Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Liebherr T 1700-21

Kód: 77540
Neohodnotené
Značka: LIEBHERR
€369
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednodverová chladnička Liebherr T1700 má biele povrchové prevedenie. Jej celkový využiteľný objem je 149 litrov. Spôsob chladenia je statický a odmrazovanie manuálne. Vnútorná časť je tvorená 4 sklenenými poličkami, 3 dvernými poličkami, 1 zásuvkou na ovocie a zeleninu a zásobníkom na vajíčka. Osvetlenie vám zaručí dokonalý prehľad o uskladnených potravinách.

Jednoduchý dizajn

Povrchové prevedenie jednodverovej chladničky Liebherr T1700 je v jednoduchej a nenápadnej bielej farbe, vďaka ktorej ho môžete umiestniť kamkoľvek, bez narušenia celkového dizajnu miestnosti. Dvierka sú kovové a pre ich pohodlnejšie otváranie je prispôsobené transportné madlo. Interiér je vybavený  osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle.

Malé rozmery

Jednodverová chladnička Liebherr T1700 je vďaka svojim malým rozmerom ideálna na umiestnenie do malých kuchynských priestorov, internátov, chalúp alebo kancelárií. Nakoľko má malý a jednoduchý dizajn, nenaruší celkový vzhľad miestností, v ktorých je umiestnená. Bez problémov sa do nej zmestí celý nákup a zabezpečí optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. 

Objem a vybavenie

Chladnička ponúka aj napriek malým rozmerom dostatočne veľký objem pre vaše potraviny. Jej objem je 149 litrov. Interiér je tvorený 3 sklenenými policami, 1 zásuvkou na ovocie a zeleninu  a 3 poličkami v dvierkach. Nachádza sa tu aj držiak na fľaše a konzervy a zásobník na vajíčka.

Kľúčové parametre produktu

Výška 85 cm
Celkový čistý objem 149 L
Trieda energetickej účinnosti  F

Fyzické vlastnosti a farba

Farba biela
Šírka 55.4 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 62.3 cm

Chladnička

Hrubá kapacita chladničky 154 L

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť 37 dB

Dizajn

Celkový čistý objem 149 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie 116 kWh
Klimatická trieda SN-ST
Trieda energetickej účinnosti F

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka Liebherr

Dodatočné parametre

Kategória: Chladničky monoklimatické
Záruka: 24