Doprava zdarma
Cena s DPH 1 349,00 € Cena bez DPH 1 124,17 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Televízia LED s rozlíšením UHD (3840 x 2160 px). Uhlopriečka 65 "/ 164 cm. SMART TV s OS Android. Technológia HDR, 4K X-Reality Pro, Dolby Digital, Dolby Atmos. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Wi-Fi. Energetická trieda B.

65 "SMART televízor SONY KD-65XG9505

Skutočne verný obraz aj zvuk spolu s radom špičkových technológií , to všetko zabudované v ultra tenkom a moderným tele 65 "SMART televízora spoločnosti SONY.

  • 65 "SMART televízor s 4K rozlíšením
  • úchvatný audio-vizuálny výkon
  • procesor X1 Ultimate
  • podpora Dolby Vision a Dolby Atmos
  • OS Android a hlasové ovládanie


Skutočne verný obraz aj zvuk

Prežite každý okamih, ktorý vidíte naozaj naplno vďaka reálnemu obrazu a zároveň aj zodpovedajúci akustike. Obraz s nádhernými detailmi podáva spoločne s technológiou Sound-from-Picture Reality úchvatný audiovizuálne výkon. 

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Maximálne verný obraz

Processor X1 Ultimate disponuje výkonným spracovaním, kedy v reálnom čase dokáže rozpoznať stovky rôznych objektov na obrazovke, u ktorých potom inteligentne vylepší jas, detaily aj farby. Výsledný obraz je potom čistý, jasný, a hlavne neuveriteľne reálny!

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Úchvatný audiovizuálne výkon

Televízor je vybavený systémom Acoustic Multi-Audio, ktorý využíva okrem reproduktorov Bass Reflex tiež dvoch výškových reproduktorov umiestnených na zadnej časti televízora, ktoré riadia technológia Sound-from-Picture Reality. Vďaka dokonalému súlade dianie na obrazovke so zvukom je výsledný vnem ešte oveľa viac pohlcujúce.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

X-Motion Clarity

Naháňačky áut v akčnom filme, hokejový zápas na Majstrovstvá sveta alebo preteky F1 - všetky zábery, kde sú rýchle scény a rýchla akcia budú s televízorom Sony vždy plynulé a zreteľné . O všetko sa postará technológia X-Motion Clarity, ktorá zaistí, že každý pohyblivý obraz je presne kontrolovaný, aby sa minimalizovalo rozmazanie. Aj počas rýchlych scén tak zostáva obraz presný a nestráca nič zo svojho jasu.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Technológia X-tended Dynamic Range PRO

Vychutnajte si dokonalé spracovanie temných záberov alebo záberov krásne nočnej oblohy plnej jasných svetiel a hlboké čierne. To všetko jednoducho vďaka presnému vyváženie svetelného výkonu na celej obrazovke, stlmenie niektorých oblastí a zosilnenie iných. Vďaka tejto technológii s mimoriadne presnou reguláciou podsvietenia as kontrastom až 6x väčším než u bežných televízorov, sú tmavé scény ešte temnejší a tie svetlé ešte jasnejšie.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Televízor Sony dokáže priviesť scény k životu pomocou technológie Dolby Vision, ktorá obsahuje funkciu HDR, ktorá priamo u vás doma vytvorí pútavý a silný zážitok ako v kine . Túto technológiu potom skvele dopĺňa špičkový zvuk Dolby Atmos, ktorý tento mimoriadny obraz doplní o úchvatný priestorový zvuk.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Triluminos displej

Zažite rozdiel s obrazom, ktorý doslova predstihne realitu a umocní váš zážitok zo sledovania. Displej Triluminos dokáže skvele reprodukovať červenej, zelenej a modrej odtiene do najjemnejších tónov, vďaka ktorým všetko pôsobí skutočným a mimoriadne verným dojmom.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

dokonalý dizajn

Spoločnosť Sony sa rozhodla nájsť rovnováhu a zlatú strednú cestu medzi televíznou obrazovkou a vaším domovom. Výsledkom je tak televízor, ktorý sa pýši minimalistickým dizajnom , vďaka ktorému sa môžete sústrediť len a len na obraz a nič viac.

Android TV a hlasové ovládanie

Otvorte dvere domácej zábave vďaka tejto Android TV. Vďaka tomuto operačnému systému vo vašej SMART televízii si môžete ľahko užívať všetko od filmov, hier, fotografií, hudby, internetu i aplikácií, a to všetko prehľadne na veľkej obrazovke.

Navyše vďaka vylepšenému hlasovému ovládaniu bude vyhľadávanie relácií a aplikácií ešte jednoduchšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Jednoducho - stačí si povedať!

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

kľúčové vlastnosti

65 "SMART LCD televízor s uhlopriečkou 164 cm as rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160). Obraz: podpora HDR10 , HLG a DolbyVision. Obrazový procesor X1 Ultimate. Vylepšenia zreteľnosti s technológiou Dual database processing, 4K X-Reality Pro , Object-based Super Resolution. Vylepšenie farieb s  Displej Triluminos , technológia Live Colour, presné mapovanie farieb a super bit mapping HDR. Vylepšenia kontrastu s dynamickým vylepšením kontrastu, X-tended Dynamic Range Pre as vylepšenie objektov pomocou HDR. Vylepšenie pohybu X-Motion Clarity. Podpora HEVC. Zvuk: výkon 10 W + 10 W. Technológia Acoustic Multi-Audio. Podpora Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse a Dolby AC-4.DTS digitálny priestorový zvuk a technológie S-Force Front Surround. OS Android. Úložisko 16 GB. Hlasové vyhľadávanie. EPG. Internetový prehliadač Aplikácia Vewd. Obchod Google Play. Teletext. Časovač vypnutia. Možnosti pripojenia: Wi-Fi, podpora Bluetooth v4.2, pripojenie k chytrému telefónu (aplikácie video a TV sideview, chromecast built-in). Podpora záznamu na USB HDD. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Energetická trieda B.

Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm 65"/165cm
Typ displeja LCD LED Triluminos
Rozlíšenie obrazovky 3840 × 2160 (4K UHD)
Obrazová frekvencia v Hz 100 Hz
Technológia spracovania obrazu X-Motion Clarity
Typ procesora TV X1 Ultimate
Tuner DVB 2x T/T2/C/S/S2
Tuner DVB-T2 (terestriál) Áno
Tuner DVB-S2 (satelit) Áno
Počet tunerov 2
Zvukový režim DD,Dolby Audio,DD+,AC-4,DTS,
Zvukový výkon (W) 2 x 10W
Smart TV Áno
Operačný systém Android
WiFi Áno
Bluetooth Áno
Nahrávanie na USB/HDD Áno
HDMI vstup 4
USB vstup 3
Scart (RGB/CVBS) Nie/redukcia 3x chinc-scart
Kompozitný vstup CVBS (RCA) Áno
Komponentný vstup YPbPr Nie
Digitálny audio výstup Optical TOSLINK
Slúchadlový výstup 3,5 mm Áno
Ethernet (LAN) Áno
VGA Nie
PC audio vstup Nie
Energetická trieda B
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H 1447 x 832 x 69
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H 1447 x 902 x 333
Hmotnosť TV bez podstavca 23,5
Hmotnosť TV s podstavcom 24,9
Špecialne diaľkové ovládanie Áno s MIC
Ďalšie parametre TV HDR10,HLG,Dolby Vision,Miracast,

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.