Doprava zdarma
Cena s DPH 1 259,00 € Cena bez DPH 1 049,17 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Zažite tú najlepšiu kvalitu obrazu v rozlíšení 4K UHD

Smart televízor Sony KD65XF9005 má štvornásobne vyššie rozlíšenie, ako bežné Full HD televízory. Vychutnajte si dokonalejšiu ostrosť, výraznejší kontrast, výraznejší kontrast, hladký prirodzený pohyb a bezchybné detaily. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a jedinečnej technológii spracovania signálu na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním si vychutnáte ten najkvalitnejší obraz. Čím vyššia je kvalita pôvodného obsahu, tým lepší obraz získate.

Viac výkonu, viac krásy

Technológia 4K HDR Processor X1 Extreme zahŕňa výkonné spracovanie obrazu v reálnom čase a poskytuje mimoriadne detailný obraz. Rozlíšenie všetkého, čo pozeráte, zvyšuje takmer na úroveň kvality 4K HDR.

Odhaľte detaily vďaka špičkovému kontrastu

Vychutnajte si prekrásne nočné zábery plné oslnivých svetiel a hlbších čiernych odtieňov. Tento televízor s rozlíšením 4K HDR a technológiou X-tended Dynamic Range PRO má až šesťnásobne vyšší kontrast ako bežné televízory LED, preto sú na ňom tmavé scény ešte tmavšie a svetlé ešte svetlejšie.

Dokonalá čistota každého pohybu

Vďaka technológii X-Motion Clarity zostáva rýchla akcia plynulá a čistá. Pohyblivý obraz sa presne upravuje tak, aby sa minimalizovalo rozmazanie. Obraz zostáva verný a bez straty jasu dokonca aj pri mimoriadne rýchlych scénach.

Predná časť bez káblov

Skryte všetky káble z digitálnych prijímačov alebo prehrávačov Blu-ray do jedinečného stojana a prichyťte ich pomocou dodaného držiaka káblov.

Pripojenie Bluetooth

Pripojte k televízoru zariadenia kompatibilné s technológiou Bluetooth a jednoducho si užívajte bezdrôtovú zábavu. Spárujte slúchadlá s technológiou Bluetooth s televízorom KD65XF9005 a vychutnajte si televízne relácie a hudbu zo svojho obľúbeného miesta.

Dual database processing

Jedna databáza sa používa na čistenie obrazu a potláča šum na obrazovke. Druhá sa používa na zvyšovanie rozlíšenia a vytvára jasnejší obraz. Tieto dve výkonné databázy na vylepšovanie obrazu spolupracujú a v reálnom čase dynamicky vylepšujú obrazové body. Každá databáza má desiatky tisíc referencií, ktoré výrobca Sony zhromaždil pri vytváraní obsahu pre TV a filmy, s čím má mnohoročné skúsenosti.

Object-based HDR remaster

Funkcia vylepšenia objektov pomocou HDR analyzuje farbu jednotlivých objektov na obrazovke a upravuje kontrast, na rozdiel od väčšiny televízorov, v ktorých sa kontrast upravuje len podľa jednej krivky kontrastu bielej až čiernej farby. Keďže objekty sa prepracovávajú individuálne, tento televízor dokáže vytvoriť väčšiu hĺbku, výraznejšie štruktúry a realistickejší obraz.

Úzky hliníkový rám

Obrazovku obklopuje úzky tenký rám, ktorý rozširuje plochu zobrazenia. Prekrásna povrchová úprava dodáva televízoru špičkový vzhľad.

Objavte každý detail v rozlíšení 4K

Technológia 4K X-Reality PRO konvertuje každý záber na vyššiu kvalitu, blížiacu sa skutočnému rozlíšeniu 4K a prináša pozoruhodnú čistotu obrazu. Zábery sa zaostria a zdokonalia v reálnom čase, čím sa odhalí viac detailov kníh a architektúry knižnice.

Displej TRILUMINOS: Farebnejšie, žiarivejšie

Obklopte sa živými a realistickými farbami. Displej TRILUMINOS mapuje farby zo širšej palety, vďaka čomu verne reprodukuje každý odtieň a tón farebného spektra.

Objavte vzrušujúcu zábavu v rozlíšení 4K HDR

Tento televízor vám prináša vzrušenie z filmov a hier v rozlíšení 4K HDR. Poradí si s rôznymi formátmi HDR, vrátane HDR10 a Hybrid Log-Gamma.

Nový zážitok zo sledovania

Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) rozširuje dynamický rozsah obrazu a zvyšuje kontrast medzi najjasnejšími bielymi a najtmavšími čiernymi odtieňmi. Bez ohľadu na rozlíšenie sa všetky pixely vytvárajú presnejšie a scény ožijú väčším množstvom detailov. Filmy a televízne relácie v rozlíšení HDR sú bližšie pôvodnej nahrávke i vízii režiséra a obsahujú viac jasu, kontrastu a farieb, vďaka čomu poskytujú skutočne autentický zážitok zo sledovania.

Objavte nové svety so systémom Android TV

Určite máte v smartfóne a tablete obľúbené veci. Mnohé z nich si môžete vychutnať na veľkej nádhernej obrazovke TV. Systém Android TV so zdokonaleným ovládaním hlasom vám umožňuje pripojenie a prístup k obsahu od videozáznamov a televíznych relácií až po tisícky aplikácií jednoducho pomocou hlasu.

Google Play: svet obsahu a aplikácií

Objavte filmy a televízne relácie, hry a mnoho iného zo služby Google Play*Vychutnajte si veľký a stále rastúci výber aplikácií na televízore úplne novým spôsobom. Aplikácia Netflix* Vám umožní sledovať najnovšie filmy a seriály. *Vyžaduje sa registrácia. Služby môžu byť spoplatnené.

Využite hlasové vyhľadávanie a povedzte, čo chcete vidieť

Venujte menej času vyhľadávaniu a viac pozeraniu. Hlasové vyhľadávanie v televízoroch Android TV umožňuje využiť vyhľadávanie Google na nájdenie obsahu rôznych služieb bez zdržujúceho zadávania textu. Môžete získať aj odporúčania - ak sa napríklad spýtate na romantické komédie, zobrazí sa zoznam vhodných možností.

Stvorený na počúvanie: ClearAudio+

Vychutnajte si zvuk rovnako realistický ako obraz. Technológia ClearAudio+ doladí zvuk a vytvorí strhujúci zážitok, ktorý vás úplne pohltí. Počúvajte hudbu, dialógy a priestorové efekty vo všetkom, čo pozeráte, zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

Nové svety sa vám sprístupnia jedným slovom

Zábavu, o akej sa vám doteraz len snívalo, máte na dosah. Vďaka pokročilému hlasovému ovládaniu vám televízor KD65XF9005 Android TV s rozlíšením 4K HDR v okamihu prinesie filmy a televízne relácie z aplikácií či vysielania.

Chromecast: výborne si rozumie s ďalšími zariadeniami

Televízor BRAVIA KD65XF9005 obsahuje zabudovanú technológiu Chromecast, takže si obľúbenú zábavu môžete jednoducho vychutnať z osobného zariadenia na jeho fantastickej veľkej obrazovke. Môžete prenášať obsah zo zariadení so systémom Android, iOS alebo z prenosného počítača.

Technológia DSEE obnovuje detaily digitálnej hudby

Internetové video s nízkym rozlíšením, záznam televíznych programov a iné vysoko komprimované zvukové súbory neznejú vždy lákavo. Pri komprimácii digitálneho zvuku sa stráca veľké množstvo informácií. Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje stratené zložky frekvencií (najmä vysoké frekvencie) a vytvára prirodzený zvuk s väčším priestorovým efektom.

Filmový zvuk s technológiou S-Force Front Surround

Vychutnajte si strhujúcu zvukovú scénu, ktorá vás vtiahne do centra akcie. Priestorový zvuk S-Force Front Surround napodobňuje spôsob, akým mozog spracováva zvukové zdroje, vytváraním správnej hlasitosti, oneskorenia a spektra zvukových vĺn – len pomocou ľavého a pravého kanála reproduktora. Vďaka prirodzenej simulácii trojrozmerného zvukového poľa si vychutnáte bohatý, verný zvuk v širšej oblasti ozvučenia.

Funkcia USB HDD REC

Uložte si obľúbené televízne programy na externý pevným disk USB a pozrite si ich, kedy budete chcieť. Funkcia USB HDD REC umožňuje nahrávanie jedným dotykom a časované nahrávanie digitálneho vysielania na zariadenie USB HDD s kapacitou až 2 TB. Stlačením tlačidla REC počas pozerania programu spustíte nahrávanie, ktoré sa na jeho konci automaticky zastaví.

Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm 65"/165cm
Modelový rok 2018
Typ displeja LCD LED Triluminos
Rozlíšenie obrazovky 3840 × 2160 (4K UHD)
Obrazová frekvencia v Hz 100 Hz
Technológia spracovania obrazu X-Motion Clarity
Typ procesora TV 4K HDR Processor X1 Extreme
Tuner DVB 2x T/T2/C/S/S2
Tuner DVB-T2 (terestriál) Áno
Tuner DVB-S2 (satelit) Áno
Počet tunerov 2
Zvukový režim Dolby Digital,Plus,Pulse,DTS,
Zvukový výkon (RMS)(W) 2 x 10W
Smart TV (internet v TV) Áno
Operačný systém Android
WiFi Áno
Bluetooth Áno
Nahrávanie na USB/HDD Áno
HDMI vstup 4
USB vstup 3
Digitálny audio výstup Optical TOSLINK
Slúchadlový výstup 3,5 mm Áno
Analógové vstupy CVBS
Ethernet (LAN) Áno
Energetická trieda B
VESA (mm) 300 x 300
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H 1447 x 829 x 69
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H 1447 x 898 x 297
Hmotnosť TV bez podstavca 24.5
Hmotnosť TV s podstavcom 27.0
Špecialne diaľkové ovládanie Áno/Hlasové vyhľadávanie
Ďalšie parametre TV Miracast,Chromecast,HDR10,HLG,

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.