Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Panasonic RX-D500EG-K Rádiomagnetofón

Kód: 97322
Neohodnotené
Značka: Panasonic
€119
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS PRODUKTU

Kompaktný rádioprehrávač Panasonic RX-D500 v elegantnom čiernom dizajne v sebe ukrýva množstvo praktických funkcií, vďaka ktorým si vychutnáte svoje obľúbené playlisty a rozhlasové relácie v pohodlí domova či pri práci na záhrade. Špecifikom je FM tuner s 30 predvoľbami, CD prehrávač či vstup Aux-In, cez ktorý poľahky pripojíte externé úložiská s hudbou. Zariadenie disponuje časovačom prehrávania (spustí jednotku každý deň v konkrétnom čase), technológiou Sound Booster (zlepšuje výkon basov), portmi Bass Reflex (plynulejšie prúdenie vzduchu), celkovým výstupným výkonom 20 W, integrovanou rukoväťou na prenášanie a 5 tlačidlami predvolieb.

Výkonné prenosné rádio

Zariadenie poskytuje výkon 20 W, ktorý by ste od zariadenia s kompaktným elegantným dizajnom neočakávali. Výkon basov zlepšuje technológia Sound Booster a porty Bass Reflex, vďaka čomu sa rovnako dobre hodí do interiéru aj do záhrady. Môžete si naladiť hudbu z rádia FM alebo prehrávať disky CD. Vďaka 5 tlačidlám predvolieb rádia je počúvanie obľúbených melódií hračkou.

Mimoriadne bohatý zvuk

Prehrávač má dve 8 cm širokopásmové reproduktorové jednotky a celkový výstupný výkon 20 W, čo je pre takúto kompaktnú elegantnú jednotku pozoruhodné. Porty Bass Reflex kužeľovitého tvaru pomáhajú zaistiť plynulejšie prúdenie vzduchu, čím sa znižuje jeho vírenie a poskytujú plné a príjemné basové tóny.

Zlepšenie rytmického alebo hlasového výkonu

Ekvalizér Sound Booster vám pomôže vyťažiť z hudby a hovoreného slova to najlepšie. Jedným stlačením tlačidla aktivujete funkciu B-Boost na zvýraznenie basov a rytmu, čím oživíte hudbu. Dvojitým stlačením tlačidla aktivujete funkciu V-Boost na zvýraznenie vokálov alebo podporu rozhlasového vysielania a podcastov s hovoreným slovom.

Hudba na cestách

Vďaka integrovanej rukoväti na prenášanie, štýlovému kompaktnému tvaru a schopnosti napájania z batérií budete mať z tohto zariadenia úžitok doma aj vonku. Mimoriadne bohatý zvuk z neho robí dokonalého partnera v záhrade, kuchyni alebo pracovni.

Obľúbené rozhlasové stanice naladené jedným dotykom

Jednoducho laďte obľúbené rozhlasové stanice a priraďujte ich tlačidlám ladenia predvolieb. Takže keď budete chcieť počúvať rozhlasové vysielanie nabudúce, stlačením tlačidla predvoľby na elegantnom vonkajšku rádia prejdete priamo na zvolenú stanicu.

Začnite deň rozhlasovým vysielaním

D500 má časovač prehrávania, ktorý dokáže automaticky spustiť jednotku každý deň v konkrétnom čase. Vopred si môžete vybrať zdroj zvuku (rádio, disk CD a podobne) a hlasitosť. Prebuďte sa na obľúbenú melódiu alebo každý deň zachyťte obedňajšie správy.

Známe výhody pre mladých aj starých

Pre generáciu, ktorá nedá dopustiť na disky CD, alebo pre deti, ktoré sa dychtivo učia cudzí jazyk - toto rádio má niečo pre každého a môžu si ho užívať ľudia všetkých vekových skupín. 

PARAMETRE PRODUKTU

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth  Nie
USB port Nie
Typ média CD
Výstup pre slúchadlá Nie
RMS výkon 20 W
NFC  Nie
DAB Nie
RDS Nie
Počet reproduktorov 2
Kazetový prehrávač Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba čierna
Šírka 34.6 cm
Výška 13 cm
Hĺbka 23.9 cm
Hmotnosť 2.5 Kg

Konektivita

Bluetooth  Nie
USB port Nie
Výstup pre slúchadlá Nie
NFC  Nie
AUX vstup Nie

Display/Grafika

Typ displeja  LCD
Vstavaný displej Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka Panasonic

Multimedia

Typ média CD
Zvukové formáty mp3

Pamäť

Slot pre pamäťovú kartu  Nie

Rádio

Podporované pásma FM
Počet staníc v pamäti 30
DAB Nie
RDS Nie

Zvuk

RMS výkon 20 W

Energetické údaje

Napájanie 230V + batéria

Batérie

Typ batérie C

Reproduktory

Počet reproduktorov 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač Nie

Dodatočné parametre

Kategória: Rádiomagnetofóny s CD/USB
Záruka: 24