Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Western Digital Elements SE WDBAYN4800ABK-WESN 480GB SSD

Kód: 97351
Neohodnotené
€65
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosné pohodlie, spoľahlivý výkon

Získajte cenovo dostupný výkon vo vreckovom vyhotovení pre váš životný štýl na cestách. Spoľahlivosť značky, ktorej môžete dôverovať, vám umožní zvýšiť produktivitu na ďalšiu úroveň s SSD diskom WD Elements™ SE.

  • Prenosný výkon SSD - Zrýchlite svoju produktivitu vďaka cenovo dostupnému výkonu SSD od značky, ktorej môžete dôverovať.
  • Menej čakania, viac práce - Rýchlosť čítania až 400 MB/s vám umožní rýchlo presúvať veľké súbory, aby ste toho za deň stihli viac.
  • Majte svoje najdôležitejšie súbory pri sebe - Vďaka kompaktnému dizajnu a odolnosti voči pádu z výšky až 2 metrov je tento disk ideálny bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.
  • Zlepšite svoj pracovný postup - SSD disk WD Elements™ SE vám umožní mať pod kontrolou svoj obsah v notebooku, stolnom počítači a ďalších zariadeniach, či už pracujete alebo tvoríte pre potešenie.
  • Sila pohodlia - Bezproblémová integrácia disku do pracovného procesu s funkciou plug-and-play, ktorá je pripravená na použitie hneď po vybalení.
  • Získajte dodatočný pokoj - Odolný a spoľahlivý SSD disk WD Elements™ SE je pokračovateľom renomovaného odkazu spoločnosti Western Digital a poskytuje sa naň 3-ročná obmedzená záruka.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

kapacita 480 GB
Rozhranie USB 3.0
Kompatibilita - Windows® 10
- macOS Big Sur, Catalina, Mojave
Formátovanie exFAT pre kompatibilitu so systémami Windows a macOS. Pre niektoré operačné systémy môže byť potrebné preformátovanie.
rozmery (D x Š x V) 2.54" x 2.54" x 0.34"
v krabici - Prenosný disk SSD
- USB 3.0 Kábel
- Príručka o bezpečnosti a záruke

Dodatočné parametre

Kategória: Externé HDD
Záruka: 24