Doprava zdarma
Cena s DPH 549,00 € Cena bez DPH 457,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Vstavaná rúra so 6.Zmyslom Whirlpool W7 OM5 4S P v čiernej farbe s nerezovým rámikom a úpravou proti otlačkom prstov je zaradená do energetickej triedy A+. Ponúka teplovzdušné pečenie aj Autorecepty, Cook4 s možnosťou pečenia na 4 úrovniach súčasne. Ovláda sa pomocou 2 dotykových gombíkov a čiernobieleho grafického displeja. Vnútorný objem rúry dosahuje 73 l. Dvierka rúry sú vybavené štvoritým sklom so Soft Closing a ich vnútorná strana je celosklenená, vďaka čomu sa ľahko udržiavajú v čistote. Vstavaná rúra Whirlpool W7 OM5 4S P ponúka niekoľko funkcií pečenia. Základné funkcie: teplovzdušné pečenie, statické pečenie, ventilátor, gril a ich kombinácie a špeciálne funkcie: mrazené jedlá, udržiavanie v teple, kysnutie cesta, Maxi pečenie, Eco horúci vzduch, pečenie zmrazených jedál, rýchly predohrev, pyro čistenie, rovnako aj funkcie: 6.ZMYSEL, Autorecepty, Cook4l. Pre bezpečnosť je rúra vybavená detskou poistkou. Príslušenstvo: 1 nerezový rošt, 1 smaltovaný hlboký plech a 1 plytký plech.

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou teplovzdušnou rúrou so 6.Zmyslom Whirlpool W7 OM5 4S P so zadným ohrevom dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Ovládanie vstavanej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom 2 dotykových gombíkov a grafického displeja. Vďaka nemu môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra v objeme 73 l disponuje hneď niekoľkými funkciami.

 • základné funkcie: teplovzdušné pečenie, statické pečenie, ventilátor, gril a ich kombinácie
 • špeciálne funkcie: mrazené jedlá, udržiavanie v teple, kysnutie cesta, Maxi pečenie, Eco horúci vzduch, pečenie zmrazených jedál, rýchly predohrev, pyro čistenie
 • funkcie 6.ZMYSEL, Autorecepty, Cook4 - pečenie na 4 úrovniach naraz
   

Funkcia Cook4

Pre prípravu rôznych druhov pokrmov, ktorých príprava vyžaduje rovnakú teplotu môžete využiť funkciu Cook4 a piecť na štyroch úrovniach súčasne.Využijete ju napríklad pri príprave sušienok, koláčov, okrúhlej (aj mrazenej) pizze a na prípravu kompletného jedla. Dokonalé výsledky dosiahnete, ak sa budete riadiť tabuľkou v návode na použitie.

Unikátna technológia 6.zmysel

Vstavaná teplovzdušná rúra sa môže pochváliť množstvom skvelých programov na pečenie, ktoré zaručujú perfektné výsledky. ich súčasťou je unikátna technológia 6.zmysel, ktorá spoľahlivo dozerá na dôkladné dopečenie každého pokrmu. Okrem klasického pečenia pomocou zadného ohrevu môžete využiť i funkciu grilu, kruhového výhrevného telesa, ako i výkonný ventilátor na rovnomerné rozloženie teploty v rúre. Ponúka výber z rozličných programy prípravy jedla s prednastavenými hodnotami.

Automatické pyrolytické čistenie

Pre dokonalé odstránenie pripálených zvyškov slúži cyklus automatické pyrolitické čistenie. Tento cyklus pri veľmi vysokej teplote (vyše 400 °C) odstraňuje nečistoty z vnútorného povrchu. Dostupné sú 2 samočistiace cykly: Pyro čistenie a skrátený cyklus ECO. V pravidelných intervaloch sa odporúča používať rýchlejší cyklus ECO a cyklus Pyro čistenie iba pri veľmi znečistenom povrchu.

Chladenie dverí a ich odolnosť

Odteraz sa nemusíte báť popálenia pri dotyku s dverami a rukoväte rúry aj počas pečenia. Dvere teplovzdušnej rúry totiž disponujú unikátnou funkciou chladenia, ktorá sa postará o ešte jednoduchšie a bezpečnejšie pečenie. Dvere sú vyrobené z kvalitného a veľmi odolného štvoritého skla s pomalým zatváraním Soft Closing. Pre rodiny s deťmi bude určite užitočná prítomnosť detskej poistky, ktorá zvyšuje bezpečnosť vo vašej domácnosti.

Kvalitné nerezové prevedenie

Výkonná teplovzdušná rúra je vyrobená z odolného nerezového materiálu. Nerez je typický dlhou životnosťou a zároveň je nenáročný na údržbu. Výhodou nerezového materiálu je aj nemenný a stále elegantný vzhľad. Navyše má povrchovú úpravu proti zanechávaniu otlačkov prstov. S takýmito vlastnosťami sa vstavaná elektrická rúra stane nielen výkonným, ale i štýlovým doplnkom do každej modernej kuchyne.

 • Vnútorné osvetlenie
 • štvorité sklo dvierok
 • Maximálna teplota pečenia: 250 °C
 • Príslušenstvo: 1 x hlboký plech, 1 x plytký plech na pečenie, 1 x nerezový rošt
 • Samočistenie - Pyrolýza
 • Viacúrovňové pečenie - na 4 úrovniach naraz
 • automatické programy
   

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.