Doprava zdarma
Cena s DPH 1 299,00 € Cena bez DPH 1 082,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

5 × film ako darček zdarma
+ ZADARMO k produktu
5 × film ako darček zdarma
v hodnote 0,00 €
Priemerné hodnotenie
4 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Základný opis

Skutočne verný obraz aj zvuk

Prežite každý okamih, ktorý vidíte naozaj naplno vďaka reálnemu obrazu a zároveň aj zodpovedajúci akustike. Obraz s nádhernými detailmi podáva spoločne s technológiou Sound-from-Picture Reality úchvatný audiovizuálne výkon. 

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Úchvatný audiovizuálne výkon

Televízor je vybavený systémom Acoustic Multi-Audio, ktorý využíva okrem reproduktorov Bass Reflex tiež dvoch výškových reproduktorov umiestnených na zadnej časti televízora, ktoré riadia technológia Sound-from-Picture Reality. Vďaka dokonalému súlade dianie na obrazovke so zvukom je výsledný vnem ešte oveľa viac pohlcujúce.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Neuveriteľná realita vďaka jednému čipu

4K HDR Processor X1 reprodukuje obraz, u ktorého vás doslova pohltí hĺbka, textúry a prirodzenosť farieb. Zobrazené farby sú čisté, s vysokým jasom bez akýchkoľvek nedokonalostí. Takto zobrazený reálny obraz však nie je obyčajnou zásluhou tohto výkonného čipu, ale je tvorený dokonalou súhrou špičkových technológií, medzi ktorými môžete nájsť technológie Vylepšenia objektov pomocou HDR, Super Bit Mapping HDR a Dynamic Contrast Enhancer.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Televízor Sony dokáže priviesť scény k životu pomocou technológie Dolby Vision, ktorá obsahuje funkciu HDR, ktorá priamo u vás doma vytvorí pútavý a silný zážitok ako v kine . Túto technológiu potom skvele dopĺňa špičkový zvuk Dolby Atmos, ktorý tento mimoriadny obraz doplní o úchvatný priestorový zvuk.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Objavte každý detail v rozlíšení 4K

Vďaka technológii 4K X-Reality PRO je každý zobrazený záber vylepšený tak, že sa blíži skutočnej kvalite 4K. Všetky snímky sa zaostrujú a vylepšujú ihneď, v reálnom čase takže sú odhalené všetky detaily, ktoré by vám inak mohli uniknúť.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Triluminos displej

Zažite rozdiel s obrazom, ktorý doslova predstihne realitu a umocní váš zážitok zo sledovania. Displej Triluminos dokáže skvele reprodukovať červenej, zelenej a modrej odtiene do najjemnejších tónov, vďaka ktorým všetko pôsobí skutočným a mimoriadne verným dojmom.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Dokonalý dizajn

Spoločnosť Sony sa rozhodla nájsť rovnováhu a zlatú strednú cestu medzi televíznou obrazovkou a vaším domovom. Výsledkom je tak televízor, ktorý sa pýši minimalistickým dizajnom , vďaka ktorému sa môžete sústrediť len a len na obraz a nič viac.

Android TV a hlasové ovládanie

Otvorte dvere domácej zábave vďaka tejto Android TV. Vďaka tomuto operačnému systému vo vašej SMART televízii si môžete ľahko užívať všetko od filmov, hier, fotografií, hudby, internetu i aplikácií, a to všetko prehľadne na veľkej obrazovke.

Navyše vďaka vylepšenému hlasovému ovládaniu bude vyhľadávanie relácií a aplikácií ešte jednoduchšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Jednoducho - stačí si povedať!

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Kľúčové vlastnosti

65 "SMART LCD televízor s uhlopriečkou 164 cm as rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160). Obraz: podpora HDR10, HLG a DolbyVision . Obrazový procesor 4K HDR Processor X1 . Vylepšenia zreteľnosti s technológiou 4K X-Reality PRO. Vylepšenie farieb s  Displej Triluminos , technológie Live Colour. Vylepšenia kontrastu s dynamickým vylepšením kontrastu as vylepšenia objektov pomocou HDR. Vylepšenia pohybu Motionflow XR 800 Hz (natívne 100 Hz). Podpora HEVC. Zvuk: výkon 10 W + 10 W. Technológia Acoustic Multi-Audio. Podpora Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse a Dolby AC-4. DTS digitálny priestorový zvuk. OS Android. Úložisko 16 GB. Hlasové vyhľadávanie. EPG. Internetový prehliadač Aplikácia Vewd. Obchod Google Play. Teletext. Časovač vypnutia. Možnosti pripojenia: Wi-Fi, podpora Bluetooth v4.2 , pripojenie k chytrému telefónu (aplikácie video a TV sideview, chromecast built-in). Podpora záznamu na USB HDD. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Energetická trieda A.

Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm 65"/165cm
Typ displeja LCD LED Triluminos
Rozlíšenie obrazovky 3840 × 2160 (4K UHD)
Obrazová frekvencia v Hz 100 Hz
Technológia spracovania obrazu 800 Motionflow XR
Typ procesora TV 4K HDR Processor X1
Tuner DVB 2x T/T2/C/S/S2
Tuner DVB-T2 (terestriál) Áno
Tuner DVB-S2 (satelit) Áno
Počet tunerov 2
Zvukový režim Dolby Audio,DD,DD Plus,AC-4,DTS,
Zvukový výkon (W) 2 x 10W
Smart TV Áno
Operačný systém Android
WiFi Áno
Bluetooth Áno
Nahrávanie na USB/HDD Áno
HDMI vstup 4
USB vstup 3
Scart (RGB/CVBS) Nie/redukcia 3x chinc-scart
Kompozitný vstup CVBS (RCA) Áno
Komponentný vstup YPbPr Áno
Digitálny audio výstup Optical TOSLINK
Slúchadlový výstup 3,5 mm Áno
Ethernet (LAN) Áno
VGA Nie/redukcia YPbPr-VGA
PC audio vstup Nie
Energetická trieda A
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H 1450 x 836 x 52
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H 1450 x 899 x 316
Hmotnosť TV bez podstavca 25.3
Hmotnosť TV s podstavcom 26.3
Špecialne diaľkové ovládanie Áno s mikrofónom RMF-TX500E
Ďalšie parametre TV HDR10,HLG,Dolby Vision,Hlas.vyhlad.
Marek,
4

Pekný úhľadný dizajn a masívna konštrukcia. Pekný obraz a výborný systém Android.

 Klady
 Zápory
  • Pekný dizajn
  • Pekný obraz a krásne farby
  • Ten kto chce značku SONY výborný LED televízor
  • Horší kontrast