Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Electrolux EP71UB14DB

Kód: 98139
Neohodnotené
Značka: Electrolux
€359
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko o produkte

tyčový vysávač • 5-stupňová filtrácia • akumulátorová prevádzka (50 min) • hlučnosť 80 dB • vyberateľná ručná jednotka • 300 ml nádoba na prach • LED osvetlenie kefy • hubica PowerPro • kefa na prach • štrbinová hubica • uhlová trubica • držiak na stenu

 

Electrolux 700 Ultimate

Tyčový vysávač Electrolux 700 Ultimate sa ľahko ovláda a zanecháva za sebou čisté prostredie bez prachu či zvieracích chlpov. Pracuje s pokročilou päťstupňovou filtráciou pre dosiahnutie mimoriadnej účinnosti upratovania 99,9 %. V prípade potreby môžete vytiahnuť samostatnú ručnú jednotku, napr. ak potrebujete upratať interiér svojho auta. Nečistoty sa ukladajú v 300 ml nádobke, ktorú po naplnení stačí jednoducho vybrať a vysypať do koša. Vysávač pracuje bezdrôtovo, poháňa ho dobíjacia batéria, ktorá zaistí až 50 minút prevádzky.

 

Kľúčové vlastnosti:

  • Vysoká účinnosť upratovania vďaka 5-stupňovému filtračnému systému
  • Bezdrôtová prevádzka s výdržou až 50 minút na jedno nabitie
  • Možnosť vybratia ručnej jednotky uľahčí upratovanie celého domova
  • Bohatá ponuka príslušenstva na vysávanie rôznych typov povrchov
  • Automatický režim zaistí optimálne výsledky upratovania bez námahy

 

Tyčový vysávač Electrolux vám pomôže udržovať v domácnosti čistotu a poriadok.

 


 

Odľahčený dizajn

Výrobca pri tvorbe vysávača kládol špeciálny dôraz na praktickosť používania. Vysávač váži iba 2,2 kg, takže sa s ním jednoducho manipuluje a môžete ho pohodlne zdvíhať aj nad hlavu. Aj napriek nízkej hmotnosti však ponúka mimoriadny výkon a vysokú účinnosť upratovania, ktorá uspokojí aj náročných užívateľov.

 


 

Vysoký čistiaci výkon

Zatočte s prachom, vlasmi, chlpmi a ďalším neporiadkom rýchlo a bez námahy. Vysávač poháňa výkonný vysokootáčkový motor, ktorý vytvára vysoký sací výkon a umožní prístroj používať na rôznych typoch povrchov.

 


 

Dlhá výdrž batérie

Voľnosť pohybu je samozrejmosťou. Pri upratovaní vás neobmedzuje žiadny krátky a prekážajúci prívodný kábel. Vysávač pracuje bezdrôtovo, poháňa ho dobíjacia batéria. V závislosti od zvoleného režimu ponúka až 50 minút prevádzky na jedno nabitie, aby ste vždy mali dostatok času na dôkladné vysatie celej domácnosti.

 


 

Výkonný motor

Motor je zložený z kvalitných a odolných komponentov, ktoré mu zaručujú dlhodobo bezchybnú prevádzku. Môžete sa spoľahnúť na výborné výsledky bez ohľadu na to, či upratujete koberec, podlahu, dlažbu alebo napríklad čalúnený nábytok.

 


 

Automatický režim

Ak chcete vysávať pohodlne a bez nutnosti zmeny nastavenia, aktivujte si automatický režim. S jeho pomocou sa vysávač prispôsobí typu vysávaného povrchu tak, aby zaistil vždy výborné výsledky upratovania pri optimalizovanej spotrebe energie.

 


 

5-stupňový filtračný systém

Pokročilý päťstupňový filtračný systém si poradí aj s jemným drobným prachom. Dokáže odstrániť častice s veľkosťou od 0,3 mikrometrov, takže môžete mať istotu, že doma budete mať svieži a čistý vzduch. To oceníte predovšetkým v prípade, že vo vašej domácnosti žijú malé deti, zvieratá alebo alergici.

 

Technické parametre

Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Zdroj energie akumulátorový (Li-Ion)
Ručný a tyčový vysávač 2 v 1 Áno
Typ filtrácie bezvreckový
Čas prevádzky 50 min.
Hlučnosť 80 dB
Mokré čistenie Nie
Objem prachového vrecka alebo nádoby 0.3 l
Osvetlenie na hubici Áno
Aku systém žiadny
Na zvieracie chlpy Nie
novinka Áno
Značky Electrolux
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 25.0 cm
Výška výrobku 100.8 cm
Hĺbka výrobku 25.9 cm
Hmotnosť výrobku 2.2 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 30.8 cm
Výška výrobku 18.4 cm
Hĺbka výrobku 71.8 cm
Hmotnosť výrobku 5.2 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Akumulátorové vysávače
Záruka: 24