Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Jura J8 Midnight silver

Kód: 98915
Neohodnotené
Značka: JURA
€1 699
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový J8 – perfektný všade

Nová generácia celosvetovo obľúbenej J-línie je plná technických inovácií pre ešte dokonalejší výsledok kávy. J8 ovláda celý rad kávových klasík a teraz ešte viac špecialít.

Funkcia sladkej mliečnej peny ochutí mliečnu penu ľubovoľným sirupom v požadovanej chuti, sladkosti a intenzite. Dokonca aj sladké latte sa dá pripraviť stlačením tlačidla. Mlynček P.A.G.2⁺ s aktívnym monitorovaním mlynčeka a vylúhovacia komora 8. generácie s 3D technológiou extrakcie zaisťujú vždy optimálny výsledok a maximálnu chuť.

Pre ešte pohodlnejšie ovládanie rozpozná „Coffee Eye“ umiestnenie šálky a automaticky prispôsobí výber na displeji dostupným špecialitám. Jednoduchšie to už byť nemôže. Aj pokiaľ ide o starostlivosť: vďaka jednodotykovému čisteniu mliečneho systému je čistenie hotové za okamih stlačením tlačidla. Vnútorné hodnoty nachádzajú vyjadrenie vo vonkajšej forme. Dokonalý dizajn dodáva kvalitám J8 charakteristickú tvár.

Funkcia sladkej peny – nové svety pochutenia

Špičková gastronómia pozná skutočné tajomstvo vynikajúcej chuti: sú to čisté, čerstvé suroviny, majstrovsky spracované. To isté platí pre výnimočné kávové špeciality. Nová funkcia sladkej peny ochutí mliečnu penu priamo počas prípravy pomocou pridruženého sirupového nástavca a poskytuje úplne nové pôžitky. Výberom a dávkovaním použitého sirupu možno chuť a intenzitu presne prispôsobiť osobným preferenciám. Takto J8 jediným stlačením tlačidla vykúzli obľúbené trendové špeciality, ako je sladké latte.

Coffee Eye - inteligentný senzor šálok

Či už je to klasika z centrálneho výpustu kávy alebo špecialita zušľachtená mliekom a mliečnou penou z výpustu cappuccina, Coffee Eye zjednodušuje cestu k dokonalej špecialite. Inteligentný senzor šálky automaticky prispôsobuje špeciality dostupné na displeji polohe šálky. Pre vaše ešte jednoduchšie a intuitívnejšie ovládanie.

P.A.G.2⁺ - špičková technológia pre dokonalý pôžitok z kávy

Mlynček P.A.G.2⁺ je triedou sám o sebe. Dokazuje to už aj zvukový dizajn, ktorý vychádza z Formuly 1. Takzvaná Aroma-Control je aktívne sledovanie hrúbky mletia, ktoré zaisťuje konštantne špičkový výsledok. V závislosti od zvoleného produktu vám automatický kávovar odporučí nastavenie hrúbky mletia na «jemné» alebo «hrubšie». Tím bude kontrolovaná správna aróma každej šálky. Úrovne mletia je možné kedykoľvek upraviť, P.A.G.2⁺ odpočíva pred prípravou a po nej vždy v kľudovom stave, čo ho chráni počas celej životnosti. Takto dokáže plnoautomatický kávovar presviedčať svojou dokonalou chuťou v prémiovej triede i naďalej.

Perfektne zinscenovaný dizajn – kompetencia dovedená k dokonalosti

Jasnosť a symetria charakterizujú vzhľad J8. Najvyššie výrobné štandardy a presnosť spracovania sú dôkazom kvality a kompetencie. Reinterpretácia medzinárodne oceneného všestranného dizajnu zapôsobí zmyslom pre detail. Inscenácia čerstvých kávových zŕn, príjemné užívateľské rozhranie, osvetlenie výsledku voňavej kávy - všetko sa spája do harmonického celku a dáva výraz suverenite ušľachtilého plnoautomatického stroja.

Zhrnutie hlavných predností kávovaru J8:  

  • Mlynček P.A.G.2⁺
  • Príprava sladkej mliečnej peny
  • Veľký dotykový displej
  • Coffee Eye
  • 31 druhov káv a kávových špecialít
  • Automatické programy údržby s čistením mliečneho systému jedným dotykom

Technické parametre

Všeobecné informácie
Vyhotovenie espressa automat
Typ voľne stojaci
Tlak čerpadla 15 bar
Použitie kapsúl kapsuly nemožno použiť
Displej Áno
Funkcia
Mliečne nápoje 1 stlačením Áno
Nastavenie sily kávy Áno
Nastavenie množstva vody áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno
Použitie mletej kávy Áno
Použitie zrnkovej kávy Áno
Ukazovateľ množstva vody Áno
Tryska na horúcu vodu Áno
Čistenie a odvápnenie áno
Tryska na paru Nie
Zásobník na mlieko Nie
Nahrievanie šálok Nie
Mlynček na kávu Áno
Nádoba mlynčeka hermeticky uzavretá Áno
Pamäť na obľúbenú kávu Áno
Počet dávkovacích sitiek v balení 0
Počet stupňov nastavenia mletia 10
Príprava dvoch šálok naraz Áno
Sparovacia jednotka nevyberateľná
Typ mlynčeka na kávu kovový
Objem
Objem zásobníka na vodu 1.9 l
Objem zásobníka na zrn. kávu 280 g
Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Príkon espressa 1450 W
Odnímateľný zásobník vody Áno
Maximálna veľkosť šálky 153 mm
Použitie podu Nie
Farba strieborná
SMART Áno
Značka kvality dTest Nie
Retro Nie
Značky Jura
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 31.8 cm
Výška výrobku 34.8 cm
Hĺbka výrobku 44.6 cm
Hmotnosť výrobku 10.2 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 40.0 cm
Hĺbka výrobku 50.0 cm
Hmotnosť výrobku 12.0 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary automatické
Záruka: 24