Smart hodinky Xiaomi Huami Amazfit 2 Stratos black


Kategória Smartwatch hodinky
Značka XIAOMI

Cena s DPH 189,00 € Cena bez DPH 157,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Dominantou hodiniek je 1,34" veľký dotykový displej s rozlíšením 320x300 pixelov, ktorý má skvelú čitateľnosť za akýchkoľvek podmienok. Dostatok výkonu hodinkám dodáva dvojjadrový procesor s 1,2 GHz a 512 MB operačná pamäť. Hodinky sú vybavené gyroskopom, optickým senzorom tepovej frekvencie, kompasom a barometrom. Sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, takže sú odolné voči mechanickému poškodeniu a sú vodotesné až do 50 metrov hĺbky. Batéria s kapacitou 280 mAh zaistí dostatok energie až na 5 dní. Nechýba ani podpora bezdrôtových technológií WiFi, Bluetooth a GPS. Kompatibilné s mobilnými telefónmi s operačnými systémami Android od verzie 4.4 a iOS od verzie 9.

Robte čokoľvek

S Xiaomi Amazfit P2 Stratos môžete vykonávať prakticky akékoľvek športové aktivity. Môžete s nimi aj plávať vďaka ich vodotesnosti až do hĺbky 50 metrov. Či už budete športovať, alebo odpočívať, hodinky vás dokážu upozorniť na prichádzajúce notifikácie z vášho mobilného telefónu. Ďalšou zaujímavou funkciou je sledovanie kvality spánku, ktorá vám povie, ako kvalitný váš spánok je a tiež postráži čas, kedy je vhodné ísť odpočívať. Nechýba ani nastavenie vlastných cieľov a upozornenie na neaktivitu, aby ste zbytočne nezaháľali.

Kvalitné spracovanie a krásny displej

Xiaomi Amazfit P2 Stratos sú vyrobené z kvalitných materiálov. Telo hodiniek je z leštenej keramiky a tlačidlá sú z nerezovej ocele. Krycie sklo Corning Gorilla Glass odolá rozbitiu alebo poškriabaniu. Hodinky sú vhodné na športové a voľnočasové aktivity, taktiež poslúžia aj ako módny doplnok. Displej, ktorým sú hodinky vybavené, má uhlopriečku 1,34" a vyniká skvelým zobrazením všetkých farieb aj vysokou svietivosťou, takže je dobre čitateľný za akýchkoľvek podmienok.

Bohatá výbava

Vo výbave nájdete naozaj všetko, čo dnešné moderné smart hodinky potrebujú - nechýba tu gyroskop, barometer, kompas, akcelerometer alebo optický senzor tepovej frekvencie. Na základe týchto senzorov dokážu hodinky snímať vaše kroky, prejdenú vzdialenosť, alebo napríklad váš spánok. Všetky dáta z hodiniek potom prehľadne spracuje aplikácie Amazfit App, ktorá je k dostaniu zadarmo z Google Play a App Store. Hodinky sú tiež vybavené vlastným GPS modulom, vďaka ktorému môžu presne zaznamenávať trasu vášho behu alebo napríklad cyklistického závodu.

Ďalšie zaujímavé vlastnosti

Vďaka zabudovanému barometru dokážu hodinky sledovať aj vývoj počasia a v prípade náhlej zmeny vás na ňu upozorniť. Hodinky majú integrovanú batériu s kapacitou 280 mAh. Táto batéria poskytne hodinkám dostatok energie až na 5 dní prevádzky. S váhou len 70 g vás hodinky nebudú počas dňa nejako obmedzovať a ich nosenie bude vždy príjemné. Hodinky sa stanú vaším verným spoločníkom nech budete kdekoľvek a robiť čokoľvek.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.