Doprava zdarma
Cena s DPH 3 499,00 € Cena bez DPH 2 915,83 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Špičkový Smart QLED televízor Samsung QE75Q900R vás vtiahne do sveta neuveriteľne realistického a skutočne dokonalého obrazu. Ponúkaný je v nadčasovom dizajne so 75“ (189 cm) uhlopriečkou. O fenomenálny divácky zážitok sa postará 8K rozlíšenie (7680 x 4320) s 33 miliónmi obrazových bodov. Vyznačuje sa neobyčajnou hĺbkou farieb, skvostnou čistotou, ostrosťou a dokonalým detailným zobrazením. Na zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite televízor využíva pokročilú umelú inteligenciu, strojové učenie a technológiu 8K Al Upscaling. Na ničím nerušený chod televízora vám vďaka One Invisible Connection postačí jeden kábel. Ak práve televízor nesledujete, režim Ambient Mode ponúkne pridanú hodnotu zariadenia – napríklad doplní interiér zobrazením ladiacich farieb.

8K QLED TV - Skutočná dokonalosť

*Dizajn produktu a technické špecifikácie sa môžu líšiť v závislosti od modelu a uhlopriečky televízora. 

Nová dimenzia televíznej zábavy

Prémiový televízor Samsung QLED 8K Q900R prináša neuveriteľne realistický obraz. Jeho obrazovka je 4× detailnejšia než 4K Ultra HD TV a má dokonca 16× vyššie rozlíšenie ako Full HD TV. 33 miliónov obrazových bodov sa postará o fenomenálny divácky zážitok. Pri každom filmovom zábere sa vám bude tajiť dych. A vďaka technológii Quantum Dot si v supervysokom rozlíšení 8K užijete aj živé farby.

8K rozlíšenie pre dokonale čistý obraz

Neunikne vám žiadny detail. Rozlíšenie 7 680 × 4 320 obrazových bodov premení váš televízor na filmové plátno, ktoré vás svojou neobyčajnou hĺbkou strhne priamo do deja. Jeho čistota a ostrosť je tak dokonalá, že i keď TV sledujete veľmi zblízka, neuvidíte žiadne pixely. Vychutnajte si svoje obľúbené programy, filmy alebo hry v detailnejšom zobrazení. 

Inteligentný upscaling pre vylepšený obsah

Televízor Samsung QLED 8K Q900R využíva pokročilú umelú inteligenciu, strojové učenie a technológiu 8K AI Upscaling na zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite. Konečne uvidíte aj svoje obľúbené staré filmy v nezameniteľnom rozlíšení blížiacom sa 8K. Inteligentné funkcie sa postarajú o redukciu šumu, ostrejšie detaily a perfektne vyvážený zvuk. Obrazovka dokonca reaguje na aktuálnu úroveň jasu v interiéri a prispôsobuje vizuálny obsah tak, aby ste si pri sledovaní mohli dopriať ten najkvalitnejší divácky zážitok. 

Jediný kábel na pripojenie

Ani po vypnutí televízor Samsung QLED 8K Q900R nestráca svoj účel. Povedzte zbohom nevzhľadným nemým čiernym obdĺžnikom na stene. S intuitívnym režimom Ambient Mode môžete na televízore nastaviť interaktívne pozadie, ktoré sa esteticky prispôsobí farbám vašich stien, prípadne doladí atmosféru v interiéri. Vo chvíľach oddychu si môžete na QLED TV prezerať fotografie alebo počúvať svoje obľúbené hity priamo zo svojho smartfónu. A na pripojenie televízora potrebujete vďaka šikovnému riešeniu One Invisible Connection len jeden tenký, takmer neviditeľný kábel. V interiéri váš už nebudú rušiť nevzhľadné zväzky káblov, všetky totiž ukryjete zapojením do rozbočovača One Connect Box. 

Odhaľte všetky skryté detaily

8K rozlíšenie zdokonaľuje i HDR obsah. Nezáleží na tom, či práve sledujete filmovú scénu z tmavého hororu alebo romantickú komédiu plnú jasných farieb. Televízor Q900R vďaka maximálnej hodnote jasu 4000 nitov posúva divácky zážitok na vyššiu úroveň. Konečne uvidíte vizuálny obsah v plnej kráse.

Kochajte sa výnimočnou paletou farieb

Zabudnite na vyblednutné odtiene na obrazovke. Televízor Samsung QLED 8K Q900R pomocou unikátnej technológie podsvietenia Direct Full Array Eliteovláda každú jednotlivú svetelnú jednotku a inteligentne reguluje jas na obrazovke. Takže aj tie najtmavšie miesta na obrazovke ostanú v dokonalom kontraste. Na dôvažok televízor dokáže zobraziť 100% farebný objem, čo sa prejavuje na živých, priam pulzujúcich farbách. Budete tak svedkami neuveriteľnej farebnej explózie.

Jednotné ovládanie

Na ovládanie niekoľkých zariadení prepojených s televízorom už nepotrebujete množstvo ovládačov. Je jedno, či chcete použiť DVD alebo Blu-ray prehrávač či hernú konzolu. Funkcie všetkých vašich zariadení budete mať pod kontrolou prostredníctvom inteligentného riešenia One Remote Control,ktoré umožňuje ovládanie viacerých prístrojov prostredníctvom jediného ovládača.

Ešte pôsobivejšie hranie

Objavte úplne nový rozmer televíznej zábavy so Samsung QLED 8K Q900R. Technológia Steam Link ho okamžite premení na bojisko akčných hier, kde si budete môcť vychutnávať všetky vaše obľúbené tituly z hernej platformy Steam. V rozlíšení, ktoré vám umožní sa do nich naplno vžiť.

Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm 75"/191cm
Modelový rok 2019
Typ displeja LCD LED Quantum Dot (QLED)
Rozlíšenie obrazovky 7680 × 4320 (8K)
Obrazová frekvencia v Hz 100 Hz
Technológia spracovania obrazu 4000 Picture Quality Index PQI
Typ procesora TV Procesor Quantum 8K
Tuner DVB 2x T/T2/C/S/S2
Tuner DVB-T2 (terestriál) Áno
Tuner DVB-S2 (satelit) Áno
Počet tunerov 2
Zvukový režim Dolby Digital Plus
Zvukový výkon (RMS)(W) 60W
Smart TV (internet v TV) Áno
Operačný systém Tizen
WiFi Áno
Bluetooth Áno
Nahrávanie na USB/HDD Áno
HDMI vstup 4
USB vstup 3
Digitálny audio výstup Optical TOSLINK
Slúchadlový výstup 3,5 mm Nie
Analógové vstupy Nie
Ethernet (LAN) Áno
Energetická trieda C
VESA (mm) 400 x 400
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H 1677,2 × 964,6 × 34,6
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H 1677,2 × 1024,9 × 337,5
Hmotnosť TV bez podstavca 40.7
Hmotnosť TV s podstavcom 41.8
Špecialne diaľkové ovládanie Áno Samsung Smart
Ďalšie parametre TV HDR10+,HLG,Zrkadlenie,AI,

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.