Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

LG F 2DV5S8S1

Kód: 99003
Neohodnotené
Značka: LG
€599
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu
úzka práčka so sušičkou • kapacita prania 8,5 kg / sušenie 5 kg • energetická trieda E • 1 200 ot./min. • 10 rokov záruka na motor • český panel • parné pranie • Wi-Fi, komunikácia s mobilom, inteligentná diagnostika • technológia AI DD™ – optimálna voľba pracích pohybov • Steam™ – parné programy Pre alergikov a Detská parná starostlivosť • TurboWash™ – vyprané za 59 minút • LG ThinQ + Wi-Fi pripojenie – ovládanie spotrebiča na diaľku • V × Š × H: 85 × 60 × 47,5 cm (hĺbka s presahom: 53,5 cm)

  Chceli by ste si zaobstarať novú práčku a sušičku, ale nemáte doma miesto pre dva spotrebiče? Žiadny problém! Kúpte si práčkosušičku LG F2DV5S8S1. Vďaka technológii AI DD™, ktorá na základe údajov z 20 000 rôznych pracích cyklov zvolí najvhodnejšiu kombináciu pracích pohybov, sa spotrebič šetrne postará aj o tú najjemnejšiu bielizeň. Z hľadiska prania + sušenia sa práčkosušička radí do energetickej triedy E, z hľadiska prania potom do energetickej triedy C.

Skvelé výsledky prania
V práčke vyperiete až 8,5 kg bielizne, kapacita sušičky je 5 kg. Pre pranie môžete vyberať z programov Bavlna, Syntetika, Jemná starostlivosť, Ručné pranie / Vlna alebo napríklad TurboWash 59, s ktorého pomocou bude vyprané už za 59 minút. Keďže je súčasťou práčkosušičky parná technológia Steam™, narazíte v programovej ponuke tiež na programy Detská parná starostlivosť a Pre alergikov. V prípade sušenia potom budete vyberať zo 4 programov – Normálny Eco, Sušenie na nižšiu teplotu, Suché na žehlenie a Eco. Kedykoľvek budete chcieť, môžete prostredníctvom aplikácie LG ThinQ stiahnuť ďalšie programy a najnovšie inovácie.

 


Kľúčové vlastnosti:
Invertorový Direct Drive™ motor s 10-ročnou zárukou
AI DD™: optimálna voľba pracích pohybov
Steam™: parný programy Pre alergikov a Detská parná starostlivosť
TurboWash™: vyprané za 59 minút
SLIM vyhotovenie: hľbka iba 47,5 cm

Funkcia Pridať bielizeň vám umožní pridávať bielizeň do bubna aj počas pracieho cyklu.

 

 

10-ročná záruka na invertorový Direct Drive™ motor
Je maximálne úsporný, tichý a navyše skvele perie, čo dokazuje dokonalá ovládateľnosť a 6 pracích pohybov. Mimo to vám naň LG poskytne 10-ročnú záruku.

 


Kvalitný a výkonný motor
Inverterový Direct Drive™ motor s priamym pripojením k bubnu, ktorý práčkosušičku poháňa, je spoľahlivý a skutočne tichý. Spotreba vody pri praní a sušení dosahuje 80 litrov na 1 cyklus a spotreba energie 326 kWh na 100 cyklov. Poteší vás tiež nízka hlučnosť pri odstreďovaní, ktorá nepresahuje hranicu 72 dB.Efektívna starostlivosť
Technológia AI DD™ deteguje nielen hmotnosť bielizne, ale aj jemnosť látok. Na základe získaných informácií potom zvolí najvhodnejšiu kombináciu pracích pohybov, ktoré sú šetrné k bielizni a zároveň skvele vyperú. Navyše sa vášmu oblečeniu dostane až o 18 % lepšej ochrany tkanín, než by tomu bolo pri bežnej práčkosušičke.

 

Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019. Program Bavlna s náplňou 2 kg spodnej bielizne v porovnaní s programom Bavlna (model LG FC1450S2W). Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.

Všetko v jednom
Šetrí miesto u vás doma a vytvára viac priestoru pre vašu rodinu. Reč je o práčkosušičke, ktorá v sebe spája špičkové technológie LG, vďaka ktorým budete mať žiarivo čistú a suchú bielizeň bez toho, aby ste museli kupovať samostatnú sušičku.Šetrite časom
 A vyťahujte čisto vypranú bielizeň z práčky už za 59 minút! Ďakovať za to môžete technológii TurboWash™, ktorá odevy sprchuje čistou vodou, takže pláchacie cykly sú ešte efektívnejšie.


Testované spoločnosťou Intertek v júli 2019, program TurboWash59 + Sušenie so 4 kg náplňou Zmiešanej bielizne.

Rozlúčte sa s alergiami
Parná technológia Steam™ vám s tým rada pomôže. Počas jediného cyklu dokáže zničiť až 99,9 % alergénov v bielizni, takže všetkým alergikom uľaví od prejavov nepríjemných alergií. Program Pre alergikov je navyše schválený organizáciou BAF (British Allergy Foundation).Inteligentné pranie a sušenie
Pomocou technológie LG ThinQ môžete práčku so sušičkou ovládať na diaľku alebo si sťahovať nové pracie cykly a najnovšie inovácie. Vďaka Wi-Fi pripojeniu je interakcia s ňou úplne jednoduchá a zároveň umožňuje prístup k najnovším inováciám.


Podpora inteligentných domcich zariadení, ktoré sú kompatibilné s technológiami Alexy a Google Assistant, sa môže lišiť v závislosti od krajiny a vašom individuálnom nastavení intelugentnej domácnosti. Odporúčaná maximálna kapacita sa môže líšiť pre každý prací program, ďalšie podrobnosti nájdete v príručke užívateľa.

Odolný a elegantný dizajn
Bubon je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré znižujú možnosť kontaminácie oblečenia baktériami. Práčka so sušičkou LG F2DV5S8S1 je vybavena odolnými dvierkami z tvrdeného skla, veľkým displejom a voličom programov s kovovým povrchom, vďaka ktorému si jednoducho navolíte vami požadovaný program.


*Testované spoločnosťou Intertek v júli 2013. Počiatočné hodnoty P.aeruginosa na nerezovej ocele boli po 12 dňoch o 99 % nižšie. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.
Obrázky produktov sú iba informatívneho charakteru.

Dokumentácia k tomuto produktu
LGGF2DV5S8S1_NÁVOD SK
Zobraziť / (2.17 MB)

LGGF2DV5S8S1_informační list
Zobraziť / (160.79 kB)

Technické parametre
Konštrukcia
Typ
voľne stojaci
Typ práčky
práčka so sušičkou
Vyhotovenie sušičky
kondenzačná
Konštrukcia práčky/sušičky
plnená spredu
Hĺbka práčky/sušičky
47.5 cm
Hĺbka s presahom
53.5 cm
Šírka práčky/sušičky
60 cm
Výška práčky/sušičky
85 cm
Otváranie dverí
ľavé
Pranie / sušenie
Kapacita bielizne pre pranie
8.5 kg
Kapacita bielizne pre sušenie
5 kg
Index účinnosti prania
1.04
Hlučnosť pri sušení
54 dB
Objem bubna
58 l
Trieda hlučnosti
A
Odstreďovanie
Max. počet otáčok za minútu
1200 ot/min
Trieda účinnosti odstreďovania
B
Hlučnosť pri odstreďovaní
72 dB
Spotreba
Odhadovaná ročná spotreba vody bez sušičky
6600 l
Odhadovaná ročná spotreba vody so sušičkou
25000 l
Vážená spotreba energie za 100 cyklov
64 kWh
Vážená spotreba vody pre pranie a sušenie
80 l
Vážená spotreba energie prania a sušenia pre 100 cyklov
326 kWh
Vážená spotreba vody za cyklus
49 l
Energetická trieda 2021
E
Úsporný spotrebič
Nie
Programy
Čas trvania eko programu
3:43 hod.
Počet programov
14
Výpis programov
Bavlna, ECO 40-60, Turbo Wash 59, Smíšené prádlo, Syntetika, Jemná péče, Ruční praní/Vlna, Rychlý 14, Čištění bubnu Načíst program (defaultně nastaveno Máchání s odstředěním) Parní programy: Pro alergiky, Parní dětská péče Programy sušení: Jen sušení
Špeciálne programy
AIDD™, Steam, TurboWash™, TinQ™
Program pre alergikov
Áno
Funkcia
Odložený štart
Áno
Regulácia spotreby vody
množstevná automatika
Ukazovateľ zostatkového času
Áno
Voľba otáčok na odstredenie
nastavenie otáčok
Parná práčka
Áno
Systém automatického dávkovania
Nie
Displej
áno
Český panel
Áno
Ochrana proti úniku vody
Áno
AquaStop
Nie
Ďalšie parametre
Záruka
24 mesiacov
Rozšírená záruka SK
LG 10 rokov na invertorový motor
SMART
Áno
Smart diagnostika
Áno
Rozšírená záruka značky
Áno
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD
Nie
Úzka
Áno
Prívodné a odpadové hadice v balení
Áno
Značky
LG
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa
Nie
Apple HomeKit
Nie
Google Home
Nie
Vlastný systém
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku
60.0 cm
Výška výrobku
85.0 cm
Hĺbka výrobku
47.0 cm
Hmotnosť výrobku
63.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku
66.0 cm
Výška výrobku
89.0 cm
Hĺbka výrobku
58.0 cm
Hmotnosť výrobku
67.0 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Práčky so sušičkou
Záruka: 24