Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Gorenje BPSAX 6747 A08BGWI

Kód: 97916
Neohodnotené
Značka: Gorenje
€799
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko o produkte

vstavaná rúra s prídavnou parou • energetická trieda A+ • objem 77 l • teplovzdušná rúra s kruhovým vykurovacím telesom • teleskopické výsuvy • displej • pyrolytické čistenie • funkcia Horúci vzduch – zaistí perfektnú distribúciu tepla do všetkých úrovní rúry • funkcia Pečenie na viacerých úrovniach – pečenie až piatich rôznych jedál naraz • funkcia GentleBake – rovnomerné pomalé a jemné pečenie pre šťavnatosť pokrmu • funkcia PerfektGrill – najlepšie výsledky pečenia vďaka kombinácii dvoch vykurovacích telies • bezpečnostné prvky: detský zámok, chladné dvierka • V × Š × H: 59,5 × 59, 5 × 56,4 cm

 

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBPSAX6747A08BGW

Gorenje Advanced BPSAX6747A08BGWI ConnectLife, čierna

Perfektné pečenie s inovatívnou teplovzdušnou vstavanou rúrou Gorenje BPSAX6747A08BGWI, ktorá hravo zvládne každú vašu požiadavku. Rúra disponuje prémiovou funkciou samočistenia, a to pyrolýzou, ktorá je najúčinnejším spôsobom čistenia pri extrémne vysokej teplote. Ponúka XXL priestor na pečenie s kapacitou 77 litrov a možnosťou využitia celej šírky vďaka zväčšenému interiéru. Ľahko vložíte aj plech s plochou 1360 cm2. Výkon rúry je 3,5 kW a dosiahne teplotu až 300 °C. Prehľadné ovládanie pomocou IconLed+ a tlačidiel ponúka 22 programov vrátane funkcie AutoBake a jej automatickými programami pre obľúbené recepty, ktoré zvládne aj začiatočník. Buďte vždy pripravení s funkciou ohrevu tanierov WarmPlate.

Efektívne vonkajšie chladenie DynamiCooling+ pre bezpečný dotyk. Skúste funkciu AirFry+ pre mimoriadne intenzívne pečenie s horúcim vzduchom. Výhodou je viacúrovňové pečenie a jednoduchá príprava s dvojitým vykurovacím telesom PerfectGrill, vďaka ktorému zvládnete skvelé grilované pokrmy. Program ExtraSteam+ asistent na pečenie s parou, funkcia StepBake, ktorú si sami naprogramujete podľa svojej potreby, a GentleBake na pomalé pečenie a zachovanie šťavnatosti. Špeciálny program na prípravu mrazených potravín FrozenBake a na pizzu. Skvelé tiché otváranie alebo zatváranie GentleClose a SoftOpen. Dvierka tvoria 4 sklá, z toho vnútorné sklo je odnímateľné na ľahké čistenie. Povrch rúry je opatrený úpravou TouchFree Inox proti odtlačkom prstov.

 


 

Kľúčové vlastnosti:

 • Inovatívna teplovzdušná rúra s XXL priestorom HomeMade
 • Funkcia GentleBake a AirFry pre skvelé výsledky pečenia
 • Zväčšený interiér s kapacitou 77 litrov na viacúrovňové pečenie
 • Pyrolytické čistenie rúry
 • Teplota pečenia až 300 °C

 

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBPSAX6747A08BGW

 Moderná a kvalitná rúra, to je Gorenje Advanced s pyrolytickým samočistením.

  

AirFry+ pre zdravé maškrtenie

Skvelá funkcia na úpravu vyprážaných potravín bez kalórií navyše. Užite si chrumkavú zlatú kôrku vďaka mimoriadne intenzívnemu pečeniu pomocou horúceho vzduchu, či už sa jedná o kuracie nugetky, hranolčeky, malé kúsky ryby alebo mäsa.

 

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBOSX6737E13BG


 

Funkcia PyroClean

Prémiová funkcia pyrolytického samočistenia pri extrémne vysokej teplote je najúčinnejší spôsob, ako sa zbaviť nečistôt. Vďaka tejto funkcii zostane vaša rúra bez pripálenín a nečistôt. Počas celého procesu až do absolútneho vychladnutia je rúra uzamknutá pre maximálnu bezpečnosť. Po ukončení čistenia stačí z rúry odstrániť popol jemnou handričkou.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu


 

Plne automatické programy AutoBake

Skúste automatické pečenie AutoBake s rúrou Gorenje OptiBake, k dispozícii je 22 najobľúbenejších receptov. Pečenie v rúre s touto funkciou zvládne aj začiatočník. Odborníci z Gorenje pre vás otestovali a vybrali to najlepšie, a vy si tak môžete užívať perfektné pečenie s minimálnou potrebou nahriatia rúry. Stačí zadať typ jedla, váhu a zapnúť tlačidlo štart.

 


 

BigSpace pre vaše pečenie

Rúra s objemom 77 litrov ponúka XXL priestor pre veľké kusy jedla na pečenie. Inovatívne zväčšenie vnútorného priestoru rúry ponúka možnosť využitia celej šírky rúry. Viac priestoru ponúka každý plech a perfektná technológia sa postará o dokonalé prepečenie na všetkých úrovniach.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu


 

FrozenBake pre mrazené potraviny

Najrýchlejšia funkcia na prípravu mrazeného jedla. Dokonalé pečenie hotového alebo mrazeného pokrmu nikdy nebolo jednoduchšie.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu


 

Šťavnaté jedlo s GentleBake

Ideálna funkcia pre šťavnaté a jemné jedlo. Využíva rovnomerné pomalé pečenie pre skvelý výsledok a chuť. S pomocou GentleBake v mäse zostane uzamknutá jeho šťavnatosť. Vhodné aj na prípravu pečiva alebo rýb.

 


 

Bezhlučné otváranie a zatváranie

GentleClose a SoftOpen vás obdarí absolútnym pokojom počas varenia. Žiadny hluk pri otváraní alebo zatváraní rúry. Stačí iba jemný dotyk.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1RriHB4NFAOdVFqThx30Tc7eHPheysbU8


 

Home Made tvar

Perfektne a rovnomerne upečené jedlo vďaka zaoblenej klenbe stropu. Gorenje sa nechalo inšpirovať tvarom tradičných kachlí na drevo, preto tieto rúry majú skvelú cirkuláciu vzduchu. Tvar HomeMade je ešte dokonalejší a prepracovanejší s novou konštrukciou vykurovacích telies a lepším rozložením ventilačných otvorov. Teplota vďaka tomu môže byť po celú dobu pečenia stabilná. Pripravované jedlo bude perfektne prepečené bez spálenia alebo nedopečenia.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu


 

Dvojité teleso PerfectGrill

Perfektný výsledok pečenia zaručí kombinácia malého a veľkého vykurovacieho telesa. Inteligentné umiestnenie malého telesa do väčšieho umožňuje optimálnu distribúciu tepla a skvelý výsledok pečenia, kedy je pokrm vo vnútri nádherne mäkký a zvonku chrumkavý.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu


 

Pizza program

Možnosť nastavenia teploty až do 300 °C vám ponúka prípravu skvelej pizze priamo u vás doma. Tento program je dokonale prispôsobený aj na prípravu tortíll, focaccie a ďalších pekárskych pochúťok.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu


 

 Odnímateľné sklenené dvere

Jednoduché čistenie a prístup k vnútornému sklu, ktoré v krátkej chvíli demontujete. Vaša rúra bude vďaka tomu stále krásne čistá.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu


 

Kontrola pečenia StepBake

Absolútna kontrola počas pečenia je funkcia StepBake. Proces ľahko naprogramujete ručne s individuálnym nastavením parametrov pre 2 až 3 kroky a rúra sa o všetko postará. Vy si užijete výsledok bez ďalších starostí počas procesu.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu


 

Quadro Ultra CoolDoor

Pyrolytická rúra si zaslúži aj energeticky účinné štvornásobné zasklenie s dvojitým tepelným deflektorom pre bezpečnú izoláciu. Teplo je udržované vo vnútri, a tak je ušetrená spotreba energie. Dvierka CoolDoor sú chladné na dotyk, preto sa nemusíte báť o malé deti alebo domácich miláčikov.

 

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBOSX6737E13BG


 

Systém DynamiCooling+

Dokonalý a efektívny systém riadenia tepla spoľahlivo ochladí vonkajšiu stranu rúry. Týmto je rúra chránená pred poškodením vysokou teplotou.

 


 

Vybavenie:

 • 1× rošt
 • 1× hlboký smaltovaný plech
 • 1× plytký smaltovaný plech
 • 1× perforovaný smaltovaný pekáč
 • 1× čiastočne výsuvné teleskopické lišty na 2 úrovniach
 • 1× termosonda

Technické parametre

Prevedenie
Typ vstavaný
Ovládanie tlačidlové – zatláčacie
Energetické vlastnosti
Energetická trieda A+
Celkový príkon 3.5 kW
Spotreba energie 0.97 kWh
Programy / funkcie
Časovač/minútka áno
Detská poistka Áno
Otočný gril Nie
Gril/infragril Áno
Para Nie
Prídavná para Áno
Horúci vzduch Áno
Mikrovlnné ohrievanie Nie
Počet programov 22
Kruhové teleso Áno
Chladné dvierka Áno
2vrstvové sklo dvierok Nie
3vrstvové sklo dvierok Nie
4vrstvové sklo dvierok Áno
Doplňujúce vlastnosti
Čistenie rúry pyrolýza
Objem rúry 77 l
Vysúvanie plechov s teleskopickým vysúvaním
Tlmené zatváranie dvierok Áno
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Apple HomeKit Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Áno
Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Rozšírená záruka SK -
Farba čierna
Rúry sonda Áno
Komunikačný displej áno
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Áno
Značka kvality dTest Nie
Výška rúry 59.5 cm
Šírka rúry 59.5 cm
Hĺbka rúry 56.4 cm
Retro Nie
Prívodný kábel so zástrčkou
Značky Gorenje
Príslušenstvo
Príslušenstvo rúry/sporáka 1 x hluboký smaltovaný plech, 1 x mělký smaltovaný plech, 1 x smaltovaný perforovaný pekáč, 1x rošt, 1 x termosonda
Rozšírená záruka značky Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 59.5 cm
Hĺbka výrobku 56.4 cm
Hmotnosť výrobku 25.9 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 62.0 cm
Výška výrobku 66.0 cm
Hĺbka výrobku 67.5 cm
Hmotnosť výrobku 27.9 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Rúry
Záruka: 24