Doprava zdarma
Cena s DPH 879,00 € Cena bez DPH 732,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Jednodverová chladnička Samsung RR39M7145S9/EO Twin v nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A++. Objem chladničky predstavuje 385 l. Disponuje beznámrazovou technológiou True No Frost a systémom All Around cooling, ktorý zabezpečí dokonalé chladenie v každom rohu chladničky. Vnútornú výbavu chladničky Samsung RR39M7145S9/EO Twin tvorí 5 sklenených políc, 5 dverových priehradok, 2 zásuvky na ovocie a zeleninu, priehradka na vajcia a mliečne výrobky, držiak na víno a LED osvetlenie. Maximálna hlučnosť dosahuje 41 dB.

Dostatočný priestor pre vašu domácnosť

Jednodverová chladnička Samsung RR39M7145S9/EO Twin v nerezovom prevedení ponúka dostatočnú kapacitu 385 litrov pre uskladnenie potravín pre vašu domácnosť. Je veľmi dobre kombinovateľná so skriňovovou mrazničkou Samsung RZ32M7110S9/EO Twin. Vďaka svojim rozmerom ich môžete postaviť vedľa seba alebo aj samostatne. Vďaka plochým dverám chladnička dokonale zapadne aj do kuchynskej linky. Vnútorné vybavenie pozostáva z 5 políc vyrobených z tvrdeného skla, 5 dverových poličiek, 2 zásuvky na ovocie a zeleninu, priehradka na vajcia a držiak na víno a LED osvetlením.

Beznámrazová technológia True No Frost

Technológia True No Frost dokáže zvýšiť cirkuláciu vzduchu, čím je zachovaná konštantná teplota v každej časti chladničky. Táto funkcia slúži ako prevencia proti vzniku neželanej námrazy či ľadu. Cieľová teplota je dosiahnutá oveľa rýchlejšie, a tak je zvýšená trvanlivosť chladiaceho systému a zároveň sa zabraňuje zbytočnému plytvaniu energie, ktoré je často spôsobené častým rozmrazovaním.

Rovnomerné chladenie celého priestoru

Systém chladenia All-Around Cooling rovnomerne chladí celý vnútorný priestor chladničky. Chladnička je vybavená dvomi teplotnými senzormi, ktoré dokážu monitorovať akékoľvek kolísanie teploty. Studený vzduch vychádza niekoľkými vetracími otvormi na úrovni každej police, čím je zachovaná konštantná teplota a potraviny zostávajú čerstvé dlhší čas.

Funkcia rýchleho chladenia a mrazenia

Prostredníctvom funkcie rýchleho chladenia Power Cool dodáva chladnička chladný vzduch veľmi rýchlo a ochladí potraviny a nápoje uložené v chladiacom priestore. Funkcia rýchleho mrazenia Power Freeze je vynikajúca pre mrazenie, hlbšie zamrazenie potravín alebo výrobu ľadu.

Celkový objem v litroch 385 l
Objem chladničky v litroch 385 l
Objem mrazničky v litroch - l
Počet termostatov 1
Protinámrazový systém NoFrost
Antibakteriálna úprava Áno
Zóna 0°C Áno
Ventilátor Nie
Odolnosť voči výpadku prúdu 18 h
Osvetlenie chladničky LED osvetlenie
Motor Chladničky INVERTOR Áno
Energetická trieda A++
Spotreba energie za rok (kWh) 115 kWh
Spotreba v Euro/rok (0.125 Eur/kWh) 14.37 €
Hlučnosť 41 dB
Farba Nerezová
Uchytenie dverí Pravé s možnosťou zmeny vľavo
Dizajn skrine Voľne stojace
Vstavaný displej Áno
Rozmery (šírka) 59.5 cm
Rozmery (výška) 185.3 cm
Rozmery (hĺbka) 69.4 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.