Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Tefal EY 501D15 Fritéza

Kód: 98962
Neohodnotené
Značka: Tefal
€139
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Prvá zdravá teplovzdušná fritéza 2 v 1: Teplovzdušné fritovanie a grilovanie od značky Tefal

Vychutnajte si zdravé varenie vďaka dvom prístrojom v jednom! Easy Fry & Grill 2v1 je kombináciou teplovzdušnej fritézy a grilu pre zdravé fritovanie s malým alebo nulovým množstvom tuku a dokonalé grilovanie v pohodlí vašej kuchyne. S prísľubom rýchlych výsledkov pri nižšej spotrebe energie je to dokonalá alternatíva klasickej rúry.

 

Tefal Easy Fry & Grill 2v1: Všestranné riešenie 2 v 1

Objavte riešenie 2 v 1 – zdravú teplovzdušnú fritézu a gril v jednom! Je to viac, než obyčajná teplovzdušná fritéza. Exkluzívna dvojitá technológia ponúka aj grilovaciu mriežku z odlievaného hliníka pre šťavnaté a krehké mäso a dokonale pripravenú zeleninu. Klasická funkcia teplovzdušnej fritézy je zárukou chrumkavých a dozlata usmažených obľúbených pokrmov pripravených na minimálnom až nulovom množstve tuku. Je ideálnou alternatívou klasickej rúry pre rýchle výsledky a nižšiu spotrebu energie! Nastaviteľné ovládanie teploty a praktický časovač uľahčujú dosahovanie dokonalých výsledkov pri príprave mnohých chutných jedál. A vďaka objemu XL sa Easy Fry & Grill 2v1 postará o celú rodinu. Tak na čo ešte čakáte?

 
Špecifikácie
Príkon 1550
Pripojené zariadenie NIE
Vrátane receptov NIE
Chladný na dotyk ÁNO
Pokrievka Nepriehľadné
LCD displej NIE
Časovač ÁNO
Odnímateľná panvica PTFE
Prepínač zapnutia/vypnutia ÁNO
Automatické zastavenie NIE
Odnímateľný kábel NIE
Zhoda s receptami tekutín NIE
Môže sa umývať v umývačke riadu NIE
Farba ANTIKOROVÁ OCEĽ

Dodatočné parametre

Kategória: Fritézy
Záruka: 24