Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Remington HC5020

Kód: 97075
Neohodnotené
Značka: REMINGTON
€21,90
Skladom (3 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

ZASTRIHÁVAČ

Päť vodiacich hrebeňov v rozmedzí 3–18 mm (3, 6, 9, 12 a 18 mm) vám dáva perfektné možnosti, čo sa týka dĺžky či stupňa nastavenia, aký si prajete. Prispôsobte si svoj štýl a strih, od hladkého oholenia až po dlhší textúrovaný strih. Vďaka napojeniu do elektrickej siete prostredníctvom šnúry na neustále používanie si môžete byť istí, že sa vám prístroj nevybije a bude vždy pripravený na použitie. Vďaka ochrannému krytu navyše môžete prístroj bezpečne uložiť bez toho, aby sa narušila ostrosť čepele, alebo vám hrozilo akékoľvek poškriabanie či porezanie.

VYSOKOKVALITNÝ VÝKON
Odolné, samobrúsiace, pokročilé čepele potiahnuté nehrdzavejúcou oceľou poskytujú vysokokvalitný rezací výkon pri každom použití. Tieto čepele sú samobrúsiace, takže sa nemusíte báť, že stratia kvalitu rezu.

HOLIČ DOMA
Táto všestranná desaťdielna súprava obsahuje všetko, čo potrebujete na domáce strihanie vlasov, vrátane vysokokvalitného zastrihávača vlasov, vodiacich hrebeňov, kefky na krk a stylingového hrebeňa, takže si môžete vytvoriť svoj vlastný účes a byť svojím vlastným holičom.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Pokročilé samobrúsiace oceľové čepele
  • Použitie so šnúrou
  • Vodiace hrebene 3, 6, 9, 12 a 18 mm
  • Kefka na krk
  • Čistiaca kefka
  • Stylingový hrebeň
  • Ochranný kryt čepele

Dodatočné parametre

Kategória: Strihače vlasov
Záruka: 24