Xiaomi Amazfit GTR 42mm Cherry Blossom Pink


Kategória Smartwatch hodinky
Značka XIAOMI

Cena s DPH 139,00 € Cena bez DPH 115,83 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Smart hodinky Xiaomi Amazfit GTR 42 mm v ružovom farebnom prevedení prinášajú praktické funkcie, ktoré budú sledovať vašu celodennú aktivitu. Vybavené sú napr. krokomerom, výpočtom kalórií, meranie tepu, meranie vzdialenosti, monitoring spánku a iné. Konštrukcia je odolná voči vode podľa normy IP68. Na 1,39" AMOLED displeji sa zobrazia aj štandardné hodinkové funkcie ako deň, dátum chronograf, stopky a budík. Upozornia vás tiež na prichádzajúci hovor, SMS a iné notifikácie z mobilu. Hodinky spárujete s OS Android a iOS prostredníctvom Bluetooth 5.0. Nechýba ani GPS/Glonass, prehrávač hudby a Wifi. Disponuje batériou s kapacitou 195 mAh, ktorá vydrží cca 12 dní.

Elegantné prevedenie pre každú príležitosť

Xiaomi Amazfit GTR 42 mm v ružovom prevedení sú vynikajúcim doplnkom pre každú príležitosť. Ich decentný a nenápadný dizajn zaručí, že ich môžete bez obáv nosiť kamkoľvek, či už na obchodné jednanie, alebo na stretnutie s priateľmi. Telo hodiniek je vyrobené z ľahkých zliatin hliníka, pôsobí tak luxusným dojmom a zároveň je odolné. Hodinky sú vybavené špeciálnym remienkom, ktorého povrch je opatrený kožou, avšak spodná časť je potiahnutá mäkkou gumou tak, aby bol zaručený čo najvyšší komfort počas nosenia a zároveň i jeho odolnosť.

Krásny OLED displej

Smart hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47 mm dostali do výbavy tiež kvalitný displej, ktorý zaručí skvelú čitateľnosť aj počas slnečných dní. Jedná sa o OLED panel s priemerom 1,39" a vynikajúcim rozlíšením 454 x 454 pixelov. Obraz tak bude veľmi jemný a vďaka OLED panelu ponúkne aj krásne farby. Displej umožní zobrazenie klasického chronografukalendáre a základných informácií, ako je počet ušlých krokov alebo informácie o zostávajúcom množstvu energie. Samozrejmosťou je tiež podpora smart notifikácií z vášho smartfónu. Ochranu displeji zabezpečuje odolné tvrdené sklo Gorilla Glass 3.

Vhodný spoločník aj pre športové aktivity

Aj cez svoj decentne ladený dizajn sú hodinky vybavené všetkým potrebným pre sledovanie až 12 druhov športov. Nechýba ani optický snímač srdcovej frekvencie alebo monitoring spánku. Hodinky tak na základe pohybov, ktoré sníma šesťosý akcelerometer spolu s gyroskopom spočíta vaše kroky, prejdenú vzdialenosť a mnoho ďalších parametrov. Na základe týchto dát vám tiež orientačne vypočítajú spálené kalórie. Ďalším užitočným prvkom je integrovaný GPS modul Sony, ktorý vyniká veľmi nízkou spotrebou. V neposlednom rade sú hodinky vybavené tiež barometrom.

Vynikajúca výdrž batérie a vodeodolnosť

Ďalšou skvelou vlastnosťou týchto hodiniek je ich vynikajúca výdrž na jedno nabitie, vďaka batérii s kapacitou 410 mAh. S touto kapacitou si hodinky vystačí až na 24 dní bežnej prevádzky. V pohotovostnom režime sú hodinky schopné vydržať až 74 dní. Aby ste mohli hodinky využívať aj v nepriaznivom počasí, sú navrhnuté tak, aby odolali vode podľa certifikácie IP68 a tlaku vody zodpovedajúci 5 ATM.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.