Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Orava RGO-270

Kód: 98707
Neohodnotené
Značka: ORAVA
€489
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxus pre vaše potraviny
 

Chladnička disponuje No Frost technológiou, čo je beznámrazový systém, ktorý eliminuje možnosť tvorby vlhkosti vo vnútri spotrebiča, vďaka čomu sa vo vnútri nevytvára ľad a výsledkom je, že už ho nemusíte ručne odmrazovať. Samozrejmosťou je úsporné LED osvetlenie a možnosť inštalovať dvere chladničky doľava či doprava podľa toho, čo viac vyhovuje priestorovému riešeniu vašej kuchyne.

Hlučnosť – len 43 dB

Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame.Chladnička Orava RGO-270  uspokojí obe vaše predstavy.

Hlučnosť iba 41 dB - RGO-600

Objem

Objem 270 l

Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Tento údaj by ste si mali pri výbere chladničky všímať o to viac, ak ste súčasťou viacpočetnej rodiny, kde sa robia naozaj veľké zásoby, alebo ak nakupujete potraviny zriedkavejšie, avšak nárazovo, vo veľkých množstvách. 

Vyberateľné poličky

Vďaka vyberateľným poličkám je manipulácia s potravinami v chladničke veľmi jednoduchá. Poličky si môžete vytiahnuť, aby ste do nich uvarené jedlo a suroviny vložili tak hlboko, ako potrebujete. V chladničke si tak vytvoríte prehľadný systém a dostatok miesta na zásoby. Možnosť vyberať poličky oceníte aj pri dôkladnom a precíznom umývaní chladničky raz za čas, aby žiarila čistotou a bola hygienicky vhodným miestom na uskladenenie potravín.

vyberateľné poličkz

Kombinovaná chladnička s mrazničkou

Kombinovaná chladnička

Ide o spotrebič 2 v 1. V jedinom zariadení máte chladničku aj mrazničku. Obe majú samostatné dvierka, čo je veľmi praktické - keďže zbytočne neotvárate celý priestor, teplota sa v spotrebiči neznižuje viac, ako je nevyhnutné.

No frost

Túto chladničku nemusíte odmrazovať! Vďaka funkcii No Frost sa totiž v interiéri chladničky a na potravinách nevytvára z kryštálikov ľadu námraza, ktorú by ste museli prácne zoškrabávať, alebo chladničku "spúšťať". Zabudovaný ventilátor rozptyľuje rovnomerne do celého priestoru chladničky suchý vzduch - a to je kľúč k úspechu. 

funckia NO FROST

Farba Biela
Ročná spotreba energie 224 kWh
Energetická trieda E
Rozmery (cm) 54x59,5x180 cm
Hmotnosť (kg) 72
Typ chladničky Kombinovaná
Zabudovateľná/voĺne stojaca Nie/Áno
Celkový hrubý objem (l) 270 l
Celkový čistý objem mrazničky (l) 75 l
Celkový čistý objem chladničky (l) 195 l
Hlučnosť max. 43
Mraziaca kapacita (kg/hod) 5,1
Počet zásuviek v mrazničke 3
Automatické rozmrazovanie Áno
No Frost Áno
Less Frost Nie
Zmena otvárania dverí Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Chladničky kombinované
Záruka: 24