Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Electrolux E4YHMKP3

Kód: 98622
Neohodnotené
Značka: Electrolux
€89
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Spojovací medzikus práčka/sušička s výsuvnou policou

Navrhnuté s ohľadom na priestor

Dômyselné prevedenie inštalačného medzikusu umožňuje bezpečne inštalovať sušičku na práčku. Inštalačný medzikus je vhodný na všetky naše modely hlbokých práčok a sušičiek s predným plnením s min. hĺbkou od 54 do 67 cm. Pozn.: Nedá sa použiť na úzke práčky.

Výsuvná polica

Dômyselná výsuvná polica je navrhnutá pre vaše pohodlie. Vďaka nosnosti police 15 kg je nakladanie a vykladanie bielizne priamo do koša veľmi komfortné a ergonomické.

Bezpečná inštalácia

Súčasťou inštalačného medzikusu je príslušenstvo na upevnenie k stene, ktoré zabraňuje prevrhnutiu sušičky z práčky a poraneniu osôb – predovšetkým detí. Inštalácia práčky a sušičky do veže nikdy nebola bezpečnejšia.

Technické parametre

Výška (mm) 65
Šírka (mm) 610
Hĺbka (mm) 605

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k práčkam a sušičkám
Záruka: 24