Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Beurer IL 35 Infralampa

Kód: 98041
Neohodnotené
Značka: BEURER
€59,99
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko o produkte

infračervená lampa • na uvoľnenie napnutých svalov, proti nachladnutiu • 5 uhlov náklonu • 3-stupňový elektronický časovač • príkon 150 W

 

Infralampa Beurer IL35

Beurer IL35

Beurer IL35 je infračervená lampa s jednou nastavenou teplotou, ktorá zaručuje bezpečné použitie na celé telo vrátane tváre. Platí odporúčanie, aby ste mali oči radšej zatvorené a predišli tak prípadnému poškodeniu rohovky.

Kvalitný materiál na rovnomerné zahrievanie

Infralampa Beurer je vyrobená z kvalitného lisovaného skla, ktoré je vysoko odolné a dobre vedie teplo po celej svojej ploche, takže zahrievanie bude maximálne rovnomerné. Pre ešte komfortnejšie používanie môžete využiť trojstupňový elektronický časovač, ktorý si môžete nastaviť na maximálnu dobu až 15 minút. Po uplynutí tejto doby sa infralampa automaticky vypne a nedochádza k ďalšej spotrebe energie. Infračervená lampa Beurer vám v pohodlí domova pomôže pri bolesti svalov, ale aj prechladnutí alebo uvoľní upchaté dýchacie cesty. To všetko v pohodlí vášho domova a ovládaním, ktoré zvládne úplne každý.

Využijete na liečbu celého tela.

 

Dokonale sa prispôsobí vašim krivkám

Vďaka 5 možným uhlom naklonenia sa lampa dokonale prispôsobí krivkám vášho tela. To zabezpečuje, že pôsobenie lampy bude rovnomerné po celej oblasti. Príkon lampy je 150 W, výhodou je rýchle zahriatie a vysoký výkon po celú dobu používania.

 

Infralampa Beurer IL35

Technické parametre

Ďalšie parametre
Záruka 36 mesiacov
Typ žiariča/ohrievača infra
Príkon 150 W
Počet stupňov výkonu 1
Plynulá regulácia výkonu Nie
Umiestenie stolný
Diaľkové ovládanie Nie
SMART Nie
Úsporné Nie
Použitie vnútorné
Zdroj napájania elektrické
Značky Beurer
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 22.0 cm
Hĺbka výrobku 14.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.8 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 18.0 cm
Hĺbka výrobku 15.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.9 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Infralampy
Záruka: 24