Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Bimar DEU 314

Kód: 97194
Neohodnotené
Značka: BIMAR
€219
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Odvlhčovač Bimar DEU314 sa používa na odstránenie vlhkosti a zlepšenie úrovne pohodlia u vás doma či v zamestnaní. Výkon tohto odvlhčovača je 10 litrov za 24 hodín pri 30°C a 80% vlhkosti. Voda sa zhromažďuje v nádrži s objemom 2,2 litra, k dispozícií však máte aj ventil a hadicu aby voda mohla zo zariadenia odtekať nepretržite. Naviac DEU314 ponúka automatické odmrazovanie a vzduchový výkon až 120 m3 za hodinu. Už žiadny vlhký vzduch či zrážanie kondenzovanej vody, len príjemná klíma v každej miestnosti!

Charakteristika a technické údaje:
10l/24h (30°C 80% RH) odvlhčovač
O/I spínač
Kompresor s chladivom R290 „F-gas free“
2,2 l nádrž
Bezpečnostné prerušenie prevádzky pri plnej nádrži
Automatické odmrazovanie
Plastové telo s integrovanou rukoväťou
Umývateľný filter
Ventil a hadica na nepretržité vypúšťanie
Hladina hluku 45 dB
Vzduchový výkon: 120 m3/h
Stupeň krytia: IP20
220–240V, 50Hz 245W
Hmotnosť: 11 kg
Rozmery výrobku: 280×460×240 mm

Odvlhčovač DEU314 od talianskej značky Bimar je vhodný na zníženie vlhkosti a zlepšenia komfortu života v domácnosti. Jednoduchú údržbu zabezpečuje umývateľný filter a automatické odmrazovanie. Ak je 2,2 l zásobník na vodu plný, zariadenie sa automaticky vypne.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Dodatočné parametre

Kategória: Odvlhčovače vzduchu
Záruka: 24