Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Gorenje BOS 6747 A11BGX

Kód: 97980
Neohodnotené
Značka: Gorenje
€479
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko o produkte

vstavaná rúra s prídavnou parou • energetická trieda A+ • objem 77 l • teplovzdušná rúra s kruhovým výhrevným telesom • teleskopické výsuvy • displej • funkcia Pečenie na viacerých úrovniach • funkcia ExtraSteam – perfektne naparené prostredie zaistí vysokú kvalitu pri pečení • funkcia FrozenBake – efektívny program pre mrazené a hotové jedlá • bezpečnostné prvky: detský zámok, chladné dvierka • V × Š × H: 59,5 × 59,5 × 56,4 cm

 

Gorenje Essential BOS6747A11BGX, čierna

Pečte ako profesionál s elektrickou rúrou Gorenje Essential BOS6747A11BGX s automatickým pečením. Ponúka XXL priestor 77 litrov ideálny aj pre viacúrovňové pečenie. Rýchlo dokáže dosiahnuť teplotu až 300 °C a pohodlne sa ovláda prostredníctvom tlačidiel a displeja IconLed+.

Tento model je vybavený aj programom ExtraSteam na pečenie s parou, funkciu StepBake ktorú si sami naprogramujete podľa svojej potreby, alebo GentleBake na pomalé pečenie a zachovanie šťavnatosti a ďalšie programy, ktoré si zamilujete. 100% bezpečnú prevádzku zaistí systém DynamiCooling+ pre bezpečný dotyk a detská poistka. Praktické je tiež krásne tiché otváranie / zatváranie GentleClose a GentleOpen.

 

Kľúčové vlastnosti:

  • Automatické programy AutoBake
  • Maximálna teplota až 300 °C
  • XXL objem 77 litrov na viacúrovňové pečenie
  • Energeticky efektiívna trieda A+
  • Bezpečná prevádzka vďaka systému CoolDoor

Jednoduché pečenie s automatickými funkciami AutoBake.

 

Plne automatické programy AutoBake

Skúste automatické pečenie AutoBake s rúrou Gorenje OptiBake, k dispozícii je 22 najobľúbenejších receptov. Pečenie v rúre s touto funkciou zvládne aj začiatočník. Odborníci z Gorenje pre vás otestovali a vybrali to najlepšie, a vy si tak môžete užívať perfektné pečenie s minimálnou potrebou nahriatia rúry. Stačí zadať typ jedla, váhu a zapnúť tlačidlo štart.

 

BigSpace pre vaše pečenie

Rúra s objemom 77 litrov ponúka XXL priestor na veľké kusy jedla na pečenie. Inovatívne zväčšenie vnútorného priestoru rúry ponúka možnosť využitia celej šírky rúry. Viac priestoru ponúka každý plech a perfektná technológia sa postará o dokonalé prepečenie na všetkých úrovniach.

 

Systém DynamiCooling+ a CoolDoor

Dokonalý a efektívny systém riadenia tepla s tepelnými senzormi spoľahlivo ochladí vonkajšiu stranu rúry tak, aby nepresiahla teplotu 60 °C. Týmto je rúra chránená pred poškodením vysokou teplotou.

 


 

FrozenBake na mrazené potraviny

Najrýchlejšie funkcie na prípravu mrazeného jedla. Dokonalé pečenie hotového alebo mrazeného pokrmu nikdy nebolo jednoduchšie.

 


 

Rýchly predohrev

Rúra zvládne dosiahnuť teplotu až 200 °C počas 5 minút, takže oproti konkurencii ušetrí až 30 % času potrebného na predohrev. O dosiahnutí ideálnej teploty vás informuje svetelný a zvukový signál.

 

ExtraSteam

Ľahko pripravíte dokonale nadýchaný chlieb s chrumkavou kôrkou. Stačí len do plytkého plechu pridať trocha vody a vybrať program ExtraSteam.

 

Šťavnaté jedlo s GentleBake

Ideálna funkcia pre šťavnaté a jemné jedlo. Využíva rovnomerné pomalé pečenie pre skvelý výsledok a chuť. S pomocou GentleBake v mäse zostane uzamknutá jeho šťavnatosť. Vhodné aj na prípravu pečiva alebo rýb.

 


 

Bezhlučné otváranie a zatváranie

GentleClose a GentleOpen vás obdarí absolútnym pokojom počas varenia. Žiadny hluk pri otváraní alebo zatváraní rúry. Stačí iba jemný dotyk.

 


 

Home Made tvar

Perfektne a rovnomerne upečené jedlo vďaka zaoblenej klenbe stropu. Gorenje sa nechalo inšpirovať tvarom tradičných kachlí na drevo, preto tieto rúry majú skvelú cirkuláciu vzduchu. Tvar HomeMade je ešte dokonalejší a prepracovanejší s novou konštrukciou vykurovacích telies a lepším rozložením ventilačných otvorov. Teplota vďaka tomu môže byť po celú dobu pečenia stabilná. Pripravované jedlo bude perfektne prepečené bez spálenia alebo nedopečenia.

 

 

Funkcia gratinovania

Vytvoriť dokonale zlatistú kôrku na mäse i lasagniach či pečených zemiakoch a ďalších zapekaných jedlách uľahčí funkcia gratinovania.

 


 

Vnútorné osvetlenie

Kombinácia veľkého dverného priezoru s kvalitným halogénovým osvetlením znamená, že máte dokonalý prehľad o priebehu varenia bez toho, aby ste museli dvierka otvárať.

 

 

Dvojité teleso PerfectGrill

Perfektný výsledok pečenia zaručí kombinácia malého a veľkého výhrevného telesa. Inteligentné umiestnenie malého telesa do väčšieho umožňuje optimálnu distribúciu tepla a skvelý výsledok pečenia, kedy je pokrm vo vnútri nádherne mäkký a zvonku chrumkavý.

 


 

Pizza program

Možnosť nastavenia teploty až do 300 °C vám ponúka prípravu skvelej pizze priamo u vás doma. Tento program je dokonale prispôsobený aj na prípravu tortill, focaccie a ďalších pekárskych pochúťok.

 

 

Odnímateľné sklenené dvere

Jednoduché čistenie a prístup k vnútornému sklu, ktoré v krátkej chvíli demontujete. Vaša rúra bude vďaka tomu stále krásne čistá.

 


 

Kontrola pečenia StepBake

Absolútna kontrola počas pečenia je funkcia StepBake. Proces ľahko naprogramujete ručne s individuálnym nastavením parametrov pre 2 až 3 kroky a rúra sa o všetko postará. Vy si užijete výsledok bez ďalších starostí počas procesu.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu


 

Teleskopické výsuvy

Garanciou jednoduchej manipulácie s jedlom sú teleskopické výsuvy.

Technické parametre

Prevedenie
Typ vstavaný
Ovládanie dotykové
Energetické vlastnosti
Energetická trieda A+
Celkový príkon 3.5 kW
Spotreba energie 0.97 kWh
Programy / funkcie
Časovač/minútka áno
Otočný gril Nie
Gril/infragril Áno
Para Nie
Prídavná para Áno
Horúci vzduch Áno
Mikrovlnné ohrievanie Nie
Počet programov 21
Kruhové teleso Áno
Chladné dvierka Áno
2vrstvové sklo dvierok Nie
3vrstvové sklo dvierok Áno
4vrstvové sklo dvierok Nie
Doplňujúce vlastnosti
Čistenie rúry vodné čistenie (parné)
Objem rúry 77 l
Vysúvanie plechov s teleskopickým vysúvaním
Tlmené zatváranie dvierok Áno
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Apple HomeKit Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Nie
Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Rozšírená záruka SK -
Farba čierna
Rúry sonda Nie
Komunikačný displej áno
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Áno
Značka kvality dTest Nie
Výška rúry 59.5 cm
Šírka rúry 59.5 cm
Hĺbka rúry 56.4 cm
Retro Nie
Prívodný kábel so zástrčkou
Značky Gorenje
Príslušenstvo
Príslušenstvo rúry/sporáka 1 x rošt, 1 x koláčový a 1 x hluboký smaltovaný plech
Rozšírená záruka značky Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 59.5 cm
Hĺbka výrobku 56.4 cm
Hmotnosť výrobku 29.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 62.0 cm
Výška výrobku 66.0 cm
Hĺbka výrobku 67.5 cm
Hmotnosť výrobku 31.0 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Rúry
Záruka: 24