Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Panasonic SC-PMX90EG-K

Kód: 86298
Neohodnotené
Značka: Panasonic
€299
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Štýlový mikrosystém Panasonic SC-PMX90 v čiernej farbe má elegantný a jednoduchý dizajn, ktorý vyhovie širokej škále interiérov. O bohatý zvuk z rôznych zdrojov hudby sa postará technológia LincsD-Amp a trojsmerový reproduktor s kupolovitým tweeterom a výkonom 120 W. Vychutnávanie obľúbenej hudby vám uľahčí port USB DAC, funkcia Aux-In Auto Play umožní pracovať s rôznymi zariadeniami a optický vstup zabezpečí jednoduché pripojenie k televízoru. Nechýba ani FM rádio, s ktorým si naladíte až 30 staníc. Prostredníctvom technológie Bluetooth môžete streamovať hudbu zo smartfónu či tabletu.

CD stereosystém SC-PMX90

Mikrosystém disponuje technológiou LincsD-Amp a trojsmerovým reproduktorom s hodvábnym kupolovitým tweeterom, ktoré vám poskytnú bohatý zvuk z rôznych zdrojov hudby. Port USB DAC uľahčuje vychutnávanie si vysokokvalitného zvuku a funkcia AUX-IN Auto Play umožňuje pracovať s rôznymi zariadeniami. Optický vstup bol pridaný na ľahké pripojenie k televízoru.

Čistý a dynamický zvuk

Zariadenie PMX90 vytvára nádherný expresívny a dynamický zvuk, ktorý sa dokonale hodí na prehrávanie s vysokým rozlíšením. Umožňuje to kombinácia dizajnu trojsmerového reproduktora a hodvábneho kupolovitého tweetera, ktorý je schopný dosiahnuť frekvencie až 50 kHz.

Prirodzený zvuk s minimálnym rušením alebo skreslením

Vďaka technológii LincsD-Amp si vychutnáte hudbu presne tak, ako by mala znieť. Inovatívna verzia tejto technológie dokáže vyriešiť problémy (napríklad chvenie a šum spôsobený napájaním), ktoré zvyčajne spôsobujú skreslenie počas digitálneho prehrávania hudby.

Špičkové hliníkové elektrolytické kondenzátory pre oblasť zvuku

Prémiové hliníkové elektrolytické kondenzátory metalizované kondenzátory s polyesterovou fóliou sú len dvoma oblasťami, v ktorých sa PMX90 líši od iných zariadení Hi-Fi. V týchto hliníkových elektrolytických kondenzátoroch pre oblasť zvuku je syntetický sľudový prášok vmiešaný do elektrolytického papiera a ako hlavné vodiče sa používajú oceľové drôty pokryté meďou. Výsledný zvuk je jasný a čistý a poskytuje výrazný pocit prítomnosti. Tieto kondenzátory s fóliou sú navrhnuté špeciálne na použitie v oblasti reprodukcie zvuku a vďaka použitiu elektród s nanesenou kovovou vrstvou majú vynikajúcu frekvenčnú odozvu a teplotné charakteristiky.

Bohatý zvuk z vysokokvalitných zdrojov

Mikrosystém PMX90 používa jedinečný prevodník DAC systém ovládača USB, aby ste si mohli vypočuť všetky detaily a bohatý zvuk dnešných vysokokvalitných zvukových formátov, ako je DSD, FLAC, WAV alebo AIFF.

Bohatý zvuk

Bluetooth s remastrovaním kompenzuje signály stratené v dôsledku kompresie údajov pri prenose zvukov prostredníctvom pripojenia Bluetooth. Poskytuje vysokokvalitné prehrávanie zdrojov zvuku zo zariadení kompatibilných s pripojením Bluetooth, ako sú smartfóny alebo tablety.

Funkcia AUX-IN Auto Play pre zvukové a streamujúce zariadenia

Jednoducho pripojte zvukové alebo streamujúce zariadenie, napríklad Chromecast Audio, ku konektoru AUX-IN. Aj keď je zariadenie PMX90 vypnuté, rozpozná zvukový signál zo zariadenia, automaticky zapne napájanie a prehrá hudbu z konektora AUX.

Elegantný a kompaktný dizajn

Na prednom a hornom paneli a na voliči hlasitosti hlavnej jednotky je použitý hliník, ktorý poskytuje jednoduchý, vysokokvalitný vzhľad. Reproduktorová skrinka je vyrobená z prvotriedneho dreva. Tento univerzálny dizajn s vysokou kvalitou vyhovuje širokej škále dekorácií izieb.

Rozmery:

Jednotka 21,1 x 26,7 x 11,4 cm
Reproduktor 16,1 x 26,2 x 23,8 cm

Hmotnosť:

Jednotka 2,8 kg
Reproduktor 2,6 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Mikrosystémy
Záruka: 24
Anténny výstup: Áno
Audio cinch vstup: Áno
Bluetooth: Áno
Čítačka na pamäťovú kartu: Nie
Diaľkové ovládanie: Áno
Digitálny audio výstup optický/koaxiálny: Nie/Nie
Displej: Áno
Ekvalizér: Áno
Ethernet (lan): Nie
Hdmi výstup: Nie
Iné: optický vstup
Mechanika: CD
Ovládanie ipod: Nie
Počet predvolieb rádia: 30
Rádio fm/am: FM
Slúchadlový výstup 3,5 mm: Áno
Špeciálna výbava: AUX vstup jack 3.5 mm
Typ rádia: Digitálne
Usb vstup: 1
Výkon (w): 2 x 60 (RMS) W
Výstup na zosilnovač/subwoofer: Nie/Nie
Wifi: Nie
Zvukový režim: Stereo
WiFi: Nie
USB vstup: 1
Čítačka na pamäťovú kartu: Nie
Zvukový režim: Stereo
Bluetooth: Áno
Digitálny audio výstup optický/koaxiálny: Nie/Nie
Slúchadlový výstup 3,5 mm: Áno
Ethernet (LAN): Nie
Špeciálna výbava: AUXvstupjack3.5mm
Hmotnosť v kg:
Rozmery v mm (š x v x d):
Displej: Áno
Mechanika: CD
Ovládanie IPod: Nie
Výstup na zosilnovač/subwoofer: Nie/Nie
Iné: optickývstup
Rádio FM/AM: FM
Počet predvolieb rádia: 30
Diaľkové ovládanie: Áno
Typ rádia: Digitálne
Ekvalizér: Áno
Anténny výstup: Áno
HDMI výstup: Nie
Výkon (W): 2x60(RMS)W
Audio cinch vstup: Áno