Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Mora VTCS 776 BX

Kód: 98939
Neohodnotené
Značka: MORA
€399
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vstavaná parná rúra Mora VTCS 776 BX

  • Elektrická samostatná rúra s funkciou pary
  • Klenutý tvar rúry
  • Objem rúry 77 l
  • Ergonomický gombík pre potvrdenie a výber nastavenia
  • Dotykové programovateľné hodiny so zobrazením teploty a spôsobu ohrevu
  • Programovanie doby pečenia
  • Odloženie štartu s automatickým vypnutím
  • Možnosť regulácie teploty 30 – 300 °C
  • Automatické režimy pečenia – Pizza 300 °C, pomalé pečenie a hotové jedlá, teplovzdušné fritovanie bez tuku
  • 22 automatických programov
Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX
Mora přednost

Tlmené otváranie dvierok

Jednoduché a tiché otváranie a zatváranie.

Mora přednost

Automatické programy varenia

Nastaví vhodnú teplotu a čas pečenia.

Mora přednost

Dva teleskopické rošty

Súčasťou parnej rúry Mora sú dva teleskopické rošty.

Energeticky úsporná rúra Mora VTCS 776 BX

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Parná rúra Mora VTCS 776 BX vám ponúkne extra vnútornú kapacitu až 77 litrov na pečenie všetkých vašich obľúbených pokrmov. Vnútorný priestor rúry je vybavený kvalitným smaltovaným povrchom a trojitým náterom, ktorý podporuje tepelnú reflexiu a poskytne tak dostatočnú izoláciu. Vďaka kombinácii perfektnej izolácie rúry a kvalitným skleneným dvierkam dochádza k značnej úspore energie. Dvierka vstavanej rúryMora VTCS776 BX sú celosklenené, vďaka čomu máte úplný prehľad o stave vášho pokrmu. Nemusíte tak počas pečenia rúru otvárať.

Kvalitné vnútorné osvetlenie a celosklenené dvierka

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Vďaka celoskleneným dvierkam nemusíte rúru Mora VTCS 776 BX zbytočne otvárať. Častým otváraním sa totiž teplo vytráca a rúra sa bude znova musieť vyhriať na požadovanú teplotu. Vnútri rúry na pečenie sa nachádza aj kvalitné vnútorné osvetlenie, ktoré vám dá úplný prehľad o tom, čo sa v rúre práve deje.

Parná rúra Mora VTCS 776 BX s extra veľkým objemom

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Organizujete veľké stretnutie alebo máte početnejšiu rodinu? Rúra na pečenie Mora VTCS 776 BX je pre vás úplne ideálna. Ponúkne vám objem krásnych 77 litrov. V rúre hravo pripravíte hneď niekoľko pokrmov naraz, vďaka čomu si ušetríte nielen čas, ale aj energiu.

Technológia rovnomerného pečenia

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Súčasťou vstavanej rúry Mora VTCS 776 BX je pokročilá technológia rovnomerného pečenia. Vďaka tomu sa horúci vzduch rovnomerne distribuuje presne tam, kam má. Vaše pokrmy tak budú dokonale vo vnútri prepečené a na povrchu krásne chrumkavé. Domáci konvektomat má navyše zaoblený tvar, ktorý je inšpirovaný tradičným klenutým tvarom kamennej pece.

Rýchle nahriatie rúry

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Rúra na pečenie Mora VTCS 776 BX vyniká svojím rýchlym zahriatím, predhreje sa na 200 ˚C do 5 minút, čo je oveľa rýchlejšie, než býva zvykom. Dokonca vás rúra sama upozorní svetelnou a zvukovou signalizáciou, až bude pripravená a nahriata na požadovanú teplotu.

Vstavaná rúra Mora VTCS 776 BX s programom Extra para

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Krásne chrumkavý chlieb ako z vašej obľúbenej pekárne? Elektrická rúra Mora VTCS 776 BX vám so všetkým rada pomôže. Stačí jednoducho stlačiť program s extra parou, ktorý sa postará o krásne nadýchaný a na povrchu chrumkavý chlieb.

Užitočné viacúrovňové pečenie

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Vnútri rúry Mora VTCS 776 BX môžete piecť viac pokrmov naraz. Vďaka extra veľkej kapacite sa do vstavanej rúry zmestí až 5 plechov naraz, vďaka čomu ušetríte množstvo času a tiež energie. Či už pečiete mäso, ryby, zeleninu alebo chrumkavé hranolčeky, môžete sa spoľahnúť, že všetko bude pripravené presne tak, ako to máte radi bez ohľadu na to, či sú pokrmy umiestnené v hornej alebo spodnej časti rúry.

Špeciálny program Pizza

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Patríte medzi milovníkov chutnej a chrumkavej pizze? Potom vás určite potešíme! Parná rúra Mora VTCS 776 BX má totiž špeciálny program Pizza, vďaka ktorému dosiahne teplota až na 300 ˚C . Pizza sa pripraví rýchlo a cesto zostane stále mäkké. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si vašu obľúbenú domácu pizzu.

Rúra na pečenie Mora VTCS 776 BX s programom pre hotové a mrazené jedlá

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Vstavaná elektrická rúra Mora VTCS 776 BX disponuje špeciálnym programom pre hotové a mrazené jedlá. Vďaka tomuto programu tak môžete rozmraziť jedlo oveľa rýchlejšie, a to bez nutnosti predhrievania rúry. V pokoji si tak vychutnáte napríklad kuracie nugety, lasagne, hranolčeky či croissanty a pečivo.

Teplovzdušné fritovanie pre zdravšie pokrmy

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Naháňa vás maškrtná na poriadne vyprážané dobroty? A čo tak si ich pripraviť v oveľa zdravšej podobe? Určite ste už počuli o teplovzdušnom fritovaní. Pri tomto procese stačí malé množstvo tuku alebo dokonca nemusíte používať tuk žiadny.

Ugrilujte si pokrmy v rúre Mora VTCS 776 BX

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Vnútri teplovzdušnej rúry Mora VTCS 776 BX sa nachádza dvojité grilovacie teleso, ktoré je ideálne na ugrilovanie mäsa a zeleniny tak, aby bol povrch krásne zlatistý a vnútro šťavnaté. Väčšia vykurovacia špirála obklopuje ešte jednu menšiu, vďaka čomu sa nemusíte báť rizika spálenia.

Pomalé pečenie pre krásne šťavnaté pokrmy

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Pomalé pečenie je špeciálny program vstavanej teplovzdušnej rúry Mora VTCS 776 BX, ktorý je vhodný najmä na jemné, pomalé a rovnomerné pečenie. Pokrmy tak budú vo vnútri krásne šťavnaté a na povrchu zlatisté. Tento program sa hodí na prípravu mäsa, rýb či pečiva na jednej úrovni.

Parná rúra Mora VTCS 776 BX s automatickými programami

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Pokiaľ si neviete rady s teplotou pre daný pokrm, rúra Mora VTCS 776 BX sa o to postará za vás. Na výber máte až 22 automatických programov, ktoré si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Jednoducho stačí navoliť iba typ jedla a jeho hmotnosť. Rúra potom nastaví správnu teplotu, vykurovacie telesá a upraví čas prípravy.

Praktická funkcia Pečenie v krokoch

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Zlatistého povrchu pri zapečenom jedle dosiahnete tým, že na posledných pár minút zvýšite teplotu v rúre. A keď na to zabudnete, elektrická rúra Mora VTCS 776 BX je vybavená funkciou Pečenie v krokoch, pri ktorej si vopred nastavíte všetko potrebné. Rúra toto nastavenie potom postráži za vás.

Jemné dovieranie dvierok

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Dvierka vstavanej rúry Mora VTCS 776 BX sú vyrobené špeciálne tak, aby nikde nevŕzgali. Stačí jemný ťah a dvierka sa dajú do pohybu.

Jednoduché vyberanie roštov z rúry Mora

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Vnútri parnej rúry Mora VTCS 776 BX nájdete špeciálne teleskopické rošty vyrobené z kvalitného a pevného kovu. Vďaka týmto roštom povrch veľmi jednoducho a bez námahy vysuniete pred priestor rúry. Túto mechaniku oceníte predovšetkým v prípade, že potrebujete do pokrmu niečo pridať alebo skontrolovať, či je už hotový.

Jednoduché čistenie rúry Mora VTCS 776 BX

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Čistenie parnej rúry Mora VTCS 776 BX je úplne jednoduché a rýchle. Zabudnite na zložité drhnutie drôtenkou či zoškrabaním pripáleného jedla. Rúra sa totiž priebežne čistí sama bez toho, aby ste o tom akokoľvek vedeli. Kryt ventilátora je vyrobený zo špeciálnej katalytického smaltu, ktorý zachytáva mastnotu. Vo chvíli, keď samočistiaca rúra dosiahne teplotu 85 ° C a viac, katalytický smalt absorbuje mastnotua vnútro rúry zostane krásne čisté.

Eco Clean na odstránenie aj silného znečistenia

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

V prípade, že ste v rúre pripravovali jedlo, ktoré zanechalo väčšie znečistenie, para s týmto ľahko a rýchlo zatočí. Do rozohriatej rúry Mora VTCS 776 BX vložte plech s vodou a zapnite čistiaci program Eco Clean. Po 30 minútach sa nečistoty uvoľnia a akonáhle rúra vychladne, ľahko ich zotriete handričkou.

CoolDoor trojité sklo dvierok

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Samočistiaca vstavaná rúra Mora VTCS 776 BX perfektne izoluje teplo, vďaka čomu je úplne bezpečná nielen pre vás, ale aj pre ďalších členov vašej domácnosti. Navyše vďaka tomu, že teplo neuniká, ušetrí energiu a vašu peňaženku. 

Rúra Mora VTCS 776 BX ohreje aj vaše taniere

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Vedeli ste o tom, že nahriate taniere zabraňujú strate chuti a zaisťujú, že jedlo chutí presne tak, ako by malo? Parná rúra Mora VTCS 776 BX má špeciálnu funkciu na ohrev tanierov v rozmedzí 30 až 80 °C.

Funkcia automatického gratinovania

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Súčasťou vstavanej rúry Mora VTCS 776 BX je okrem iného aj prednastavená funkcia automatického gratinovania, ktorá je skvelá na roztavenie syra na zapekanej zelenine či vytvorenie zlatistej kôrky.  Funkciu využijete aj na skaramelizovanie medu. Funkciu jednoducho aktivujete pomocou tlačidla alebo výberom z menu. Automaticky potom funkcia spustí veľké grilovacie teleso pri teplote 300 ˚C po dobu 10 minút.Funkciu však môžete aktivovať najskôr po 10 minútach pečenia.

Prispôsobte si rúru Mora VTCS 776 BX vašim potrebám

Vestavná trouba MORA VTCS 776 BX

Nastavenie rúry je úplne intuitívne a jednoduché. Niektoré nastavenia si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Ľahko nastavíte hlasitosť zvukových signálov, zmeníte úroveň osvetlenia displeja či vypnutie zobrazovania hodín v standby režime. Veľmi jednoducho môžete tiež aktivovať funkciu rýchleho predhrievania rúry k vybraným typom ohrevu. Adaptívna funkcia si navyše zapamätá poslednú nastavenúdobu pečenia. Domáci konvektomat Mora VTCS 776 BX disponuje aj nočným režimom, ktorý automaticky stlmí displej počas noci.

 
 

Parametre a špecifikácia

 

Vlastnosti

Programy rúry
 Gril, Pravý horúci vzduch
Príkon
 3 500 W
Vysúvanie plechu
 Teleskopické

Rozmery rúry

Výška
 59,5 cm
Šírka
 59,5 cm
Hĺbka
 56,4 cm

Farba rúry

Farba
 Strieborná

Vybavenie rúry

Výbava
 3-vrstvové sklo dvierok, Časovač, Detská poistka, Displej, Povrch proti odtlačkom prstov, Tlmené zatváranie dvierok, Vnútorné osvetlenie
Sieťový kábel
 Áno, so zástrčkou

Energetický štítok rúry

Energetická trieda
 A+

Objem rúry

Objem
 77 l

Dizajn

Dizajn
 Klasický

Typ zásuvky

Krajina
 Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko

Dodatočné parametre

Kategória: Rúry
Záruka: 24