Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Miele Triflex HX1 Flash 41MML531EU2 grafitová sivá

Kód: 97301
Neohodnotené
Značka: MIELE
€619
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Maximálny dosah

Rozmanité možnosti: Je jedno, či budete vysávať pod nízkym nábytkom alebo chcete strop zbaviť prachu – vďaka hore umiestnenej jednotke PowerUnit vysávača Triflex HX1 budete maximálne flexibilní. S vysávačom sa tak celkom jednoducho dostanete pod postele či skrine – pre dokonalú čistotu vášho domova.

 

Maximálna flexibilita v každej situácii

Vychutnajte si maximálnu flexibilitu: PowerUnit vášho vysávača Miele Triflex HX1 možno namontovať hore aj dole. Tým sa celkom pohodlne dostanete pod nízky nábytok alebo povysávate veľké plochy bez námahy. PowerUnit možno použiť aj samostatne: Perfektne sa hodí na rýchle povysávanie autosedačiek či gauča. Koncepcia prídavných zariadení vysávača Triflex HX1 sa tak optimálne prispôsobí vašim potrebám.

 

Ľahké vysávanie

Perfektné na veľké plochy: Namontujte PowerUnit do spodnej časti vysávača Triflex HX1. Tak pohodlne povysávate zvlášť veľké priestory, ako sú dlhé chodby alebo priestranné obývačky. Vďaka malej hmotnosti vám vysávač perfektne padne do ruky. Na malé prestávky počas vysávania je vysávač vybavený funkciou odstavenia. 

Jendoduchá manipulácia

Chceli by ste len z gauča povysávať zopár omrviniek alebo odstrániť prach z autosedačiek? Bez problémov to pôjde aj pomocou samostatnej jednotky PowerUnit: Jednotku možno celkom jednoducho odobrať a využívať nezávisle od nasávacej trubice a elektrokefy. Vďaka tomu je rýchlo pripravená na použitie – ušetríte čas a napriek tomu si môžete užívať efektívne čistenie.

 

Všestranne a komfortne

Nabíjajte vysávač Triflex HX1 od Miele celkom pohodlne: V závislosti od individuálnej konštrukcie možno spotrebič nabíjať s jednotkou PowerUnit umiestnenou hore aj dole. Ak kvôli nástennému držiaku nechcete vŕtať do steny, môžete kábel zaviesť aj priamo do akumulátora. Nemáte na odkladacom mieste vysávača zásuvku? Žiadny problém – akumulátor možno nabíjať aj mimo spotrebiča.

 

Perfektne uložený 

Vďaka nástennému držiaku môžete vysávač Miele vrátane 3-dielneho príslušenstva pohodlne skladovať na stene. Tým ušetríte miesto, ktoré môžete využiť na iné veci.

 

Nadýchnite sa

S filtrom HEPA1 Lifetime vytvoríte vo svojom domove prostredie vhodné pre alergikov. Dokonca aj mikroskopické čiastočky a alergény budú na 99,999 %2 zachytené a odfiltrované a nebudú sa víriť v okolitom vzduchu. Alergici tak budú menej zaťažení peľom a prachom.  

podľa EN 1822/2011

podľa IEC 62885-4

 

Jednoduché vyprázdnenie

Je váš Miele vysávač Triflex HX1 plný? Vďaka funkcii Twist2open môžete jeho zásobník bez problémov vyprázdniť – a to jediným pohybom ruky. Zásobník sa ihneď otvorí a prach možno pohodlne vysypať do odpadkového koša. 

 

Inteligentná a účinná

Dokonalé čistenie: extra široká elektrická kefa vysávača Miele rýchlo zbaví prachu väčšie plochy. Súčasne zabezpečuje špeciálne vedenie vzduchu pre silnejší sací výkon. Inteligentná kefa okamžite rozpozná typ podlahovej krytiny: Pri vysávaní kobercov sa výkon automaticky zvýši. Vďaka BrilliantLight už nebude mať šancu ani prach v tmavých zákutiach, svetlo na kefe totiž zabezpečí skvelú viditeľnosť.

 

Detaily produktu - Triflex HX1 Flash - SMML5

Prevedenie 
Akumulátorový vysávač

Označenie produktu

Triflex HX1

Motor

PowerLine

Typ/označenie prístroja

SMML5

Farba prístroja

Grafitová sivá

Čistenie 
Technológia Vortex

Elektrokefa Multi Floor XXL SEB 435 s osvetlením BrilliantLight

Komfort pri obsluhe 
Elektronická regulácia sacieho výkonu

3-stupňový posuvný regulátor

Vymeniteľný lítiovo-iónový akumulátor

Funkcia 3 v 1

Držiak príslušenstva

Ne

Hospodárnosť 
Menovitý príkon vo W

170

Filtračný systém 
ComfortClean

Vzduchový filter

Filter HEPA AirClean Lifetime

Objem nádoby na prach v l

0,5

Technické údaje 
Typ akumulátora

Li-Ion

Menovitá kapacita akumulátora v mAh

2500

Hlasitosť v dB

80,0

Hmotnosť v kg

3,64

Volt

25,2

Doba chodu pre stupeň MIN PowerUnit samostatne

60

Doba chodu pre stupeň MIN s elektropríslušenstvom

30

Doba chodu pre stupeň MAX s elektropríslušenstvom

17

Plošný výkon v m²

125

Doba nabíjania akumulátora v min

240

Dodávané príslušenstvo 
Hubica na vysávanie škár

Sací štetec s umelými štetinami

Hubica na čalúnený nábytok XXL SPD 20

Elektrokefa Multi Floor XXL SEB 435 s osvetlením BrilliantLight

Nástenný držiak

Sieťový zdroj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Akumulátorové vysávače
Záruka: 24