Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Bosch WGG 244A9 BY

Kód: 96967
Neohodnotené
Značka: Bosch
€699
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko o produkte

spredu plnená práčka • kapacita 9 kg • energetická trieda A • 1 400 ot/min • 10 rokov záruka na motor • AquaStop: doživotná záruka proti škodám spôsobeným vodou • i-Dos: automatické dávkovanie pracieho gélu • AntiStain na odstránenie škvŕn • Automatické programy prispôsobia pranie typu tkaniny a stupňu znečistenia • motor EcoSilence Drive™ – efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou • bubon VarioDrum – unikátna štruktúra na šetrné pranie • program SpeedPerfect – skrátenie doby prania až o 65 % času • program Hygiena Plus • technológia ActiveWater Plus – presné nastavenie spotreby vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne • V × Š × H: 84 ,8 × 59,8 × 59 cm

Perte a šetrite s práčkou Bosch v energetickej triede A. Viac si prečítate tu.

 

Bosch WGG244A9BY

Veľký pomocník do vašej domácnosti bude voľne stojaca práčka Bosch WGG244A9BY. Systém automatického dávkovania pracieho gélu i-Dos ušetrí vašu peňaženku. Dávkuje presne podľa typu tkaniny a miery znečistenia. Práčka sa perfektne postará až o 9 kg bielizne a silný motor EcoSilence Drive vyprodukuje 1 400 otáčok za minútu. Pre uľahčenie využite Automatické programy. Naplňte bubon a stlačte Štart. Zvyšok si práčka nastaví sama. Systém AntiStain si bez problémov poradí až so 4 typmi bežných škvŕn – od oleja, trávy, červeného vína a krvi. Program Hygiena Plus zaistí hygienicky čistú bielizeň.

Zrýchlite pranie, keď potrebujete

Technológia SpeedPerfect umožní skrátiť dobu prania až o 65 %. Technológia VarioDrum účinne a zároveň jemne perie všetky druhy odevov. Užitočná je tiež funkcia Reload, pomocou ktorej môžete prerušiť už bežiaci prací cyklus a do práčky vložiť napríklad zabudnuté tričko. Pre bezpečnosť je tu doživotná záruka AquaStop, ktorá ručí za všetky škody spôsobené vodou. Vysoko účinný systém úspory vody a elektrickej energie radí túto práčku do najlepšej energeticky úspornej triedy A.

 

 

 

 

Kľúčové vlastnosti:

  • Automatické dávkovanie pracieho gélu: systém i-Dos
  • AntiStain dokáže odstrániť až 4 typy bežných škvŕn – od krvi, červeného vína, oleja a trávy
  • Úsporná prevádzka: najúčinnejšia energetická trieda A
  • Automatické programy prispôsobia pranie typu tkaniny a miere znečistenia
  • Účinný, silný a odolný motor EcoSilence

  

Škvrny nemajú šancu so systémom AntiStain.

  

Šetrite prací prostriedok aj vašu bielizeň

Práčka Bosch využíva nové technológie i-Dos. Stačí vhodiť bielizeň do bubna, nastaviť automatický program a o zvyšok sa postará práčka. Stlačením jediného tlačidla si práčka bielizeň zváži a podľa tvrdosti vody presne odmeria prací prostriedok aj aviváž. Na oblečení po vypraní nebudú zostávať zvyšky pracieho gélu. Pranie je šetrné k oblečeniu aj k vašej peňaženke.

 

Skvrny nemají šanci   

Systém AntiStain perfektně vyčistí oblečení od 4 nejběžnějších typů skvrn. Pračka si díky tomuto systému automaticky upraví teplotu, pohyb bubnu a dobu máchání, aby na oblečení nezůstaly skvrny od oleje, trávy, červeného vína či krve. Perte s dokonale čistým výsledkem.

 


 

Ani nebudete počuť, že periete

Vadí vám hluk práčky práve v čase, keď chcete odpočívať? S tichým motorom EcoSilence Drive o praní ani neviete. Tichý a efektívny bezuhlíkový motor vďaka jedinečnej konštrukcii eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochádza tu k energetickým stratám. Tým si zaisťuje dlhodobú životnosť, ktorú Bosch garantuje 10-ročnou zárukou.

 


 

Rýchlejšie pranie a stále perfektne čistá bielizeň

S funkciou SpeedPerfect urýchlite pranie. Bielizeň vyperiete až o 65 % rýchlejšie než pri štandardnom režime zvoleného programu. Túto funkciu môžete použiť na rôznu náplň práčky, druhy materiálov alebo väčšinu programov. Keď sa ponáhľate, jednoducho navolíte program zároveň s funkciou SpeedPerfect a vyperiete až 4 kg namiešanej náplne iba za 41 minút.

 

*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.


 

Automaticky dokonalé výsledky

Pranie už nemôže byť jednoduchšie. Naplňte bubon bielizňou a stlačte tlačidlo „Štart“. O všetko ostatné sa postará práčka. Pre vašu bielizeň nastaví ideálny program, ktorý je potrebný. Výsledok prania bude vždy výborný.

 

 


 

Pridávať bielizeň počas prania je tak jednoduché

Tiež sa vám stáva, že po zapnutí práčky nájdete ďalšie oblečenie, ktoré by potrebovalo oprať? Alebo naopak na vás vykukne cez okienko bubna červená ponožka medzi ďalším bielym oblečením? Funkcia Reload umožní pridanie alebo odobratie bielizne počas pracieho cyklu. Váš problém teda vyrieši okamžite. Stačí vziať zabudnutú vec, otvoriť bubon a jednoducho pridať bielizeň do práčky. Pokračovať v praní môžete okamžite.

 

*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia než 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.


 

Jedinečná štruktúra bubna pre intenzívnejšie pranie

Nový nerezový prací bubon VarioDrum je k vašej bielizni ešte šetrnejší. Kvapkovitý tvar bubna a asymetrické unášače sa budú starať o bielizeň pomocou jemných pohybov. Bielizeň v bubne sa obracia do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým účinne operiete všetky druhy materiálu bez toho, aby sa pokrčili alebo poškodili. Vďaka systému VarioDrum vaša práčka zvládne intenzívne vyčistiť veľmi znečistenú bielizeň a odstrániť aj tie najhoršie škvrny.

 


  

Škody spôsobené vodou vás neohrozia

So systémom AquaStop vás značka Bosch ochráni pred škodami spôsobenými vodou počas celej životnosti práčky. Zaisťuje to rad vzájomne prepojených opatrení – bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku, dvojvrstvová prívodná hadica s automaticky odľahčením tlaku, vaňa s plavákovým spínačom a vypúšťacie čerpadlo.

 

*Záručné podmienky nájdete na stránkach dodávateľa.


 

Pracie programy

 

 

Technické parametre

Konštrukcia
Typ voľne stojaci
Konštrukcia práčky/sušičky plnená spredu
Typ práčky práčka
Hĺbka práčky 59 cm
Hĺbka s presahom 63.6 cm
Šírka práčky 59.8 cm
Výška práčky 84.8 cm
Otváranie dverí ľavé
Pranie / sušenie
Kapacita bielizne pre pranie 9 kg
Index účinnosti prania 1.031
Trieda hlučnosti A
Odstreďovanie
Max. počet otáčok za minútu 1400 ot/min
Trieda účinnosti odstreďovania B
Hlučnosť pri odstreďovaní 70 dB
Spotreba
Energetická trieda 2021 A
Vážená spotreba energie za 100 cyklov 46 kWh
Vážená spotreba vody za cyklus 48 l
Programy
Čas trvania eko programu 3:48 hod.
Počet programov 14
Program pre alergikov Áno
Funkcia
Parná práčka Nie
Systém automatického dávkovania Áno
Displej Áno
Český panel Nie
Ukazovateľ zostatkového času Áno
Regulácia spotreby vody množstevná automatika
Ochrana proti úniku vody Áno
AquaStop Áno
Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Rozšírená záruka SK Bosch 10 rokov záruka na motor
Rozšírená záruka značky Áno
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Úzka Nie
SMART Nie
Značka kvality dTest Nie
Profesionálny výrobok Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Značky Bosch
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.8 cm
Hĺbka výrobku 59.0 cm
Hmotnosť výrobku 77.3 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 65.3 cm
Výška výrobku 88.0 cm
Hĺbka výrobku 69.2 cm
Hmotnosť výrobku 77.5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Práčky z predu plnené
Záruka: 24
Otáčky odstreďovania: 1400otáčok/min.
Energetická trieda: A
Kapacita bubna: 9kg
Inteligentné riadenie: Áno
Odložený štart: Áno
Aqua stop: Áno
Účinnosť odstreďovania: B
Skrátený program prania: Áno
Iné funkcie pračky:
Hlučnosť: 70dB
Pranie na pare: Áno
Displej: Áno
Direct drive motor: Nie
Priame sprchovanie: Nie
Bubon: Štandardný
Rozmery (šírka): 59.8cm
Rozmery (výška): 84.8cm
Rozmery (hĺbka): 59cm
Typ motora: EcoSilenceDrive™