Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Bimar HO 007

Kód: 97064
Neohodnotené
Značka: BIMAR
€58,99
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Olejový radiátor Bimar HO007 so 7 článkami s rozmermi 100 x 335 mm a 3 kanálmi na cirkuláciu oleja prirodzenou konvekciou. Jednoducho ho môžete podľa potreby vďaka integrovanej rukoväti a nízkej hmotnosti premiestňovať. Bimar HO007 vám umožní ohriať miestnosť, kde chýbajú klasické radiátory alebo tie čo sú, nie sú dostatočne účinné. Nenahraditeľný je aj v prípade poruchy vykurovacieho systému. Olejový radiátor Bimar HO007 umožňuje termostatom nastaviť teplotu a jeho používanie je bezpečné – v prípade prevrátenia sa vypne. Naviac ho vďaka modernému vzhľadu môžete umiestniť kdekoľvek, či už do chladnej garáže alebo do obývačky, kde vítate hostí.

Charakteristika a technické údaje:
7 rebier s rozmermi 100 x 335 mm
3 kanáliky na cirkuláciu oleja
Nastaviteľný izbový termostat s polohou OFF
Vypnutie v prípade preklopenia
Kontrolka
Integrovaná rukoväť
Kovová konštrukcia
Napájanie: 220 / 240 V, 50 / 60 Hz
Výkon: 600 W
Rozmery: 30,5x38,5x14 cm
Hmotnosť: 3,5 kg

Teplo je rozptýlené prirodzenou konvekciou, a preto je bez hluku a bez vyžarovania svetla. Okrem tepla generovaného elektrickým vykurovacím telesom ponoreným do oleja vyžaruje aj infračervené žiarenie, ktoré ohrieva povrchy a tým zvyšuje tepelný výkon radiátora.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické radiátory
Záruka: 24