Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

GoGEN FMP 125 BTW biele Rádio

Kód: 96888
Neohodnotené
Značka: GOGEN
€18,99
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

OPIS A ŠPECIFIKÁCIA
Prenosný rádioprijímač s LED svietidlom
Rádioprijímač GoGEN FM125BT na prvý pohľad zaujme kompaktnou veľkosťou. V kombinácii so zabudovaným akumulátorom je tak vhodný predovšetkým na výlety, chalupu alebo pre rybárov. Skrátka všade, kde oceníte jeho dlho výdrž bez potreby elektrickej siete. A to až 9 hodín. Zároveň ponúka aj širokú škálu využitia.

Vďaka LED displeju a číselnej klávesnici môžete jednoducho navoliť požadovanú frekvenciu vysielania v FM pásme. Samozrejmosťou je aj možnosť automatického ladenia rozhlasových staníc. Ak chcete rádioprijímač využiť skôr ako externý reproduktor, spárujte ho pomocou Bluetooth so svojim mobilným zariadením. Slúchadlový výstup naopak umožňuje počúvanie v súkromí.

Príjemným benefitom rádioprijímača je aj podpora pamäťových Micro SD kariet s možnosťou prehrávania MP3 súborov. LED svietidlo na bočnej strane prístroja zase využijete za zhoršených svetelných podmienok.

Funkcia

FM tuner
LED displej
Bezdrôtové Bluetooth streamovanie
Podpora formátu MP3
LED svietidlo
Nabíjacie batérie
Špecifikácia

Bluetooth V5.0
Frekvencia FM: 87,5 - 108 MHz
Zabudovaná nabíjacia batéria 3,7 V / 1200 mAh
Doba prevádzky 9 h (pri 60% hlasitosti)
Frekvenčný rozsah: 200 Hz - 15 kHz
Výkon 1 x 3 W (RMS)
Konektory a vstupy

Slúchadlový výstup
Vstup pre Micro SD karty
Nabíjací konektor Micro USB

Dodatočné parametre

Kategória: Rádiá
Záruka: 24