Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

iGet Home CS9 battery Wireless IP kamera

Kód: 98371
Neohodnotené
Značka: iGET
€72
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtová samostatná batériová vonkajšia / vnútorná IP FullHD kamera – iGET HOME Camera CS9 Battery. Majte svoj domov pod kontrolou s inteligentným systémom chytrej domácnosti iGET HOME. Kamera s vašim telefónom komunikuje pomocou pripojenia k Wi-Fi sieti nech ste kdekoľvek po celom svete. Vyniká FullHD rozlíšením obrazu a obojsmerným prenosom zvuku, batériou 9600mAh a odolnosťou do vonkajšieho prostredia IP65 a inovatívne PIR detekciu pohybu. Záznamy a fotografie je možné ukladať na microSD kartu. Aplikácia si rozumie s Androidom aj iOS, a môžete v nej sledovať všetky kamery iGET HOME, ovládať zásuvky, vysávače, termohlavice, osvetlenie a ďalších viac ako 300 typov univerzálneho príslušenstva. Manuál aj aplikácie iGET HOME sú kompletne v českom, slovenskom, poľskom, maďarskom a anglickom jazyku.

Hlavné parametre

 • vysoké rozlíšenie FullHD 1080p (1920×1080)
 • odolnosť proti prachu a vode IP65
 • ovládanie pomocou mobilného telefónu a tabletu aplikácií iGET HOME / Tuya / Smartlife (Android, iOS)
 • nočné videnie až do vzdialenosti 10 m
 • zabudovaný mikrofón a reproduktor
 • batéria Lithium ion 9600 mAh, dobíjanie microUSB, napájací adaptér v balení
 • špeciálna SMART detekcia pohybu pomocou vstavaného PIR senzora
 • uhol záberu kamery: 110°
 • parametre PIR senzora: uhol záberu 110 °, dosah 9m
 • zvuk obojsmerný, kamera obsahuje mikrofón aj reproduktor
 • automatické prepnutie denného/nočného režimu
 • uhol záberu optiky: 110°
 • ukladanie fotografií a videa na microSD kartu
 • pripojenie pomocou Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 GHz
 • zabezpečenie: 64/128bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK
 • rozmery a hmotnosť kamery: 64 × 54 × 106 mm, 340g.

  Detailný popis produktu
  Batériová samostatná vonkajšia / vnútorná IP kamera s online sledovaním pomocou aplikácie iGET HOME na mobilnom telefóne, tablete, apod. Kamera disponuje dobíjacou batériou 9600mAh a je možné ju dobíjať solárnym panelom iGET HOME SP2. Ďalej obojsmerný prenos zvuku – obsahuje mikrofón aj reproduktor a ukladanie záznamov a fotografií na microSD kartu (až 128 GB). Rozlíšenie FullHD 1080p (1920 × 1080) pre video vo vysokej kvalite, dennú aj nočnú prevádzku, snímač 1/2,9" CMOS, kompresia videa H.264 , IR nočné prisvetlenie až 10 m, Wi-Fi 802.11b/g/n , odolnosť proti prachu a vode IP 65. V balení 2 typy držiakov – magnetický a predĺžený skrutkovací.

  Bezdrôtová IP kamera iGET HOME Camera CS9 Battery je navrhnutá pre jednoduché ovládanie a sledovanie vonkajších aj vnútorných priestorov vo vysokom rozlíšení obrazu FullHD 1080p. Môže byť voľne umiestnená kdekoľvek na dome, v garáži, na chate ale aj v domácnosti, kancelárii, chate a pod. Vďaka integrovanej dobíjacej batérii je umiestnenie veľmi rýchle.

  Jednoduché nastavenie a ovládanie
  Nastavenie prebieha v niekoľkých jednoduchých krokoch podľa manuálu a aplikácie, ktorá je kompletne v českom, slovenskom, anglickom, maďarskom,
  poľskom jazyku a ďalších. Pre mobilné zariadenia sú podporované systémy Android a iOS.

  Vysoká kvalita obrazu
  iGET HOME Camera CS9 Battery obsahuje kvalitný snímač CMOS 1/2,9" s rozlíšením 1920 × 1080 bodov (FullHD 1080p), vďaka ktorému sa
  môžete tešiť na jasný a ostrý obraz. Ohniská vzdialenosť f=3,2 mm. Videozáznamy vytvára s využitím kódovania H.264 .
  Batériové napájanie
  Kamera iGET HOME CS9 Battery disponuje vlastnou integrovanou Lithium ion, 9600 mAh. Dobíjanie prebieha pomocou konektora microUSB, nabíjací adaptér je súčasťou balenia. Na dobíjanie je tiež možné využiť solárny panel iGET HOME Solar SP2. Výdrž batérie závisí od počtu detekcií pohybu pomocou SMART detekcie, ale môže byť až po dobu jedného roka. V aplikácii je možné sledovať koľko percent batérie kamery zostáva a nastaviť pri akej hodnote v percentách sa má zobraziť notifikácia o nízkej batérii.

  Nočné videnie
  Vďaka zabudovanému IR prísvitu je možné kameru využívať nepretržite cez deň aj v noci. Obsahuje prisvetľovacie IR LED diódy s dosahom až 10 m.

  Zabezpečenie
  Bezdrôtové pripojenie pomocou Wi-Fi obsahuje silné zabezpečenie 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK.

  Inovatívna detekcia pohybu pomocou PIR senzora
  Medzi hlavné výhody tejto kamery je aj špeciálny úplne inovatívny režim detekcie pohybu. Vďaka vstavanému PIR senzoru s uhlom záberu 120 ° a dosahom 9m dokáže rozoznať o aký objekt sa týka. Táto kamera rozozná dôležité pohyby – ako pohyb človeka, automobilu, veľkého zvieraťa a pod. Oproti tomu klasické kamery rozoznávajú totiž pohyb len na základe optiky, ktorá nedokáže presne objekt rozoznať. Pri klasickej technológii tak kamera detekuje pohyb aj pri padajúcom lístí, daždi, západe slnka, pavučinách, pohybe hmyzu a pod. Pri detekcii pohybu kamera začne ukladať záznamy alebo robiť fotografie, navyše o tom informuje používateľa pomocou notifikácií do mobilného telefónu.

  Uhol záberu a optika
  Kamera disponuje veľkým uhlom záberu 110 °. Parametre optiky sú: 1/2,9" CMOS senzor, f = 3,2 mm, F = 2,0, DWDR.

  Spôsob uchytenia kamery – dva držiaky v balení

  Kamera obsahuje v balení dvoch dražákov – magnetický a tiež predĺžený nastaviteľný držiak. Navyše je možné ju iba postaviť na dané miesto.

  Zvuk

  Kamera má tiež zabudovaný mikrofón a reproduktor, je teda možné priamo obojsmerne komunikovať.

  Konektivita

  Kameru je možné pripojiť bezdrôtovým Wi-Fi pripojením 802.11 b/g/n 2.4 GHz, toto pripojenie podporuje každý Wi-Fi router v domácnosti aj vo firme. Obsahuje konektor microUSB pre dobíjanie/napájanie a slot na microSD kartu až 128 GB. Súčasťou bielej je aj 1m dobíjací kábel a nabíjací adaptér.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnostné kamery
Záruka: 24