Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Zelmer ZHB4561I Ponorný mixér

Kód: 98763
Neohodnotené
Značka: ZELMER
€30,90
Skladom (4 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Maximálny výkon 800 W a funkcia TURBO
Jedným z najdôležitejších parametrov tyčových mixérov je ich výkon. Pulsar Deluxe je vybavený spoľahlivým motorom s maximálnym výkonom  800 W , ktorý si hravo poradí aj s mletím tvrdších produktov. Napríklad ho môžete ho využiť aj ako mixér na orechy. Ponorný tyčový mixér Pulsar Deluxe má navyše funkciu TURBO , ktorá zvýši rýchlosť a ešte viac vám uľahčí prácu v kuchyni. 

Dve silné čepele z nehrdzavejúcej ocele
Mixovacia noha ukrýva dve vysokovýkonné čepele, ktoré sú vyrobené  z nehrdzavejúcej ocele.  Tento materiál sa vyznačuje vysokou odolnosťou, ľahko sa čistí a je neutrálny  a bezpečný pre potravinárske výrobky. Tvar a veľmi ostré hrany čepelí zaručujú bezproblémové mixovanie potravín.

Kovová mixovacia noha
Mixovacia noha v modeloch Pulsar Deluxe je vyrobená z  vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je odolná voči poškodeniu. Konštrukcia nohy zabraňuje vystrieknutiu jedla a jej udržiavanie v čistote je mimoriadne jednoduché vďaka tomu, že  je odnímateľná.

Užite si mixovanie s extra odmerkou
Široké využitie ponorného tyčového mixéru Pulsar Deluxe je podčiarknuté odmerkou, ktorá je súčasťou balenia. Tyčový mixér s nádobou vám umožní rýchlo a jednoducho pripraviť malé množstvá pokrmov. Takýto tyčový mixér má skvelé využitie napríklad ako mixér na príkrmy alebo poslúži ako aj  ako mixér na smoothie.  Stane sa skutočnou nevyhnutnosťou pri každodennej príprave jedál! 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Výkon 600W, maximalny výkon 800W
  • Kovová mixovacia noha
  • Funkcia Turbo
  • Dizajn zabraňujúci vystrieknutiu
  • Nádoba na mixovanie
  • Náhrada ZHB4551

Technické parametre

Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Príkon ponorného mixéra 800 W
Počet rýchlostí 1
Plynulá regulácia Nie
Pulzný spínač Áno
Funkcie, príslušenstvo mixovacia nádoba, mixovanie
Značka kvality dTest Nie
Zdroj energie sieťový
Značky Zelmer
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 10.0 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hĺbka výrobku 14.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.6 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 21.9 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hĺbka výrobku 15.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.8 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné mixéry
Záruka: 24