Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

GND GNDPB100001B 10000mAh USB-C/lighting čierna PowerBank

Kód: 96882
Neohodnotené
Značka: GND
€14,99
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

GND GNDPB100001B, 10 000 mAh

Inteligentné telefóny a všemožné mobilné príslušenstvo nám uľahčujú a spríjemňujú život, ale keď ich batériám dôjde kapacita, môžu byť tiež zdrojom stresu. Ak so sebou budete nosiť powerbanku GND, môžete zachovať pokoj, pretože spoľahlivo dodá potrebnú energiu vašim smartfónom, MP3/MP4 prehrávačom, tabletom, fotoaparátom, bezdrôtovým slúchadlám a reproduktorom, akčným kamerám aj inému príslušenstvu napájanému z USB. Navyše môžete nabíjať dve zariadenia súčasne.

Powerbanka GND GNDPB100002SB

Dodá energiu pokojne aj notebooku

Model GNDPB100001B vyniká nielen bohatou konektorovou výbavou, ale aj luxusnou kapacitou 10 000 mAh, s ktorou plne nabijete väčšinu moderných smartfónov aj dvakrát alebo trikrát. Powerbanka navyše podporuje technológie Fast Charge a Power Delivery. Prvá sa postará o mimoriadne rýchle nabíjanie kompatibilných smartfónov, druhá dokonca umožní pri použití kábla USB-C 3.1 (nie je súčasťou balenia) nabiť kompatibilné notebooky.

Kúzlo tkvie v spomínanej špičkovej konektorovej výbave. Máte na výber z troch výstupov: dva klasické USB konektory s maximálnym výstupom 3 A a jeden USB-C PD 18 W konektor (5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A), ktorý slúži zároveň tiež ako vstup pre nabíjanie. Posledným konektorom je klasické micro USB, ktoré slúži na nabíjanie, pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu preferujete staršiu nabíjačku. Micro USB kábel je súčasťou balenia. Stav nabitia samotnej powerbanky môžete kedykoľvek overiť vďaka praktickým LED indikátorom. 

Powerbanka GND GNDPB100002SB

Univerzální powerbanka s dostatečnou kapacitou
Powerbanka GNDPB100001B představuje praktickou zásobárnu elektrické energie pro vaše mobilní příslušenství. Díky svým kompaktním rozměrům ji snadno přibalíte do batohu, kabelky nebo kapsy a budete vždy připraveni dobíjet mobil, tablet, bezdrátový reproduktor, sluchátka nebo třeba akční kameru. Kapacita baterie 10000 mAh postačí na několik dobití mobilního telefonu. Z powerbanky je navíc možné nabíjet dvě zařízení současně.
Uzpůsobená všem konektorům
S rostoucím počtem mobilních elektronických zařízení a s jejich vývojem, roste také počet konektorů potřebných pro přenos elektrické energie. Tento trend ctí i powerbanka GNDPB100001B. Pro její nabití je tak možné použít jakýkoliv ze tří, dnes nejpoužívanějších, nabíjecích konektorů. A to microUSB, USB-C nebo Lightning konektor. Není tak potřeba nosit u sebe více dobíjecích kabelů. Jednoduše postačí ten, který používáte pro svůj mobilní telefon.
GND – specialista na příslušenství
Svěřte své mobilní zařízení do péče skutečného odborníka. Značka GND se zaměřuje na příslušenství pro nositelnou elektroniku: mobilní telefony, tablety, MP3 přehrávače, přenosné reproduktory apod. Díky své úzké specializaci tak nabízí kvalitní a odolné produkty pro komfortní používání vašeho mobilního zařízení. Nemusíte se spokojit s průměrným výrobkem, dopřejte si produkt prémiové kvality – GND.

Dodatočné parametre

Kategória: Powerbanky
Záruka: 24