Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Miele Triflex HX1 Facelift 41MUL101EU2 lotosová biela

Kód: 97303
Neohodnotené
Značka: MIELE
€579
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Maximálna flexibilita v každej situácii

Koncepcia prídavných zariadení vysávača Triflex HX1 sa prispôsobí vašim potrebám a požiadavkám. Môžete si tak vychutnať maximálnu flexibilitu pri vysávaní. Chceli by ste povysávať prach vo veľkých miestnostiach, ako sú obývačka alebo spálňa? Potom na spotrebič pripevnite výkonnú jednotku PowerUnit dole.Ak jednotku PowerUnit pripevníte na spotrebič z hornej strany, môžete bez problémov povysávať pod nízkym nábytkom alebo aj samotný strop miestnosti.Jednotka PowerUnit je okamžite pripravená na prevádzku aj samostatne a úplne nezávisle od spotrebiča: Perfektne sa hodí na rýchle povysávanie nábytku alebo autosedačiek, takže si vďaka patentovanému konceptu 3 v 1 vášho vysávača Triflex HX1 Miele vychutnáte ešte väčšiu slobodu pri vysávaní.

 

Ľahké čistenie

Perfektné na veľké plochy: Namontujte PowerUnit do spodnej časti vysávača Miele Triflex HX1. Tak pohodlne povysávate zvlášť veľké priestory, ako sú dlhé chodby alebo priestranné obývačky. Vďaka malej hmotnosti vám vysávač perfektne padne do ruky. Na malé prestávky počas vysávania je vysávač vybavený funkciou odstavenia. 

 

Jednoduchá manipulácia

Chceli by ste len z gauča povysávať zopár omrviniek alebo odstrániť prach z autosedačiek? Bez problémov to pôjde aj pomocou samostatnej jednotky PowerUnit: Jednotku možno celkom jednoducho odobrať a využívať nezávisle od nasávacej trubice a elektrickej kefy. Vďaka tomu je rýchlo pripravená na použitie – ušetríte čas a napriek tomu si môžete užívať efektívne čistenie.

Maximálny dosah

Rozmanité možnosti: Je jedno, či budete vysávať pod nízkym nábytkom alebo chcete strop zbaviť prachu – vďaka hore umiestnenej základnej jednotke PowerUnit vysávača Triflex HX1 budete maximálne flexibilní. S vysávačom sa tak celkom jednoducho dostanete pod postele či skrine – pre dokonalú čistotu vášho domova.

 

Perfektne uložený 

Vďaka nástennému držiaku môžete vysávač Miele vrátane 3-dielneho príslušenstva pohodlne skladovať na stene. Tým ušetríte miesto, ktoré môžete využiť na iné veci.

Inteligentná a efektívna: Multi Floor XXL 

Dokonalé čistenie: Extra široká elektrokefa vysávača Miele rýchlo zbaví prachu väčšie plochy. Súčasne zabezpečuje špeciálne vedenie vzduchu pre silnejší sací výkon. Inteligentná kefa okamžite rozpozná typ podlahovej krytiny: Pri vysávaní kobercov sa výkon automaticky zvýši.

 

Bezprašná klíma s hygienickým filtrom Lifetime

Efektívne čistenie: Filter Hygiene Lifetime zabezpečuje svojou vysokou mierou zachytávania prachu čistejší vzduch v miestnosti. 99,9 % všetkých jemných čiastočiek sa spoľahlivo zadrží bez toho, aby sa ďalej dostávali do prostredia – pre hygienickú a maximálnu čistotu.

 

Jednoduché vyprázdnenie

Je váš vysávač Triflex HX1 Miele plný? Vďaka funkcii Twist2open môžete jeho zásobník bez problémov vyprázdniť – a to jediným pohybom ruky. Zásobník sa ihneď otvorí a prach možno pohodlne vysypať do odpadkového koša. 

 

Prevedenie
Akumulátorový vysávač

Označenie produktu

Triflex HX1

Motor

PowerLine

Typ/označenie prístroja

SMUL1

Farba prístroja

lotosová biela

Čistenie
Technológia Vortex

Elektrokefa Multi Floor XXL SEB 430

Komfort pri obsluhe
Elektronická regulácia sacieho výkonu

3-stupňový posuvný regulátor

Vymeniteľný lítiovo-iónový akumulátor

Funkcia 3 v 1

Držiak príslušenstva

Ne

Filtračný systém
ComfortClean

Vzduchový filter

Hygienický filter Lifetime

Objem nádoby na prach v l

0,5

Technické údaje
Typ akumulátora

Li-Ion

Menovitá kapacita akumulátora v mAh

2500

Hmotnosť v kg

3,64

Volt

25,2

Doba chodu pre stupeň MIN PowerUnit samostatne

60

Doba chodu pre stupeň MIN s elektropríslušenstvom

30

Doba chodu pre stupeň MAX s elektropríslušenstvom

17

Plošný výkon v m²

125

Doba nabíjania akumulátora v min

240

Príslušenstvo
3-dielne príslušenstvo

integrovaný nástenný držiak

Hubica na vysávanie škár

Sací štetec s umelými štetinami

Hubica na čalúnený nábytok XXL SPD 20

Elektrokefa Multi Floor XXL SEB 430

Nástenný držiak

Sieťový zdroj

Dodatočné parametre

Kategória: Akumulátorové vysávače
Záruka: 24