Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Concept KM 5005 Mlynček na kávu a korenie

Kód: 100517
Neohodnotené
Značka: CONCEPT
€19,99
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický kávový mlynček Concept KM5005 je vyrobený v čiernom prevedení. Príkon motora je 100 W. Na mletie sa používa kvalitný nôž z nerezovej ocele. Hrúbka namletej kávy záleží od dĺžky mletia. Súčasťou mlynčeka je bezpečnostný spínač, umožňujúci ovládanie jednou rukou. Veko mlynčeka je priehľadné a tak môžete sledovať mletie kávy.

Elegantné prevedenie

Kvalitný mlynček na kávu Concept KM5005 je výborným pomocníkom do domácností, ktorý nesmie chýbať žiadnemu milovníkovi čerstvo pomletej zrnkovej kávy. Príkon motora je 100 W. Vďaja nerezovej nádobe na zomletú kávu a ergonomickému dizajnu, sa kávomlynček ľahko používa. Pohodlne zvládne pomlieť až 70 g kávových zŕn. Zomelie kávu jemne alebo nahrubo - záleží len na vás a dĺžke mletia.

Zvládne pomlieť čokoľvek

Okrem zrnkovej kávy pohodlne zvládne pomlieť rôzne druhy orechov, korenín, bylín, aj maku. To všetko vďaka špeciálnym trieštivým nožom. Navyše vás poteší veľmi jednoduchá údržba. Mlynček je uzavretý priehľadným krytom, vďaka ktorému budete mať vždy prehľad o hrubosti namletých ingrediencií. Používanie mlynčeka je naviac aj bezpečné - bez uzavretého krytu mlynček nespustíte.