstup: Optical TOSLINK
Energetická trieda: E
Ethernet (lan): Áno
Hdmi vstup: 3
Hmotnosť tv bez podstavca: 20.9
Hmotnosť tv s podstavcom: 21.3
Modelový rok: 2023
Nahrávanie na usb/hdd: Nie
Operačný systém: Tizen
Počet tunerov: 1
Rozlíšenie obrazovky: 3840 × 2160 (4K UHD)
Rozmery tv bez podstavca Š/v/h: 1 450,9 × 831,4 × 25,7
Rozmery tv s podstavcom Š/v/h: 1 450,9 × 872,2 × 274
Slúchadlový výstup 3,5 mm: Nie
Smart tv (internet v tv): Áno
Špecialne diaľkové ovládanie: Áno Samsung One Remote Control
Technológia spracovania obrazu hz: 50 Hz Motion Xcelerator
Tuner dvb: T/T2/C/S/S2
Tuner dvb-s2 (satelit): Áno
Tuner dvb-t2 (terestriál): Áno
Typ displeja: LCD LED Quantum Dot (QLED)
Typ procesora: Quantum Processor Lite 4K
Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm: 65"/163cm
Usb vstup: 2
Vesa (mm): 400 x 300
Wifi: Áno
Zvukový režim: Adaptive Sound
Zvukový výkon (rms)(w): 2 x 10W
Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm: 65"/163cm
Rozlíšenie obrazovky: 3840×2160(4KUHD)
HDMI vstup: 3
WiFi: Áno
Smart TV (internet v TV): Áno
Nahrávanie na USB/HDD: Nie
USB vstup: 2
Typ procesora: QuantumProcessorLite4K
Ďalšie parametre TV: HDR.HDR10+,HLG,
Špecialne diaľkové ovládanie: ÁnoSamsungOneRemoteControl
Energetická trieda: E
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H: 1450,9×831,4×25,7
Technológia spracovania obrazu Hz: 50HzMotionXcelerator
Počet tunerov: 1
Zvukový režim: AdaptiveSound
Bluetooth: Áno
Analógové vstupy: Nie
Digitálny audio výstup: OpticalTOSLINK
Slúchadlový výstup 3,5 mm: Nie
Ethernet (LAN): Áno
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H: 1450,9×872,2×274
Hmotnosť TV bez podstavca: 20.9
Hmotnosť TV s podstavcom: 21.3
Tuner DVB-S2 (satelit): Áno
Tuner DVB-T2 (terestriál): Áno
Operačný systém: Tizen
Zvukový výkon (RMS)(W): 2x10W
Tuner DVB: T/T2/C/S/S2
Typ displeja: LCDLEDQuantumDot(QLED)
VESA (mm): 400x300
Modelový rok: 2023