Doprava zdarma
Cena s DPH 2 349,00 € Cena bez DPH 1 957,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Smart Android OLED televízor Sony KD-65AG8 v čiernej farbe s vysokým dynamickým rozsahom (HDR), rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160) a 65“ uhlopriečkou (164 cm) vás vtiahne do deja vďaka realistickému obrazu a skvelému zvuku. O unikátny audiovizuálny zážitok sa postarajú technológie Sound-from-Picture Reality či Object-based HDR remaster (maximalizuje kontrast) a technológia na spracovanie obrazu 4K HDR Processor X1 Extreme zabezpečí vylepšenie detailov, jasu a farieb. Zariadenie sa pýši technológiou Acoustic Surface Audio, vďaka ktorej sa k vám zvuk dostáva z rozličných strán. Displej Triluminos vás vtiahne do deja, ktorý je reprodukovaný živými a realistickými farbami. Pokročilé hlasové ovládanie poskytne širokú škálu možnej zábavy.

Objavte pravé čierne odtiene a pohlcujúci zvuk

Pozrite sa, aká realistická môže byť zábava v rozlíšení 4K, keď skombinujete hlboké čierne odtiene inovatívnych obrazoviek Sony OLED s výkonnou technológiou spracovania X1 Extreme a zvukom Acoustic Surface Audio.

Obraz a zvuk v dokonalej harmónii

Nechajte sa vtiahnuť do deja realistickým obrazom a rovnako kvalitným zvukom. Kombinácia nádherne detailného obrazu s technológiou Sound-from-Picture Reality prináša úchvatný audiovizuálny zážitok.

Viac sily, viac výkonu, viac krásy

Technológia 4K HDR Processor X1 Extreme zahŕňa výkonné spracovanie obrazu v reálnom čase a poskytuje mimoriadne detailný obraz. Rozlíšenie obrazu zvyšuje takmer na kvalitu skutočného rozlíšenia 4K HDR.

Všetko ostatné v porovnaní zbledne

Hlboká čierna a prirodzené farby obraz oživia. Procesor na spracovanie obrazu X1 Extreme ovláda precízne a samostatne viac ako 8 miliónov pixelov, ktoré vyžarujú vlastné svetlo. Televízor OLED s rozlíšením 4K od spoločnosti Sony vytvára výnimočný a inovatívny kontrast.

Technológia Sound-from-Picture Reality

Na rozdiel od väčšiny reproduktorov v televízoroch k vám zvuk prichádza z celej obrazovky a otvára dvere novému pôžitku zo zábavy. Obraz aj zvuk sú v dokonalej harmónii.

Život v celej svojej dokonalosti so širokou paletou farieb

Obklopte sa živými a realistickými farbami. Displej TRILUMINOS mapuje farby zo širšej palety, vďaka čomu verne reprodukuje každý odtieň a tón farebného spektra.

Nové svety sa vám sprístupnia jedným slovom

Skvelú zábavu máte na dosah. Vďaka pokročilému hlasovému ovládaniu vám televízor Android TV od spoločnosti Sony v okamihu umožní sledovať filmy a televízne relácie z aplikácií či vysielania.


 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.