Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Sodastream vyrobník Terra black quick connect

Kód: 98278
Neohodnotené
Značka: SODASTREAM
€89,99
Skladom (3 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Výrobník sódy SodaStream Terra Black

Prémiový výrobník sódy SodaStream TERRA

Pripravte si lahodnú sódu z pohodlia vášho domova v priebehu niekoľkých sekúnd. Rozlúčite sa tak raz a navždy s nosením ťažkých fliaš z obchodu a nekonečným vynášaním plastov do popolníc. So sódovačom SodaStream TERRA Black jednoducho a štýlovo pripravíte váš obľúbený perlivý nápoj stlačením ergonomického tlačidla a navyše bez spotreby elektrického prúdu či batérií. Moderný, nadčasový dizajn výrobníka sódy ocenia aj nároční používatelia. Jeho matná čierna farba a okrúhly tvar pôsobia elegantne a bude sa zaručene hodiť do každej kuchyne. Vďaka kompaktným rozmerom ho pohodlne umiestnite aj pod kuchynskú skrinku, kde bude vždy pripravený na prípravu výbornej sódovky.

Výrobník sódy SodaStream Terra Black

Intenzita bubliniek a výber zo SodaStream príchutí podľa vás

Máte radi veľmi perlivú sódu alebo preferujete jemnejšiu intenzitu bubliniek? Podľa počtu stlačení tlačidla na vrchnej časti výrobníka sódy SodaStream TERRA Black si určíte, ako silno bude váš perlivý nápoj nasýtený a dokonale si ho tak prispôsobíte vlastnej chuti. Čerstvú jemne, stredne alebo silne perlivú sódu si pripravíte jednoducho za okamih. Ak navyše pridáte jednu z veľkého množstva SodaStream príchutí, získate perfektné nealkoholické nápoje pre rodinu či priateľov. Vyberať môžete z chutí obľúbenej Pepsi, Mirinda, 7up cez Energy drink a Ľadový čaj až po Mojito. Pokiaľ pridáte do sódovky kúsky ovocia s ľadom, vyrobíte si aj výbornú domácu limonádu, ktorá vás určite osvieži v horúcich letných dňoch.

Výrobník sódy SodaStream Terra Black

Jednoduchá príprava domácej osviežujúcej perlivej vody so SodaStream Terra Black

Naperliť si svoj obľúbený nápoj zvládnete so SodaStram TERRA Black kdekoľvek doma, ale aj na záhrade, napríklad pri grilovaní s priateľmi. Jednoducho napustíte kohútikovú vodu do ľahkej plastovej litrovej fľaše bez obsahu BPA. Potom si fľašu bez akéhokoľvek skrutkovania nacvaknete do výrobníka a môžete začať rovno perliť. Jej údržba je ešte jednoduchšia, iba ju vložíte do umývačky, ktorá urobí všetku prácu za vás, a vy ju môžete znovu použiť. K praktickej fľaši dostanete automaticky aj uzáver. Vlastnoručne vyrobenú sódu si tak vezmete napríklad na výlet alebo do práce. Pokiaľ potrebujete s čímkoľvek poradiť, na stránkach SodaStream.sk je k dispozícii praktický video návod, kde je všetko krok za krokom vysvetlené.

Výrobník sódy SodaStream Terra Black

Jednoduchá výmena bombičky

Súčasťou zakúpenej sady je výrobník sódy SodaStream TERRA Black, plastová 1 l fľaša, viečko a bombička naplnená CO2 potravinárskym plynom. S touto bombičkou vyrobíte až 80 litrov sódovky (pri nákladoch od 0,12 € za 1 liter). Po jej spotrebovaní ju možno ľahko vymeniť vďaka patentu QuickConnect bez skrutkovania. Starú bombičku pohodlne odovzdáte na viac ako 3 000 miestach po celom Slovensku, kde dostanete novú a platiť už budete iba náplň. Príprava obľúbenej lahodnej sódovky je tak efektívna, rýchla, praktická, a navyše príjemne ušetríte.

Výrobník sódy SodaStream Terra Black

Kľúčové vlastnosti SodaStream Terra Black

  • Moderný vzhľad výrobníka sódy
  • Voliteľná intenzita perlenia – jemne, stredne a silne
  • Jednoduché prichytenie fľaše nacvaknutím
  • Systém rýchleho prichytenia bombičky QuickConnect bez skrutkovania
  • 1 liter perlivej vody od 0,12 €
  • Bez nutnosti pripojenia do elektriny

Obsah balenia SodaStream Terra Black:

  • Výrobník sódy TERRA Black
  • Litrová fľaša na vodu bez obsahu BPA, vhodná do umývačky riadu
  • 1 bombička s CO2 potravinárskym plynom pripraví až 80 litrov sódovky

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti fľaše

Materiál lahve

 Plast

Prichytenie fľaše

 Vloženie

Objem lahve

 1 l

Typ fľaše

 Plastová Fuse

Celkový objem fľaše

 1l

Počet fliaš v balení

 1

Vlastnosti výrobníka

Regulácia perlivosti

 Počtom stlačení

Typ výrobníka

 Mechanický

Obsah balenia

 Bombička s co2

Farba

Farba

 Čierna

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobníky sódy
Záruka: 24