Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Beko B5T68243 WCSHBC

Kód: 98062
Neohodnotené
Značka: BEKO
€569
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Neotravujte sa so žehlením

Program IronFinish využíva počas sušenia vodu a paru, vďaka čomu bude prádlo po skončení cyklu nielen suché, ale aj bez pokrčenia. Nemusíte tak vyťahovať žehličku, oblečenie si môžete po sušení vzať rovno na seba alebo schovať do skrine.

Neotravujte sa so žehlením

 

 

Ovládanie telefonom aj stiahnutie vlastných programov

Ovládanie telefonom aj stiahnutie vlastných programov

Nainštalujte si aplikáciu HomeWhiz do vášho smartfónu a spárujte ju s vašou sušičkou Beko. Sťahujte ďalšie programy, ovládajte spotrebič na diaľku, alebo si nechajte poradiť, ako sušiť čo najefektívnejšie.

 

 

Menej energie, dlhšia životnosť

Aby si bielizeň zachovala svoj vzhľad, ale bola zároveň dokonale usušená, je sušička Beko vybavená tepelným čerpadlom EcoGentle™ . To umožňuje sušenie pri nižších teplotách, čím vám výrazne ušetrí výdavky za energie, a pritom sa postará o to, aby vaše oblečenie nestrácalo svoju farbu a tvar.

Menej energie, dlhšia životnosť

 

 

Tichý prevádzka

Tichá prevádzka

V samotnom srdci sušičky sa nachádza  invertorový motor ProSmart , ktorý funguje na princípe elektromagnetizmu, čím zaisťuje  tichý chod ,  nízku spotrebu  a  dlhú životnosť .

 

 

Ochrana proti pokrčeniu bielizne

Automatický systém proti pokrčeniu bielizne  zaistí šetrné otáčanie bubna aj po skončení programu , takže aj keď práve nemáte čas bielizeň zo sušičky vybrať, nemusíte sa báť, že potom budete mať o to viac práce so žehlením.

Ochrana proti pokrčeniu prádla

 

 

Neriešte vylievanie zásobníka

Neriešte vylievanie zásobníka

Ďalšou z výhod sušičky, ktorá vám ušetrí čas, je možnosť pripojenia na odpad . Tým pádom sa zbavíte vylievania zásobníka na kondenzát a sušenie už bude naozaj bez starosti.

 

 

Koniec strateným ponožkám

S  vnútorným osvetlením  máte plnú kontrolu nad celým obsahom bubna. Už vás nebudú trápiť ponožky a iné drobné kusy odevov, ktoré ste toľkokrát hľadali po dome tak dlho, až sa zdali byť stratené, a pritom ste ich iba prehliadli pri vyberaní usušených odevov zo sušičky.

Koniec strateným ponožkám

 

 

Zmena otvárania dverí

Zmena otvárania dverí

Prispôsobte sušičku priestoru, kde je umiestnená. Jednoduchým prehodením pantov môžete otočiť smer otvárania dverí, či už s ohľadom na usporiadanie miestnosti alebo vlastnú preferenciu.

 

 

 

 

Parametre

Dizajn
Farba Biela
Vstavaný displej Áno
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Výkon
Menovitá kapacita 8 kg
Sila
Trieda energetickej účinnosti A+++
Hmotnosť a rozmery
Šírka 598 mm
Hĺbka 605 mm
Výška 846 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Sušičky bielizne
Záruka: 24