Cena s DPH 69,00 € Cena bez DPH 57,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Dizajnový pomocník

Teplovzdušný ventilátor Stadler Form Anna Little je elegantný dizajnový spotrebič s kompaktnými rozmermi, ktorý doplní vašu domácnosť. Je vybavený moderným PTC keramickým výhrevným telesom. Zohreje vás diskrétne a ticho za pomoci dvoch prevádzkových režimov a vytvorí vo vašej domácnosti príjemné teplo. Vďaka jeho elegantnej čiernej farbe a kompaktným rozmerom sa hodí takmer do každej izby.

Keramické výhrevné teleso

Zárukou vysokého a konštatného výkonu je moderné keramické výhrevné teleso. Vďaka tepelnej poistke sa nemusíte obávať prehriatia ohrievača. V prípade prehriatia sa automaticky vypne. Rovnako sa nemusíte obávať ani prevrhnutia ohrievača. Je vybavený masívnym stojanom, ktorý je navrhnutý, tak aby bolo jeho prevrhnutie takmer nemožné. V prípade, že by sa to predsa len stalo, automaticky sa vypne. Môžete si vybrať z dvoch režimov prevádzky.

Vlastnosti

Intuitívne jednoduché ovládanie dvoma tlačidlami a otočným kolieskom pre nastavenie termostatu je umiestnené na zadnej strane ohrievača. Spotrebič slúži nielen ako ohrievač ale aj ako jednoduchá čistička vzduchu, vďaka predfiltru nasávaný vdzuch prejde cez umývateľný predfilter, ktorý ho zbaví vlasov, chlpov a iných nečistôt. Dokonalý prehľad o tom, či je teplovzdušný ventilátor v prevádzke zabezpečuje červená LED dióda na prednom panely. Ďalšími dôležitými vlastnosťami sú

  • Príkon 700 W, 1200 W
  • termostat
  • 2 rýchlosti
  • hlučnosť 47 dB
  • pre použitie v miestostiach do 15 m2
  • veľmi tenké vyhotovenie

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.