Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Rowenta CV 1803F0

Kód: 97278
Neohodnotené
Značka: Rowenta
€19,90
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Fén na vlasy Rowenta CV1803F0Express Style

Extra výkonný Fén na vlasy Rowenta CV1803F0 Express Style disponuje príkonom 1 600 W. Patrí tak medzi ideálnych spoločníkov na perfektne rýchle vysúšanie vlasov. Fén je vybavený 2 teplotami a 2 rýchlosťami, ktoré si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Perfektnú fixáciu účesu docielite pomocou voľby prúdenia studeného vzduchu. Vhod vám príde aj 1,8 m dostatočne dlhý kábel na pohodlné používanie.


Fén na vlasy Rowenta CV1803F0 Express Style

Fén Rowenta CV1803F0 Express Style

  • Výkon 1 900 W
  • DC motor
  • Úspora energie
  • Technológia Effiwattov
  • 2 nastavenia rýchlosti/teploty
  • Funkcia chladného vzduchu
  • Dĺžka prívodného kábla 1,8 m
  • Závesné pútko
  • Príslušenstvo: 12 mm koncentrátor

Dlhotrvajúce výsledky

Vďaka 2 kombináciám rýchlosti/teploty a úrovne máte nad sušením vlasov dokonalú kontrolu. Počas fénovania môžete regulovať prúd aj teplotu vzduchu. Funkcia záverečného prúdu chladného vzduchu zafixuje účes, aby dlhšie vydržal a bol stále krásny. Tvarovanie účesu dokončite pomocou nástavca s koncentrátorom pre silný prúd vzduchu, ktorý zabezpečuje jednoduchú úpravu a presné sušenie.

Technológia Effiwattov

Fén Rowenta CV1803F0 Express Style predstavuje efektívne sušenie s menšou spotrebou energie. Na výkon 1 900 W sa môžete spoľahnúť každý deň vďaka pokročilej technológii effiwattov, ktorá je kľúčom k jednoduchému každodennému stylingu.

Moderný dizajn

Fén Rowenta CV1803F0 Express Style s jednoduchým dizajnom s modernými prvkami, ktoré dodajú vašej starostlivosti o vlasy ešte viac štýlu.

Jednoduché používanie a skladovanie

Kompaktné a pohodlné závesné pútko pre jednoduché odkladanie a maximálne pohodlie. Kábel s dĺžkou 1,8 m ponúka vysokú úroveň voľnosti pohybu so zložitejším ergonomickým dizajnom pre ľahšie uchopenie a pohodlnejšie fénovanie.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

PARAMETRE PRODUKTU

Kľúčové parametre produktu

Dĺžka kábla 1.8 m
Počet rýchlostí 2
Ionizátor Nie
Príkon 1600 W
Počet nástavcov 1
Fúkanie studeným vzduchom Áno
Difuzér Nie
Hrebeňový nadstavec Nie
Cestovné vrecko Nie
Sklopná rúčka Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba čierna
Šírka 12.2 cm
Výška 24.5 cm
Hĺbka 7.7 cm

Konektivita

Dĺžka kábla 1.8 m

Ďalšie vlastnosti

Značka Rowenta
Počet rýchlostí 2
Možnosť zavesenia Áno

Funkcie

Ionizátor Nie
Fúkanie studeným vzduchom Áno
Počet teplotných stupňov 2

Energetické údaje

Príkon 1600 W

Obsah balenia

Počet nástavcov 1

Ďalšie parametre

Difuzér Nie
Hrebeňový nadstavec Nie
Cestovné vrecko Nie
Sklopná rúčka Nie
Kompaktný dizajn Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Fény
Záruka: 24