Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Candy vôňa do pračky LPL1041B Blue Wash 400ml

Kód: 98268
Neohodnotené
Značka: CANDY
€19,90
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vôňa do práčky Blue Wash

Parfum do práčky vône Blue Wash značky Care + Protect v praktickom balení 400 ml vydrží minimálne 60-pracích cyklov. Vaša bielizeň bude nielen čistá, ale aj nádherne voňavá počas minimálne 5 týždňov, vďaka viazanosti na akékoľvek vlákno, vrátane športového oblečenia. Vôňa do práčky je vhodná na všetky pracie programy aj všetky typy oblečenia . Navyše na rozdiel od niektorých aviváží nezanecháva na bielizni škvrny. 

 

Vhodné na všetky druhy oblečenia aj na všetky pracie programy

Parfum do práčky, ktorý prevonia bielizeň až na 5 týždňov 

Nezanecháva škvrny a nahrádza aviváž

Dlhotrvajúca vôňa aj po následnom sušení v sušičke, parfumy nepoškodzujú sušičku

Parfum do práčky dokonalý aj na športové oblečenie

Balenie 400 ml vydrží minimálne 80-pracích cyklov

Vôňa do práčky Blue Wash čistá 100 % esencia

Parfum Blue Wash značky Care + Protect sa vďaka aktívnemu špeciálnemu zloženiu viaže na vlákna pranej tkaniny a tým vaša bielizeň zostane dlhšie voňavá až počas 5 týždňov. V porovnaní s ostatnými parfumami na trhu sa vôňa Blue Wash skladá zo 100 % koncentrovaného parfumu na väčšiu intenzitu vône. 

Na všetky druhy tkanín aj na oblečenie na šport

Parfum nie je rozpustný vo vode, to znamená, že sa počas prania neodplaví a rozvonia sa počas ďalšieho kontaktu s vodou. Vďaka tomu je vhodný na akýkoľvek druh tkaniny vrátane športového oblečenia. 
Keďže vôňa nie je rozpustná vo vode, neodplaví sa a znovu sa rozvonia pri každom ďalšom kontakte s vodou. Parfum je vďaka tomu  perfektný na akýkoľvek druh tkaniny vrátane športového oblečenia. 

Parfum Blue Wash zo 100 % čistej esencie
 

Počiatočný nádych borovicového ihličia sa prelieva vo vôni kvetov cyklámen. Kvetinová vôňa má potom podtóny levandule, karafiátu a pelargónie. Nakoniec sa rozšíri intenzívna vôňa dreva, a to vďaka cédrovej zložke a živej kombinácii kumarínu a jantáru. Vyskúšajte nový rad vôní do bielizne Care + Protect navrhnutých a vyrobených v Taliansku. 

Praktické 400 ml balenie

Intenzitu vône môžete sami regulovať pri dávkovaní vône do práčky. Na jemnú parfumáciu postačí 5 ml parfumu, na intenzívnejšiu vôňu 10 ml. Dávkovanie parfumu Blue Wash je univerzálne na všetky typy práčok. 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky a chémia
Záruka: 24