Doprava zdarma
Cena s DPH 219,00 € Cena bez DPH 182,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

5.1-kanálový systém domáceho kina SONY HTRT3.CEL s výkonom 600 W, ktorý dokáže naplniť vašu miestnosť skutočným priestorovým zvukom. Umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie pomocou technológií Bluetooth a NFC jedným dotykom. Cez rozhranie USB môžete prehrávať zvuk a tým si vychutnať všetky vaše skladby. Digitálny zosilňovač S-Master slúži pre dokonalejší čistý zvuk, čím minimalizuje skreslenie. Súčasťou je HDMI ARC a optický vstup pre Blu-ray a DVD prehrávače.

Čaro filmov

Nechajte sa vtiahnuť do filmu vďaka 5.1-kanálovému realistickému priestorovému zvuku. Zadné reproduktory a externý hlbokotónový reproduktor vytvárajú spolu s 3-kanálovým reproduktorovým panelom realistický priestorový zvuk a digitálny zosilňovač S-Master zabezpečuje čistotu filmového zvuku.

Skutočný 5.1-kanálový priestorový zvuk zmení váš domov na kino

Nájdite si najlepšie miesto a vychutnajte si realistický zvuk systému HT-RT3 ako v kine. Reproduktorový panel, hlbokotónový reproduktor a zadné reproduktory vytvárajú autentický priestorový zvuk, ktorý vás vtiahne priamo do deja obľúbených filmov.

NFC a Bluetooth®

Prenášajte všetky obľúbené skladby cez reproduktorový panel pomocou technológie Bluetooth®. Začnite okamžite po pripojení prostredníctvom technológie NFC jedným dotykom.

Nastavenie za niekoľko sekúnd

Systém HT-RT3 je pripravený na okamžité pripojenie. Stačí ho pripojiť k napájaniu, zasunúť farebne odlíšené konektory káblov reproduktorov a vychutnať si skutočný 5.1-kanálový priestorový zvuk. Všetky káble sú úhľadne vedené do hlbokotónového reproduktora.

Zvukový režim Dolby Digital
Výkon (W) celkový - 600 W
Diaľkové ovládanie Áno
Bezdrôtový subwoofer Nie
Bluetooth Áno
NFC (párovanie zariadení dotykom) Áno
USB vstup 1
HDMI vstup Nie
Audio vstup 3,5 mm Áno
Audio cinch vstup Nie
Digitálny audio vstup optický/koaxiálny Áno/Nie
Uchytenie na stenu Áno
Hmotnosť v kg 9.9 kg

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.