Doprava zdarma
Cena s DPH 479,00 € Cena bez DPH 399,17 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Spredu plnená práčka Samsung WW90J5546FX/ZEv prevedení inox je vďaka svojmu úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A+++(-10%), čo prináša úsporu finančných prostriedkov a šetrný prístup k životnému prostrediu. Tento model je vybavený technológiou EcoBubble. Znamená to, že dokáže vašu bielizeň vyprať aj v studenej vode rovnako účinne a dôkladne ako v teplej. Pochváliť sa môže aj inovovaným diamantovým bubnom s otvormi v tvare diamantov. Nápomocný pri obsluhe bude aj grafický LED displej. Kapacita prania je 9 kg bielizne, max. otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Ovládací panel je v slovenskom/českom jazyku a má komfortné dotykové tlačidlá Touch Control pre ľahkú obsluhu. Digitálny invertorový motor s 10-ročnou zárukou zabezpečí dlhodobú a tichú prevádzku práčky. Crystal GlossTM Design s madlom pre jednoduché otváranie práčky.

Perte štýlovo a šetrite energiu vďaka Samsung WW90J5446FX/ZE

Ušetrite obrovské množstvo energie praním veľkých dávok pri nízkych teplotách pomocou technológie Eco Bubble™. Bublinky aktivujú prací prostriedok, ktorý vďaka tomu rýchlo preniká cez látku a jednoducho odstraňuje nečistoty – dokonca aj v studenej vode. Tam, kde ste boli zvyknutí prať na 60°C, teraz môžete prať na 40 °C s rovnakým výsledkom prania. Keramické výhrevné teleso s dvojitou povrchovou úpravou zabráni usadzovaniu vodného kameňa. Vďaka tomu pracuje počas celej svojej životnosti s rovnakým účinkom ohrevu. 

Intenzívne odstraňovanie škvŕn

Jediným stlačením tlačidla aktivujete technológiu Bubble Soak, ktorá pomáha odstrániť celý rad odolných škvŕn, ako napr. škvrny od jedla, mejkapu, trávy či krvi.  Funkciou Bubble Soak  pridáte k zvolenému programu 30-minútovú fázu. Potom už nasleduje zvolený program. Oblečenie dôkladne nasiakne bublinami, škvrny sa uvoľnia a efektívne odstránia.

Programy a špeciálne funkcie

Bavlna; e Bavlna; Syntetika; Posteľná bielizeň; Tmavé oblečenie; Denné pranie; Detské bielizeň; vlna; jemné; Rýchle želanie 15 '; Čistenie bubna Eco Drum Clean; Super Eco Wash; Odstreďovania; Plákanie + Odstreďovanie; funkcie Odložený koniec; Detská poistka; Jednoduché žehlenie; Predpierka; Intenzívne

Garantovaná životnosť

Motor s digitálnym invertorom zabezpečuje vynikajúcu energetickú účinnosť, minimálnu hlučnosť a výnimočne dlhotrvajúci výkon, takže je podložený 10-ročnou zárukou výrobcu.

Zásuvka na detergent s funkciou StayClean Drawer

Táto špeciálna funkcia práčky vám umožní jednoduchšie vypláchnutie zásuvky na detergent a jej lepšie využitie. Zakaždým keď sa prací prášok dostane do bubna práčky spustí sa funkcia StayClean Drawer, ktorá má za úlohu prepláchnuť zásuvku. Vďaka tomu v nej nezostane žiaden prací prášok ani po jej stenách a všetok bude využitý na prací cyklus.

Jednoduché riešenie problémov

Systém automatického monitorovania chýb Smart Check rozpoznáva a diagnostikuje problémy a odporúča jednoduché riešenia problémov pomocou aplikácie pre smartfóny. Takto šetrí váš čas aj peniaze za servis!

Ušetrite čas pri menších dávkach

Program Rýchle pranie je skvelým riešením pre váš nabitý program – vyperie mierne znečistené oblečenie rýchlo a efektívne, takže si môžete užiť viac času pre seba. Funkcia StayClean Drawer zabezpečí, aby v zásuvke nezostal žiadny detergent.

Starostlivosť o jemné textílie

Jedinečný dizajn s „jemnými záhybmi“ diamantového bubna s priehlbinami v tvare diamantu je výnimočne šetrný k vášmu oblečeniu. Malé dierky na odtok vody takisto pomáhajú chrániť látku tým, že neumožňujú jej zaseknutie v otvoroch.

Kapacita bubna 9 kg
Otáčky odstreďovania 1400 ot/min
Inteligentné riadenie Fuzzy logic
Skrátený program prania Áno
Odložený štart Áno
Displej G.LED
Pranie na pare Nie
Bubon Diamond Drum
Priame sprchovanie Nie
Direct drive motor Nie
Typ motora Motor s digitálnym invertorom
Iné funkcie pračky Eco Bubble, Bubble Soak
Hlučnosť pri praní 50 dB
Hlučnosť pri odstreďovaní 74 dB
Aqua stop Nie
Spotreba vody za rok 9400 l
Spotreba energie za rok (kWh) 130 kWh
Energetická trieda A+++
Účinnosť prania A
Účinnosť odstreďovania A
Rozmery (šírka) 60 cm
Rozmery (výška) 85 cm
Rozmery (hĺbka) 55 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.